Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zibizab

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zibizab

  1. Mówilem wyjmj i wyczyść :gwizdanie:
  2. zibizab odpowiedział(a) na Beher temat w Audi A4 B5
    masz do roboty górę silika-kompresja w cylindrach nierówna i stąd niestabilna praca silnika i spalanie oleju.Do wymiany pierscienie szlif cylindrów,ew.tloki tuleje korbowodów
  3. Kup wahlera w IC lub w ASO
  4. Przeladowania tragicznego juz nie ma.Ale kieownice nie chodzą plynnie.W turbinie może być troche syfu-najlepiej jak byś ją rozebral i wyczyścil
  5. ZABRZE
  6. Wrzuć logi gr011 dyn-możliwe przeladowanie turbiny-ew.zapchany katalizator
  7. zibizab odpowiedział(a) na maniek_bb temat w 1.9TDI
    Przeladowanie turbiny N75-możliwe wyjasnią LOGI
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_wartosci_blokow_adpadraeb-t22138.0.html Ludzie czytajcze to już bylo milion razy przerabiane Masz chyba ADR?
  9. Raczej tak poczytaj trochę http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html 15-20NIE Mozesz coś spieprzyc przy kodowaniu sterowników POCZYTAJ
  10. zibizab odpowiedział(a) na leoncjo temat w 1.9TDI
    Woda-może się skraplać powietrze
  11. NIE no co ty gadasz pompa tloczy ale slabo jak jest gęsty olej to ciśnieie będzie wyższe .po nagrzaniu oleju jest on rzadki i pompa przepuszcza.Nie chce Cię straszyć panewkami bo slyszalbys stuki
  12. Jeśli byl zalewany woda to może byc kamień-wtedy plukanie kwasem solnym Najpierw spróbuj odpowietrzyć
  13. NIE odpalaj-nic się nie stalo mechanik zrobi co trzeba.Wymiana uszcz. lub chlod. i po klopocie.aku padaczka[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 17:53_________________________________________________WESLEY 1 odpowiedz byla do piszącego wątek
  14. sluchaj nie jeżdzij autem tylko do mechanika na wymianę pompy-bo możesz miec póżniej wymianę silika-ew.zapchany smok -siateczka
  15. http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=194dcb11cf297acb http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=032ca6e236ee3e08
  16. Nic się nie dzieje-ot zima. Latem się wolniej schladza.
  17. U mie dzialalą po ustawieniu przelącznika regulacji lueterek w pozycjię środkową
  18. Ew.filtr lub przeplywka do czyszczenia
  19. poświąteczne zamulenie Wrzuci logi-będzie wszystko widać W nowszych klekotach są
  20. Możliwe usterki Filtr powietrza Wczesny wtrysk paliwa Przestawiony rozrząd
  21. Czujnik w ECU http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_blad_519_co_to_moze_byc-t57072.0.html;msg612462;topicseen;highlight,00519#msg612462

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.