Treść opublikowana przez Krycha
-
Spociki w Kielcach
Panowie usługa piaskowanie w Naszym regionie jest dostępna? Jeśli tak to czuje ktoś może namiar na firmę tym się zajmującą.
-
Spociki w Kielcach
W Starachowicach na kieleckiej
-
Spociki w Kielcach
Czyli to dziś o 17 Panowie WTC? Jak coś to wpadnę, mam nadzieje że nie przegonicie starej B4ki...
-
Spociki w Kielcach
taa wy już ostatnio do Skarżyska mieliście się zebrać
-
Spociki w Kielcach
Gdybyście działali coś bliżej świąt to i parę aut z PKA80 dało by radę ustawić, a tak to bardzo nie ma już czasu.
-
Spociki w Kielcach
Ty to tak sie bujałeś Avantem całym w chromie? Z A4 nie było nikogo... marnie Panowie..
-
Spociki w Kielcach
Daniel no i jednak byłeś AEBem, ale w B4
-
Spociki w Kielcach
na popych pewnie nie masz wachy, to na gazie śmigasz skrobie
-
Spociki w Kielcach
yeaah chociaż mógłbyś od czasu do czasu niunie prepalić
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Bobek pewnie masz głośniki podpięte pod radio to nie ma się co dziwić. Pozatym głośniki muszą się wygrzać.
-
Spociki w Kielcach
Zapraszam w imieniu PKA80 na spot 11 listopada o godzinie 15 w Skarżysku Kamiennej przy muzeum Orła Białego. Od Nas będzie kilka autek, jak to zwykle mało ale cóż zrobisz. Zapraszamy
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
daniel wal na czarno zobaczysz jak wyjdzie, jak będzie kupa to odeślesz do pochromowania
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Aleś dowalił Szczególnie z ta za dużą glebę i za duzymi felami :polew:
-
Kabelki dla car audio (co polecacie?)
No człowieku nawet bym sie nie zastanawiał tylko zmieniał kable. Jeszcze wzmacniacz rozwalisz...jak bedziesz dalej tak słuchał
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
nosb ma dwie ori końcówki z tego co mi się chwalił
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
EE no do latania po wsi to ona się nadaje Cycu poka bagażnik! Zrobiłeś go wkońcu tak jak należy Nowe fele ładne choć te starsze brzydkie nie były :th:
-
Spociki w Kielcach
no ja tez wpadnę jak będzie czas, też nie A4
-
Spociki w Kielcach
grzanek co to za impreza jest w Kielcach? Masz coś więcej info? Spota trzeba zrobić :th:
-
Spociki w Kielcach
ja bym mógł wpaść ale jak bedzie 3 osoby to nie ma sensu.
-
Spociki w Kielcach
Chłopy to którego ten zlot będzie 3 czy 4? Jak 4tego to nie dam rady..
-
[ALL B5] Głośniki 6x9 w tylną półkę
dział warsztat
-
Spociki w Kielcach
hehe no fakt to przyjdzie Ci na piątek w tamtym roku też pamiętam ze coś zamawiałem i poczta normalnie funkcjonowała 2 maja :th:
-
Spociki w Kielcach
haha przecież dzisiaj wtorek jak zamówisz dzisiaj to w czwartek najpóźniej będą
-
Spociki w Kielcach
Jak nie macie co robić to wbijajcie się 1 maja o 14:00 na parking WTC my tam będziemy
-
[ALL B5] Głośniki 6x9 w tylną półkę
Już Ci mówię, a więc tak ja używałem maty dekarskiej firmy Soundal czy jakoś tak. Kupowałem za owych czasów w Castoramie. Są różne kolory alumioniwa, pomarańczowa i czarna. Rozmiary 10cm, 22,5 i 30cm w rolkach po 10 metrów. Są na allegro wiec jak coś to możesz z neta zamówić. Taśmę dekarską możesz łączyć z matami wygłuszającymi APP i Boll które też są na allegro. Zobacz mój temat w warsztacie jest tam co nieco o wygłuszaniu.