Treść opublikowana przez zibizab
-
[B5 ADR] Brak mocy przy zimnym silniku
Prawdopodobnie coś z pompą paliwa i zawór zwrotny.Chyba cofa się paliwo.
-
[B5 AHH]kopci
http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
-
[B5 AAH] Brak przyśpieszenia na pełnym gazie
Pokaże-u Ciebie jest chyba problem z paliwem.
-
[B5 ADP] Audi A4, 1.6, sedan, seria
Bardzo ladne
-
[B5 ADR] [B5 ADR] Moja a4
W górach dostala po tylku Koledzy standard-2 poduchy,klima,alufelgi. Zdięci przeslane przez sprzedającego rok temu.
-
[B5 AFN] Kopcenie na zimnym silniku przy odpalaniu - filmik
Prawdopodobnie lekko przepuszcza turbina-smarowanie. Spradz wąż z turbo do IC
-
[B5 AEB] Naprawa turbiny-wysokie spalanie
Koleżanko zacznij od powietrza -filtr-przeplywomierz i .sonda lambda.
-
[ALL B5] Czy można coś zepsuć w aucie w czasie logowania ?
Ale prawdziwek :>
-
[B5 ADR] Logi statyczne - prośba o sprawdzenie
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9741273cac1ac1dd.html 10
-
[B5 ABC] problem z odpaleniem na zimnym silniku
Prawdopodobie schodzi paliwo-zawór zwrotny.
-
Błąd 01314 w VW Polo 9N
Zgadzam się z tobą-sorry w starszym roczniku by :)l inny opis blędu tylko ECU a w nowszym plus tempomat.I o to mi chodzilo.
-
Błąd 01314 w VW Polo 9N
Nie mam mam na myśli ABS-u tylko autodate.W polówkach zależnie od modelu są inne kody bledów.dlatego pytam o kod silnika.Bląd 01314 -A-data pokazala bląd ECU i tempomatu. maciejek czytaj uważnie posty.
-
Błąd 01314 w VW Polo 9N
Podaj kod silnika ,pojemność,rok prod-poszukam w a-dacie
-
Błąd 01314 w VW Polo 9N
To co znalazlem-01314 defekt tempomatu-ogólnie
-
[B5 AFN] Brak ciśnienia w przewodach dolotu
Kolego MUSASHI-wyjaśnienie napisalem do Ciebie na PW.Brak odpowiedzi.Poprostu SPANKY rozsmieszyl mnie do lez.Jeśli chodzi czy go lubie to i owszerm za Jego poczucie -specyficze-humoru.Sorry ,że żle to przyjaleś.Pozdrawiam.Postów nie nabijam jak mogę to pomagam innym kolegom z forum ,nie zależy mi na ilości postów. Jeśli chcesz usuń tą wypowiedz i wcześniejszą.
-
[B5 ADR] Logi statyczne - prośba o sprawdzenie
http://translate.google.com/translate_t?sl=de&tl=pl kopiuj i wklej http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48cf7ef93fe09fcc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68b34a0e3de0255b.html
-
[B5 1Z] Problem z reklamacją turbiny (puściła olej)
A może byś więcej szczegulów podal-dla wszystkich co bylo przyczyną kapitalki?
-
[B5 ADR] Logi statyczne - prośba o sprawdzenie
- [B5 AFN] Brak ciśnienia w przewodach dolotu
na postoju to mozesz macac ..... ale kolezanke na siedzeniu pasazera .... zapnij Vaga i pelna lycha ... wtedy zobaczysz doladowanie .... SPANKY jesteś zawalisty jak czytam Twoje teksty aż mnie brzuch boli ze śmiechu.Troche humoru na forum jest.Nie jest nudno.POZDRAWIAM :>- [B5 ADR] na VAGu obroty stoją jak głaz a samochodem szarpie :/
Może sprawdz poduszki pod silnikiem- [B5 ADP] Szarpanie przy dawaniu gazu
Kolego cięko coś ocenić na odleglość-sprawdż dolot powietrza. Podepnij VAG.- [B5 ADR] Jaki olej po 230.000 km ?
Cisnienie oleju w silniku z dużym przebiegiem latem na syntetyku spada-zle smarowanie za rzadki syntetyk do silnika z dużym przbiegiem na zimę -ok Chodzi mi o zurzyte panewki i pompę olejową- [B5 1Z] Problem z reklamacją turbiny (puściła olej)
XAVIER nie marudz coś ci musialo zassać olej :> KROPKA.- [B6 AWX] 18043 - Powertrain Data Bus: Missing Message from A/C Controller
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9859bcf67bea91c5.html- [B5 AFN] Moje pierwsze VAGowanie - możecie rzucić okiem?
Kolego masz wszystko czarno- na bialym centralny ,czujnik temp i alarm - [B5 AFN] Brak ciśnienia w przewodach dolotu