Treść opublikowana przez Maras
-
Alufelgi 17" ori audi jak z wytrzymaloscia
Witam. Interesuja mnie opinie uzytkownikow felg 17". Chce takie zakupic a mam 16" i chcialem zapytac czy te felgi nie bede sie giely na dolach bo jak wiadomo na naszych drogach ich nie brakuje. Moje felgi nie boja sie nawet duzych dołów a jak to jest z 17"? Aha i jak to jest z oponami? czy na 215/50 bedzie wiekszy komfort niz na 225/45?
-
Przekładka z 2.5 na 1.9
u mnie sprzeglo sie nie nadawalo nie wiem jak w 130 PS a i pas przedni trzeba bylo zmienic bo przednia lapa silnika nie pasowal. Zaznaczam ze nie wiem jak jest w B6 alu uczulam na to zeby pozniej nie bylo problemow
-
Przekładka z 2.5 na 1.9
ja w moim A6 zmienialem silnik z 2.5 na 1.9 z tym ze 110 KM i powiem Ci ze moim zdaniem lepiej zalozyc 1.9 bo spalanie mniejsze, ogolnie czesci eksplatacyjne takie jak rozrzad sa duzo tansze no i nie musisz sie martwic ze walek Ci peknie czy moze pompa wtryskowa padnie takze ja ze swojej strony polecam zmiane na 1.9
-
System operacyjny Android
a ja juz znalazlem jak to sie robi ale jest to bardzo glupie rozwiazanie jak bys chcial to napisz PW to Ci napisze jak to robic
-
AFN Brak mocy
potrzylem dzis z kostka i kablami i wszystko wyglada ok podmienie przeplywke i zobacze czy to to jesli tak kupie nowa
-
AFN Brak mocy
jakies pol roku temu zmienilem przeplywke na uzywana ale sprawna z tym ze tamta zle mierzyla powietrze a teraz znowu ta padla? To jakies zbieg okolicznosci czy moze byc cos co uszkadza przeplywomierze?
-
AFN Brak mocy
Witam. Wywalilo mi taki blad 553 Air Mass Sensor-G70 . Auto kompletnie nie ma mocy. Co to moze byc?
-
System operacyjny Android
Czy ktos wie jak w samsungu galaxy trend na klawiaturze 3x4 dodawac slowa do slownika bo nie moge tego znalezc
-
System operacyjny Android
niby tak ale co mi z takiego telefonu co bedzie caly czas w serwisie a ja bede musial uzytkowac inny
-
System operacyjny Android
niby procesor ma lepszy i ramu wiecej ale wlasnie tyle negatywnych opini ma ze chyba zrezygnuje
-
System operacyjny Android
wlasnie ten trend plus ma sporo negatywnych opini ze sie zacina i dotyk slabo dziala
-
System operacyjny Android
ale Trend czy trend plus?
-
System operacyjny Android
koledzy potrzebuje opinie o telefonie samsung galaxy trend plus. Jest troche opini negatywnych i pozytywnych. Uzytkowal go ktos? jak sie sprawuje?
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
ale z tego co widac to podaje wiarygodne wyniki
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
szkoda bo akurat z niemieckim u mnie cienko:kwasny:
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
juz znalazlem ze 5 i 6 a jezyk to tylko niemiecki tam jest?
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
ok juz sciagam dzieki za link a powiedzcie mi jeszcze ktora grupe trzeba logowac w AFNie i w 2.5 AFB
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
na elektrodzie trzeba byc zalogowanym i na chomiku tez a ja nie mam tam kont
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
ma ktos ten program zeby na maila wyslac bo nie moge znalezc w necie?
-
Tryb Sport czyli przełaczanie map w sterowniku po guziku:)
ja mam chyba z koncowka 18S albo 18P
-
Tryb Sport czyli przełaczanie map w sterowniku po guziku:)
Ja akurat mam A6 ale mogło by być z jakimś ori włącznikiem Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
-
Tryb Sport czyli przełaczanie map w sterowniku po guziku:)
wlasnie ja tez jestem ciekawy ile takie cos kosztuje?
-
AFN Czujnik temperatury oleju
taki mam zamiar wlasnie tylko po nowym roku kupie czujnik i dam znac czy dobrze dziala
-
AFN Czujnik temperatury oleju
Ale właśnie chodzi o to że go wogóle nie mam a chce założyć Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
-
AFN Czujnik temperatury oleju
No właśnie muszę sprawdzić u ojca czy to ten i dam znać. 115 konne 1.9 ma czujnik w misce ale nie AFN ---------- Post dopisany 27-12-2013 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2013 at 22:37 ---------- no i okazalo sie ze czujnik temperatury oleju jest w podstawie filtra oleju taka informacja dla potomnych