Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
[B5 AFB] Zobaczcie moje 2.5TDI.
fajna fura :oklaski: proponuje jakies ladne fele , przyciemnic lekko szybki i jakies lampy po lifcie wstawic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i pozdro dla ciebie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
elo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[B5 ABC] [Piotrek(BoLeK)] Audi A4 2.6 V6
piękna tylko pozazdrościć ja tez planuje takie lampki jak ty masz są bajera
-
jak poradzic sobie z tymi rysami
kredka nie pomoże a pasta ścierna chyba tez nie za bardzo moim zdaniem pozostaje tylko lakiernik ale możesz jeszcze sprobować tej pasty skoro tak mówi neever
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
no jest bardzo obniżone tez sie zastanawiam jak sie tym jezdzi ale ogolnie autko piekne
-
[B5 ADP] Moja A4ka| nowe foto str.3
piękna ładny kolorek i sprzet audio wypas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam ale audiczka piękna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=5905;sa=showPostspopatrz sam jakie piszesz posty na forum. te posty nic nie wnoszą na forum. narazie małe jedno dniowe ostrzeżenie na otrząśnięcie sie. pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[B5 ADR] Co myślice o tym zestawie [piec + skrzynia]?
Ja też bym wybierał Hertz słyszałem u kumpli i lepiej gra zdecydowanie Hertz
-
[B5 AFN] Awaryjne otwieranie bagażnika
to lepiej zrób to teraz bo później będziesz miał problem
-
[B5 ADR] Moje Maleństwo :-D
Fajna ja bym jeszcze przyciemnił szyby, dal jej trochę chromu <chodzi mi o ramki dookoła szyb> lampy przód i tył i by było :thumbup: no i szkoda ze klimy niema
-
[B5 ADR] wymiana szyby na wlasna reke, da sie??
ja tez proponuje polerkę ale jeśli rysy są głębokie to nic ci to nie pomoże trzeba będzie wymienić szybę u fachowca
-
Listwa Na klapę do B5
no mnie tez to zastanawia bo chciałem sobie to kupić ale mój kumpel widział ta listwę na b5 to mowil ze wyglądało spoko
-
[B5 AFN] Zakłócenia cb radia
u mnie niema zakłóceń ale na allegro widziałem filtr przeciw zakłóceniowy kosztował coś kolo 20 zł ale nie wiem czy jest on coś wart
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Medal of Honor Call OF Duty2 Medal of Honor: Airborne
-
porysowany zderzak
nie trzeba malować cały zderzak wystarczy jak ci zamalują tylko te rysy jesli wybierzesz dobry zakład to nie będzie nawet widać ze bylo cos robione
-
[B5 ADR] pomocy piszczy pompa wody co mzoe byc ???
no sprawdzę bo mieli zamówić bo nie było na sklepie
-
[B5 ADR] pomocy piszczy pompa wody co mzoe byc ???
mam taki problem ściągnąłem pasek od pompy wody i zakręciłem nią i piszczy coś w środku czy to znaczy ze pompa jest do wymiany ??? bo pytałem gościa w sklepie to mówił ze ma piszczeć ale coś mi sie nie chce wierzyć
-
nakładka na klapę
musisz poszukać gdzieś po sklepach elektrycznych albo na allegro na bank coś znajdziesz
-
gaśnica
hehe no z tymi gasnicami to tak jest niema mozliwosci ugasci cos gasnica wielkosci butelki 2l :wallbash: hehe wiec proponuje wywalic ten przepis i jezdzic bez gasnicy :thumbup:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2007, 21:29 _________________________________________________ale chyab sie tak nieda :thumbdown: