Treść opublikowana przez kamien85
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
OK, dzięki za info. Kolejne pytanko czy używał ktoś takiego kitu do załozenia FMIC'a ? http://sidmotorsport.pl/pl/dedykowane/2161--ic-kit-audi-a4-b5-18t.html Zastanawiam się jaka jest średnica rur i czy rury dochodza do turbo i przepustnicy czy tylko do ori gum. Do tego IC: http://sidmotorsport.pl/pl/c/901-fmic-vw-passat-b5-18t-a4.htmlalbo http://sidmotorsport.pl/pl/dwustronne/833-fmic-550x180x65-mm.html Myślicie że warto pchac się w taki zestaw?
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Czy po zalozeniu fmic jest mozliwość wyrzucenia tej metalowej rury pod chlodnicą przez którą fabrycznie jest doprowadzone powietrze z IC do turbo ? Wyrzucał ją ktoś ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Chce się wstrzelić w moc rzędu ~240km
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Mam pytanko, czy zwiększenie średnicy wydechu jest niezbędne przy modach 1.8t ? Czy można by go "odetkac" np poprzez wycięcie środkowego tłumika i zalozenie koncowego przelotowego albo zostawić środkowy seryjny a zmienić tylko końcowy. O DP nie pisze bo to wiadomo, chodzi o dalszą część wydechu.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a możliwe, tyle że rzuciło mi się to na forum Golfa. Sprawdza się takie rozwiązanie? Duża jest róźnica w średnicy? I jeszcze jedno pytanko jaka jest max wydajność K03-029 ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dzięki, temat wtrysków mam już załatwiony. Druga sprawa, czy zakładał ktoś TIP'a z B6 do B5 ? Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że te z B6 mają większą średnicę i są twardsze dzięki czemu nie "zasysają się".
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie czy wtryski z Saaba 0280156023 na 4 barowym regulatorze ogarną moc rzędu 240-250KM ?
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
http://allegro.pl/intercooler-zestaw-dedykowany-vw-passat-1-8t-fmic-i5363611439.html Czy ten zestaw podejdzie do A4 B5 ? Oba silniki w sumie sa identycznie ulozone, więc w orurowaniu nie powinno być większej różnicy.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Oreintuje się ktoś czy podejdzie do B5 1.8T o oznaczeniu APU ?
-
Własnoręczny montaż gazu, czy można ?
Odpowiedź brzmi NIE, nie można. Po za tym widze, że Twój poziom wiedzy na temat LPG jest zerowy, to jakbys chciał go zamontować? To nie jest takie proste jak się wydaje.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Na te maty jest fajny patent który działa bo sam u siebie sprawdzałem i nie trzeba opornika
-
Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?
Coś musisz mieć nie tak, jak zakupiłem swoje A4 to też miał 3letni gaz Stag 300-6 ale wtryski jakieś lipne Valteki i kiepski nawiert kolektora. Kupiłem nowy kolektor, nowe markowe wtryskiwcze Hana, zaktualizowany został sterownik, wyczyszczona przepustnica i po tych operacjach 2.8 V6 Avant Quattro Tiptronic (chyba najcięższa ze wszystkich możliwych A4 B5) w Łodzi (100% miasto) spala mi w granicach 17,5-18,5l lpg przy mocno dynamicznej jeździe. Twój manual powiniem palić z 16-17 max
-
Spociki Łódzkie
Siemka, mam pytanko poszukuje osoby lub może ktoś zna taką osobę która pracuje w punkcie złomowania / kasacji pojazdów. A może ktoś ma jakieś znajomości w takim punkcie? Z góry dzięki
-
Stacja demontażu pojazdów / złomowanie / kasacja pracuje ktoś?
Nieaktualne
-
Poszukuje gazownika
polecam zajrzeć tutaj Warsztaty Polecane - AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER GOLD SEC VALTEK MAGIC JET LPGTECH PROBLEMY BLAD SILNIKA
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Auto sprzedane. Można zamknąć
-
Gwint TA Technix, MTS czy FK seria AK
Po majówce najprawdopodobniej będę sprzedawał moje KW v2 INOX LINE z regulacją twardości i kluczem
-
Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?
2.8 V6 AMX + tiptronic - miasto Łódź -17,8l lpg
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Znalezione w sieci Adrian, trzeba było podejść pogadać
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Ustrzelone wczoraj na zlocie w Pabianicach i zaległe foto dekorów Następny krok to zmiana hamulców na 312 i malowanie zacisków
-
[B5 APS] by czorny
zajeeeeebiście to wygląda
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Widziane dziś na żywo i powiem szczerze, że zdjęcia nie oddają nawet połowy tego jak za***iście auto prezentuje się na żywo. Nagroda w 100% zasłużona Milo było poznać, do nastepnego
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Zapomniałem dodać, że dekory zostały oklejone czerwonym zamszem, żeby pasowały do kół. Fotke wrzuce jakoś na dniach
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
Oblukany wczoraj na żywo na kaloryferze, szerokość kół i ich kolor przyciąga uwage, tylko niżej go bo nadkola są dziewicze, zero przycierki
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Plan jest żeby pojechać, zobaczymy jak to będzie z czasem dzięki gleba póki co docelowa, pojeździłem trochę wczoraj i dziś i jeszcze się ułożył. Foty robiłem zaraz po wyjechaniu z garażu. z przodu są dystanse 35mm na tyle 20mm Trzy strzały z dziś, full red lampy i gwint się trochę ułożył