Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Krycha odpowiedział(a) na TrollGun temat w Audi A4 B5
    A to dziwne bo ja sobie swojej b5 zakładałem i nic nie przerabiałem.
  2. Krycha odpowiedział(a) na TrollGun temat w Audi A4 B5
    No ja mam takie i według mnie leżą dużo dużo lepiej niż te z Passata na które jest teraz wielkie buum na forum.
  3. ta d*pa chyba się za gładka zrobiła, jak w moim b5 końcówki spore
  4. Witam Panowie, potrzebuje kogoś z okolic Inowrocławia co by mi podleciał odebrać felgi albo chociaż je zobaczyć bo mam fajne na oku ale nieco się boje bo gość z olx.pl więc cholera wie kto to pomoże ktoś ?
  5. Trepek właśnie widziałem, stałem obok i tak myślałem że chyba cię kojarze Gracek mi również Co do auta na tle takich dopieszczonych projektów wyglądało słabo, ale to nieważne... amerykanka wczoraj zmieniła właściciela Poszła za nieduże pieniądze w sumie, ale też niedaleko tzn do Kielc... myślę że kupujący będzie zadowolony z auta. Tym samym kończę przygodę z Audi A4 B5, miałem trzy sztuki i już wystarczy Wczoraj o 18 sprzedałem to auto, a już o 21 byłem po kolejne. Kupiłem coś do jazdy, zaś całą uwagę skupiam na moim drugim aucie czyli Audi 80 B2 Quattro Pozdrawiam.
  6. prawie jak moja
  7. Dokładnie o Radomiu myślałem, bo tam zdawałem swoje B popytam i podzownie
  8. O viatolu wiem, pisałem o osobówce + lawecie, Ducato mam autolawete, ale wiadomo osobówką wygodniej...
  9. coś ty jutro przyjeżdża rano jakiś pytacz oglądacz, wynegocjował cene przez telefon także zobaczymy przy przyjedzie z gotówką czy pooglądać
  10. fejm sie zgadza, ale hajs na nowe auto nie
  11. jeśli trafił by się chętny na seryjne auto tzn baza + zawias seria + jakaś felga + może seryjne stołki itp to bardzo chętnie sprzedam... kwestia dogadania
  12. Siema Pany, trochę wkurza mnie latanie starym Ducato i zamierzam sobie zrobić prawo jazdy na osobówka + laweta... Jak to teraz wygląda ? Jakie koszta ? Czym się wogóle jeździ na takim egzaminie ? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie ? Pozdrawiam.
  13. Pany nikt nie chce tego auta ? wystawione za 23k zł, mogę jeszcze ponegocjować mam na oku inne auto i chciałbym się pozbyć jej jak najszybciej bo brakuje mi trochę grosza jak się nie sprzeda to jadę na dub it, a potem rozbieram na graty
  14. szybko ogarnąłeś temat, aż za szybko oby wsio śmigało bez problemów
  15. da się wybić tą tulejke, zaś żebyś zszedł niżej musisz wyciąć dziurę w kielichu na wahacze
  16. czorny czemu nie wysyłasz amorków cześkowi ? gadałem z nim dzisiaj to zapomniał o Tobie wyślij mu i niech leżą na półce bo ktoś ci się wj***e w kolejkę hehehe
  17. wczoraj wieczorem czarny krawat w avancie RKL u mnie na wsi - trasa nr 9 pogranicze świętokrzyskiego i mazowieckiego
  18. przykładowa cena z montażem u czesława to 6,5k na poduszkach dunlopa, jeden kompresor i butla 20 litrów można se samemu zamontować, dać rubeny, złączki plastikowe, kompresor od materaca, butle lpg i wyjdzie 2,5k
  19. Trzeba coś zmieniać, a nie stać w miejscu ---------- Post dopisany 09-06-2014 at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2014 at 22:37 ---------- Wystawiając felgi na sprzedaż dostałem chyba że 3 czy 4 PW odnośnie tego czy nie chce sprzedać całego auta odpowiadam tak mogę sprzedać jak znajdzie się chętny, jak nie to bujam się dalej, cena 25 tys zł tak jak stoi i bez głupich komentarzy
  20. rzecz gustu dobra gleba i będzie wyglądać jak trzeba
  21. ktoś chętny na moje kółka ? chętnie sprzedam 3,5k zł całość, felgi w bdb stanie, prawie nowe dekle, opony 225/35 w bdb stanie, jak coś to PW
  22. Zmienie, ten jakiś za seryjny jest... poza tym chce fmic, ale zobaczę co lepiej siądzie bo oczywiście tego sobie zostawie. Założe, wrzuce zdjęcia to zobaczysz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.