Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zibizab

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zibizab

  1. Prawdopodobnie coś z pompą paliwa i zawór zwrotny.Chyba cofa się paliwo.
  2. zibizab odpowiedział(a) na kazas4 temat w 1.9TDI
    http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
  3. zibizab odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Pokaże-u Ciebie jest chyba problem z paliwem.
  4. W górach dostala po tylku Koledzy standard-2 poduchy,klima,alufelgi. Zdięci przeslane przez sprzedającego rok temu.
  5. Prawdopodobnie lekko przepuszcza turbina-smarowanie. Spradz wąż z turbo do IC
  6. Koleżanko zacznij od powietrza -filtr-przeplywomierz i .sonda lambda.
  7. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9741273cac1ac1dd.html 10
  8. Prawdopodobie schodzi paliwo-zawór zwrotny.
  9. Zgadzam się z tobą-sorry w starszym roczniku by :)l inny opis blędu tylko ECU a w nowszym plus tempomat.I o to mi chodzilo.
  10. Nie mam mam na myśli ABS-u tylko autodate.W polówkach zależnie od modelu są inne kody bledów.dlatego pytam o kod silnika.Bląd 01314 -A-data pokazala bląd ECU i tempomatu. maciejek czytaj uważnie posty.
  11. Podaj kod silnika ,pojemność,rok prod-poszukam w a-dacie
  12. To co znalazlem-01314 defekt tempomatu-ogólnie
  13. Kolego MUSASHI-wyjaśnienie napisalem do Ciebie na PW.Brak odpowiedzi.Poprostu SPANKY rozsmieszyl mnie do lez.Jeśli chodzi czy go lubie to i owszerm za Jego poczucie -specyficze-humoru.Sorry ,że żle to przyjaleś.Pozdrawiam.Postów nie nabijam jak mogę to pomagam innym kolegom z forum ,nie zależy mi na ilości postów. Jeśli chcesz usuń tą wypowiedz i wcześniejszą.
  14. http://translate.google.com/translate_t?sl=de&tl=pl kopiuj i wklej http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48cf7ef93fe09fcc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68b34a0e3de0255b.html
  15. A może byś więcej szczegulów podal-dla wszystkich co bylo przyczyną kapitalki?
  16. na postoju to mozesz macac ..... ale kolezanke na siedzeniu pasazera .... zapnij Vaga i pelna lycha ... wtedy zobaczysz doladowanie .... SPANKY jesteś zawalisty jak czytam Twoje teksty aż mnie brzuch boli ze śmiechu.Troche humoru na forum jest.Nie jest nudno.POZDRAWIAM :>
  17. Może sprawdz poduszki pod silnikiem
  18. Kolego cięko coś ocenić na odleglość-sprawdż dolot powietrza. Podepnij VAG.
  19. Cisnienie oleju w silniku z dużym przebiegiem latem na syntetyku spada-zle smarowanie za rzadki syntetyk do silnika z dużym przbiegiem na zimę -ok Chodzi mi o zurzyte panewki i pompę olejową
  20. XAVIER nie marudz coś ci musialo zassać olej :> KROPKA.
  21. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9859bcf67bea91c5.html
  22. Kolego masz wszystko czarno- na bialym centralny ,czujnik temp i alarm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.