Treść opublikowana przez Krycha
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Cycu nie przesadzajmy, ale mimo wszystko wielkie dzięki Co do relingów to tak, koło się świeci, wydech się już świeci, obwódki są i nie wiem czy te relingi to już nie będzie przesada. Mam takie w domu i z ciekawości to aż przymierzę.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
nie wiem co lepiej jedzie, nie znam się
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
o widzisz jak ładnie ci doposażyłem auto
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
podsufitka oraz spasowanie i czystość elementów jest tak za***ista że boję się tego ruszać Panowie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
dla mnie też
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
powiem Wam tak, polerka na zdjęciach wg mnie raczej licho, na żywo dopiero robią robotę białę też kox
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
ładna ta sąsiadka ? znaczki zostają oczywiście
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
z bólem ale się udało
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
poprzednią sprzedałem na części, a buda poszła na polsilvery i dżilet mach tczy
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
już tam jestem z bordową ex, więc starczy wrażeń poprawiłem zdjęcia, bo faktycznie ten fotosik to jakieś dno teraz
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
dzięki chłopaki, aż miło się tak przed snem to czyta Będzie dobrze, mam parę asów jeszcze w rękawie, a dokładnie w pokoju obok no i mnóstwo planów na przyszłość Nie wiem co tam wpakuje, narazie nadkola S4, wydech, dolot, program, ropa po 3,5 i jeżdżę do zimy. Dalej to już będziemy myśleć.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
aktualnie kicha, bo pompę włożyłem niepewną, przed przekładką zegarek.Roboty z pedałami nie ma dużo, bym powiedział że to prosta sprawa.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
zostawiłem z poprzedniej A4
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
za dużo już jeździ tych 2.7
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Siema, zanim zacznienie krytykę proszę o zapoznanie się z taką krótką historyjką. Auto to Audi A4 B5 quattro z końcówki roku 1999. Kupiłem je od swojego producenta, bo zwróciło moją uwagę stanem technicznym i wizualnym. Za silnik przepraszam, a jest za co bo to 2.5TDI AKN. Auto kupiłem z tiptronikiem chcąc nie chcąc trza było przerzucić na manuala, bo skrzynia była jednym wielkim kiblem. Potem zaczęły się jaja z elektrykę i do dziś dnia nie są do końca ogarnięte, ale to już sobie sam zrobię. Samochód odebrałem od elektryka wczoraj i narazie tylko tyle udało się zrobić. Na sam koniec dodam że podejmując decyzje o zmianie auta miałem może ze 100zł w portfelu, także sporo musiałem się nakomibnować by udało mi się dojść do tego co widać na załączonych zdjęciach. - zawieszenie KW INOX v.1 - Mercedes Segin 18 cali przód 8J tył 9J, opony Pirelli P-Zero 215/40 na wszystkich kołach ( wiadomo Q ), śruby i pierścienie - wnętrze Recaro w materiale - konsola 2 din z climatronikiem pod grzane stołki, NaviPlus wraz ze zmieniarką - atrapa RS4 - lampy przód USA - zderzak przód poliftowy ze spryskiwaczami wraz z pompką i zbiorniczkiem To tą chwile to by było na tyle, w domu czeka sterta gratów do założenia, ale o tym później. Temat oczywiście będzie kontynuowany, miały być zdjęcia każdych części wkładanych w auto, ale brakło może nerwów, może czasu, a już napewno baterii w kalkulatorze. Zwrotnice żeliwne z S4, zaciski Brembo 6 tłoczków wraz z tarczami 345mm Zaciski z S4 polift + adaptery pod 300mm + tarcze Zimmermann 300mm + wężyki, złączki i płyn Listwy drzwiowe Filtr stożkowy ITG + redukcja Dokładka tylnego zderzaka pod PDC Dekorty w alkatarze Pozdrawiam Krycha
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kowi no w życiu bym nie powiedział że popertalasz na takim sprzęcie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
aaaaaaaaaaa
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jak przymocowałeś lewą osłone? w 1.9 trafia w jakieś uchwyty na puszcze filtra?
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
o siema byku
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
przesadzasz z tymi stikerami, bataliona wal na tylną szybę, broń boże na maskę...
-
[B5 1Z] A4 TDi
faktycznie, seryjne zaciski eksponować to dopiero frajda
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
a co to za problem, na biednego nie trafiło
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
ze 30km na plus
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ta zielona już bodajże nie jeździ, ziomek rozpoczął nowy projekt, ale powietrza nie chciał się pozbyć więc raczej będzie to b5
-
[B5 AKN] black Q!
każda 16stka wchodzi...