Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
[B5 AJM] Jakie fele do mojej srebrnej niuni??
jak dla mnie to tylko 1
-
Co powiecie na taki Felunek do A4 ????
mi sie podobaja te co masz :th: sa fajne
-
[B5 APU] które fele najbardziej pasują????
z tych co podales to jak dlamnie tylko 1 albo 3
-
Z okazji świąt życzę Wam....
Nawzajem
-
O.Z Rancing
no felgi wygladaja Ciekawie ale ja bym poszukal cos ori audi
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
a no to spoko przy policji tez mozna wykonac taki manewr jakby mieli jakies waty wyciagnac zarniki i wstawic zwykle h7 jakby chcili zabrac dowod
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
Szuder nie ma problemow z tym HID ?? bo zastanawiam sie czy przejdzie przeglad jak zamontuje sobie je i czy policja niebedzie miala nic przeciwko wiesz cos na ten temat ??
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
a ile kosztuje taki samopoziom ?? cos czuje ze sie nieoplaca wstawiac jak sa takie problemy ;( a przydal by sie HID bo ladnie sie prezentuje ale moga byc klopoty
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
dzis gadalem z gosciem na stacji diagnostycznej i mowie ze chce hid zamontowac a on ze nie przejdzie przegladu bo musza bys spryskiwacze i system samopoziomujacy <spryski bym zamontowal > ale z tym systemem to jzu gorzej ma on prawde ?? czy sciemnia troche ?
-
[ALL B5] Poproszę o opinię bardziej doświadczonych kolegów-FELGI 16' dla B5
no ja tez bym radzil cos z ori AUDI :th: jest tego duzo na allego a na pewnio nie bedzie takiej sytuacji ze kolo ci odpadnie
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
piekna napracowales sie przy niej audi super :th: :th: :th:
-
Mini Mod za 100 zł
wyglada fajnie
-
Rebusik ? kto zgadnie ???
no powiedz moze bedzie ciekawszy od tego i ktos wykorzysta go w filmie
-
Rebusik ? kto zgadnie ???
dziubek h** wsi hehehe tekst z filmu :pp ale dobry rebus
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
piekna ja moge tylko pomarzyc :gwizdanie:
-
Porsche Carrera GT EDO Competition
no ruskie smigaja niezlymi brykami
-
[B5 ARG] Moja A4 AVANCIK LIFTING ocencie :)
niunia w b dobrym stanie w srodku czysciutko piekna
-
zobaczcie jaki rarytas
no mi tez sie wydaje ze powinny byc lusterka ale chyba prostokatne z chromu hehe ale bryka zajefajna:D
-
[B6] Mam dylemat która wersja jest ładniejsza?
2 :th:
-
Tak prawdziwe ze az sie lezka kreci :P
dobre :th:
-
Kaczyński przyłapany przez fotoradar
hehehe dobre ujecie :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Dzielone lampy fk opinie na ich tamat
tomasz557do mnie tez prosze namiary na PW bede wdzieczny
-
Zientarski chyba z lekka przecholował....
o kurde masakra
-
[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb
ehhe no dokladnie roznia sie cena czekamy na foty
-
[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb
ehhe ramki wokol szyb byly montowane ori wiec niema starchu ze pomyla twoje A4 z bwm :gwizdanie: no ale dobrze mowisz to kwestia gustu wojtas-audi wrzuc foty jak najszybciej bo chce zobaczyc jak to wyszlo bo tez planuje w nastepnym tyg kupic te ramki :th: