Treść opublikowana przez Rek1n
-
Prośba o ocenę logów... uszkodzone turbo?
Problem ze zmienna regulacja pewńie sie troche przycina. Przeczysc przeplywke bo tnie paliwo. Zrob reszte logow wg instrukcji to sie potwierdzi
-
siema:) jak jest tutaj ktos kumaty od 2.5 tdi ake to prosze o ocene kata wtrysku ...
Lepiej napisz odrazu co dolega to szybciej sie chetni znajda bo tak to szczerze watpie zeby ktos sam na ochotnika sie zglosil
-
prosba o analize logow. Błąd 17965
Ktos ma jeszcze jakies pomysly?
-
Prośba o analize logów po wymianie rozrządui czyszczeniu turbo AFN
Jak dla mnie to przeplywka lekko niedomaga mozliwe ze wystarczy przeczyscic. Kat do malej korekty ale nie ma tragedi no i przegon ja czasem bo lekko geometria przycina. Dawka na wolnych ok.
-
prosba o analize logow. Błąd 17965
tyle ze po 011Bs widać ze kierownice chodzą. Zwróć uwagę ze czasem na logach wygląda prawidłowo np tu VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
prosba o analize logow. Błąd 17965
Panowie bardzo bym prosił o analizę logów auta szwagra: 008 - Log (0 - 008) 011-010 - Log (1 - 011,010) 011 - Log (2 - 011) 008-003 - Log (3 - 08,03) 011 - Log (4 - 011) 010-011 - Log (5 - 010,011) 011BS - Log (6 - 011) Opisze po krótce co się dzieje. Czasem pow 3000 obr. samochód wpada w tryb awaryjny i pojawia się błąd 17965. Sztanga chodzi, podciśnienie w czasie sprawdzania też jest. Po otwarciu maski i dodaniu gazu wąż od inercoolera pompuje jak szalony, aż się wystraszyłem że zaraz wybuchnie. Dziwi mnie jednak ze czasem nie wpadnie w tryb awaryjny i widać po logach ze niby wszystko ok. Co to możne być?
-
PROSZE o analize logow sznownych kolegow ...
no wlasnie nie bylem pewny :/ Widac jeszcze musze sie poduczyc
-
PROSZE o analize logow sznownych kolegow ...
011BS nie reaguje zmienna geometria. Wg mnie albo kierownice tak zapieczone ze stoja w miejscu albo cos z podcisnieniem, moze n75 padl. Jesli sie myle to mnie poprawcie
-
bład cisnienia doładowania w seat tolego 1.9 110km
Stawiam na zapieczone kierownice. W 011BS widać ze sztanga stoi w miejscu. Dynamiczny tragiczny ale od 2100 już przeładowuje
-
[ALL B5] Rekinowy Jaspis :D
przod 205/40 raczej jeden sezon da sie przejezdzic tyl 215/40 niestety do lekkiego prostowania
-
Prośba o analizę logów.
sprawdz kat wtrysku. Cos mi sie wydaje ze za duzy.
-
Logi- prośba o ocenę stanu przepływomierza
Zabrudzona albo się kończy powoli. Tnie dawkę. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b5-afn-prosba-analize-logow-9439/
-
Prośba o analizę logów.
jedyne co mi trochę nie pasuje to wskazania przepływki w dynamicznych. Może warto się jej przyjrzeć. P.S. nie bardzo fachowe to moje oko
-
2.5 TDI prośba o sprawdzenie logów dynamicznych
moze kat przytkany?
-
[IbizaIIFL] prosze rzucic okiem w celu potwierdzenia
Dzisiaj miałem okazje logować koledze Seata, niestety nie znam oznaczenia silnika. Wstępnie postawiłem diagnozę zapieczonych łopatek turbiny ale proszę jeszcze was o potwierdzenie. Oczywiście wpada w tryb awaryjny, nawet nie można zalogować do 400 obr. Log (1 - 008,010) Log (2 - 011) Log (3 - 003,011) Log (4 - 011)
-
Prośba o ocenę logów dynamicznych turba
troche pozno wstaje i lekko niedoladowuje. Moze sztanga do regeneracji? najlepiej jakbys zrobil komplet logow
-
przeładowanie i kima
przydalyby sie logi. to by rozwialo watpliwosci. moze turbawka do czyszczenia albo chociaz rozruszania
-
[ALL B5] Rekinowy Jaspis :D
trosze sie priorytety pozmienialy (czyt. dziecko w drodze) i mam do sprzedania swoj gwint (jezdzony 2 lata) oraz ta felga ze zdjec tle ze w czarnym macie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
mam dla was taka oto wiadomosc http://www.zinfo.pl/artykuly/6586
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Bylem wczoraj i fachowe oko stwierdzilo ze to nie magiel. Polozyl sie pod nogi u kierowcy i stwierdzil ze cos w ukladzie kierowniczym w strefie zgniotu. Polecil mi naszego wspolnego znajomego mechanika niedaleko lubania. A tak na marginesie to bardzo mila obsluga!
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
u mnie wyglada to tak ze wszystkie wahacze w zawieszeniu sa ok a diagnosta postawil na drazek wiec wymienilem a pokanie nie ustalo. wyraznie na prostej drodze slychac pukanie z lewej strony. Przy odpalonym silniku i ruszaniu kierownicy czuc luz i pukania na wymienionym drazku
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
panowie zdaje sie ze bede musial oddac maglowinice do regeneracji i wpadla mi w rece wizytowka tej firmy http://www.regeneracjaczesci.com/ macie jakies zdanie na temat tego warsztatu? A moze macie jakis zaprzyjazniony zeby to ogarnac?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
niestety nie dam rady, pracuje do 22 :/
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Witam Panowie! Niedaleko mam do JG bo jestem z Lubania ale jakos nie sledzilem tego tematu. Dzisiaj sobie przegladnelem pare stron i widze jakas nerwowa sytuacja ale nic pewnie sie niedlugo uspokoi Chcialem sie pochwalic sowoim Avantem i zapowiedziec sie na jakiegos spota tylko jeszcze nie wiem kiedy, a teraz kilka fotek moich czterech kolek MODEL: AUDI A4 B5 SILNIK: 1.9 TDI MOC: 110KM MODY POD MASKA: Seria ZAWIESZENIE: Gwintowane UKŁAD HAMULCOWY: Seria KOLA: 205/40r17 7,5J NADWOZIE: Avant WNĘTRZE: Seria AUDIO: Sterowanie Pioneer DEH-5800MP Takze witam serdecznie!
-
[ALL B5] Rekinowy Jaspis :D
Kilka nowych fotek: zmieniony kierunek boczny i skrecony troche gwincik no i lampy poliftowe black