Treść opublikowana przez Krycha
-
Wycieraczki A6 C5 Lift
A to dziwne bo ja sobie swojej b5 zakładałem i nic nie przerabiałem.
-
Wycieraczki A6 C5 Lift
No ja mam takie i według mnie leżą dużo dużo lepiej niż te z Passata na które jest teraz wielkie buum na forum.
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
ta d*pa chyba się za gładka zrobiła, jak w moim b5 końcówki spore
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam Panowie, potrzebuje kogoś z okolic Inowrocławia co by mi podleciał odebrać felgi albo chociaż je zobaczyć bo mam fajne na oku ale nieco się boje bo gość z olx.pl więc cholera wie kto to pomoże ktoś ?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
ta, poszło w całości
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Trepek właśnie widziałem, stałem obok i tak myślałem że chyba cię kojarze Gracek mi również Co do auta na tle takich dopieszczonych projektów wyglądało słabo, ale to nieważne... amerykanka wczoraj zmieniła właściciela Poszła za nieduże pieniądze w sumie, ale też niedaleko tzn do Kielc... myślę że kupujący będzie zadowolony z auta. Tym samym kończę przygodę z Audi A4 B5, miałem trzy sztuki i już wystarczy Wczoraj o 18 sprzedałem to auto, a już o 21 byłem po kolejne. Kupiłem coś do jazdy, zaś całą uwagę skupiam na moim drugim aucie czyli Audi 80 B2 Quattro Pozdrawiam.
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
prawie jak moja
-
Prawo jazdy na lawetę
Dokładnie o Radomiu myślałem, bo tam zdawałem swoje B popytam i podzownie
-
Prawo jazdy na lawetę
O viatolu wiem, pisałem o osobówce + lawecie, Ducato mam autolawete, ale wiadomo osobówką wygodniej...
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
coś ty jutro przyjeżdża rano jakiś pytacz oglądacz, wynegocjował cene przez telefon także zobaczymy przy przyjedzie z gotówką czy pooglądać
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
fejm sie zgadza, ale hajs na nowe auto nie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
jeśli trafił by się chętny na seryjne auto tzn baza + zawias seria + jakaś felga + może seryjne stołki itp to bardzo chętnie sprzedam... kwestia dogadania
-
Prawo jazdy na lawetę
Siema Pany, trochę wkurza mnie latanie starym Ducato i zamierzam sobie zrobić prawo jazdy na osobówka + laweta... Jak to teraz wygląda ? Jakie koszta ? Czym się wogóle jeździ na takim egzaminie ? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie ? Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Pany nikt nie chce tego auta ? wystawione za 23k zł, mogę jeszcze ponegocjować mam na oku inne auto i chciałbym się pozbyć jej jak najszybciej bo brakuje mi trochę grosza jak się nie sprzeda to jadę na dub it, a potem rozbieram na graty
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
zdrowo!
-
Poszerzenie przednich błotników o 6 cm. Jakieś pomysły ?
rolowaniu
-
[B5 APS] by czorny
szybko ogarnąłeś temat, aż za szybko oby wsio śmigało bez problemów
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
da się wybić tą tulejke, zaś żebyś zszedł niżej musisz wyciąć dziurę w kielichu na wahacze
-
[B5 APS] by czorny
czorny czemu nie wysyłasz amorków cześkowi ? gadałem z nim dzisiaj to zapomniał o Tobie wyślij mu i niech leżą na półce bo ktoś ci się wj***e w kolejkę hehehe
-
Spotkania na drodze
wczoraj wieczorem czarny krawat w avancie RKL u mnie na wsi - trasa nr 9 pogranicze świętokrzyskiego i mazowieckiego
-
[B5 APS] by czorny
przykładowa cena z montażem u czesława to 6,5k na poduszkach dunlopa, jeden kompresor i butla 20 litrów można se samemu zamontować, dać rubeny, złączki plastikowe, kompresor od materaca, butle lpg i wyjdzie 2,5k
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Trzeba coś zmieniać, a nie stać w miejscu ---------- Post dopisany 09-06-2014 at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2014 at 22:37 ---------- Wystawiając felgi na sprzedaż dostałem chyba że 3 czy 4 PW odnośnie tego czy nie chce sprzedać całego auta odpowiadam tak mogę sprzedać jak znajdzie się chętny, jak nie to bujam się dalej, cena 25 tys zł tak jak stoi i bez głupich komentarzy
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
rzecz gustu dobra gleba i będzie wyglądać jak trzeba
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
ktoś chętny na moje kółka ? chętnie sprzedam 3,5k zł całość, felgi w bdb stanie, prawie nowe dekle, opony 225/35 w bdb stanie, jak coś to PW
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Zmienie, ten jakiś za seryjny jest... poza tym chce fmic, ale zobaczę co lepiej siądzie bo oczywiście tego sobie zostawie. Założe, wrzuce zdjęcia to zobaczysz