Treść opublikowana przez ksiu85
-
[ALL B7] Które silniki nie posiadają DPF
_________________________________________________ Ja w moim BRB z 2006 mam Dpf i jeszcze nic do tej pory mi sie niedzialo z tym filtrem
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
To zalujcie ze niewidzieliscie tego Paska noca normalnie jezdzaca choinka z neonami :polew: obecnie autko na sprzedarz od roku albo i dluzej :polew:
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
Znam tego kolesia i to osobiscie,zawsze nazywalem ten samochod "helikopter" bo ta tylnia lotka to jak z kosmosu :polew: normalnie porazka!![br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 06:28_________________________________________________
-
[A4 B6] Wyskakujący "Abblendlicht rechts"! O co kaman?
wymien zarowke!!pewnie masz przepalona to wtedy komunikat zniknie
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Super fura :good: bezawaryjnej jazdy zycze!!
-
[ALL B7] Czy w B7 1.9 tdi występowała skrzynia 6 biegowa?
U mnie w samochodzie z 2006 roku tez jest 5 biegowa skrzynia i jeszcze niespotkalem sie z B7 1.9 TDI zeby byla 6 skrzynia chyba tylko wystepowaly w 2 litrowych dislach
-
[ALL] W która strone ma sie krecic...? POMOCY
Jak niemasz zadnego napisu i strzalki tak jak kolega wyzej juz pisal to obojetnie jak zalozysz tylko wazne zeby napis OUTSIDE byl widoczny od zewnatrz
-
Gdzie kupić meble??
Tylko niekupuj Bodzio bo to szmelc jak ..... wiem bo sam kupilem rok temu i wogole niejestem zadowolony :sick3: moze sa tanie ale do jakosci to im wiele brakuje a ta zwykla plyta pilsniowa poprostu strach ze niedlugo sie rozpadna :thumbdown:
-
[INNE] Dieta Dukana
Ta dieta naprawde dziala oczywiscie jak sie czlowiek pilnuje!!mam taka znajoma co stosuje ta diete i schudla 30 kilogramow w 4 miesiace!!!
-
[B5 AFN] Spuszczanie płynu chłodniczego z całego silnika
W bloku silnika powinien byc jeszcze korek spustowy,po jego wykreceniu powinno wszystko splynac!!
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Ja juz od wtorku smigam na letnich :gwizdanie: pewnie zima juz niebedzie :mysli:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
W moim aucie na korku wlewu oleju jest logo Castrol ale jak to pogloski chodza ze ten olej jest najchetniej podrabiany wiec niewiem!?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tez niedawno mialem problem z wyborem oleju ale zdecydowalem sie na MOTUL SPECIFIC VW 507.00 i jestem zadowolony w 100% silnik o wiele ciszej pracuje,bede teraz tylko tym olejem zalewal moja fure :gwizdanie: a wiec moge go polecic :good:
-
Będę tatą :-))
No to zdrowie żony i synka. Za swoje sam wypijesz Gratulacje. A pro pos jest wątek z fotami naszych pociech, więc się pochwal :gwizdanie: Bylbym Ci wdzieczny jakbys podeslal mi linka do tego watka bo ja teraz niemam zabardzo czasu zeby siedziec i szukac,calymi dniami jestem u zony i synka!! Dziekuje wszystkim za dobre slowa!! :notworthy:
-
Jakie imie dla syna???
Dziekuje wszystkim!!! :notworthy:
-
Będę tatą :-))
Witam panowie :hi: Wlasnie dzisiaj o 15:35 urodzil sie moj synek Pascal :dance: wazy 3360 gram i ma 55 cm dlugosci!!zonka i syn czuja sie swietnie a ja skacze z radosci :radocha: teraz jest okazja do swietowania :drunk:
-
Jakie imie dla syna???
Witam panowie :hi: Wlasnie dzisiaj o 15:35 urodzil sie moj synek Pascal wazy 3360 gram i ma 55 cm dlugosci!!zonka i syn czuja sie swietnie a ja skacze z radosci :radocha: :radocha: teraz jest okazja do swietowania :drunk:
-
[B7 BRB] Srebrny Avancik
Takie mam plany z dolozeniem pakietu S-line ale kiedy do tego dojdzie to jeszcze niewiem bo obecnie mam inne wydatki (synek juz w drodze!!!! :decayed: )
-
[ALL B5] Jaki numer tarczy sprzegła i docisku a4 1.9 tdi 99r
u mnie w Etce pokazuje cos takiego:tarcza b#028 141 035MX docisk: b06B 141 117D ale niejestem pewien jak co to prosze kolegow o weryfikacje bo dopiero poznaje sie z Etka
-
5 urodziny klubu :)
Wszystkiego najlepszego :oklaski:
-
Będę tatą :-))
Gratulacje :> :>
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pewnie dlugo myslales nad odpowiedzia
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No troszke ponioslo,kto by sie niezdenerwowal!?sorry i jednoczesnie dzieki za krotka ale konkretna odpowiedz
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
kolego czy nie umiesz czytac???? czego nie wiesz co cie dreczy?? zadales sobie troche trudu przejrzales przynajmniej 1 strone w tym watku bo widze ze nie !!!! chodziles do szkoly ? umiesz czytac ze zrozumieniem? jesli tak to masz u gory watka wsztyko opisane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widze ze coraz to bardziej sie tu agresja szerzy,niemozna to juz normalnie nic napisac!!! tylko odrazu z m...a wyskakiwac, a pozatym badz tu madry jak kazdy pisze cos innego i do przejrzenia 204 strony a przeciez po to jest to forum zeby doradzic a nie odrazu zmieszac z blotem!!
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mam takie pytanie jaki polecacie olej silnikowy do mojej Audicy??dodam ze mam silnik 1.9 TDI o oznaczeniu BRB z filtrem czastek stalych (DPF) 116 koni mechanicznych!!Wiem ze juz w pierwszym watku jest wszystko na ten temat ale chcialbym poznac wasze opinie,bo jak na razie to kazdy mi poleca CASTROL EDGE 5W-30 i niewiem czy jest OK. a obecnie mam zalany Aral SuperTronic LongLife III 5W-30 ale niejes tak latwo dostepny jak Castrol !!Z gory dziekuje za odpowiedzi