Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. no wlasnie kupa nikt nic nie pisze ja mowie ze w niedzile chyba co ? tylko jaka godzina ?
  2. wzmocnienie zaplonu , sprawdz i czyjnik temp dolotu powietrza z tyłu na kolektorze, zresetuj tez ECU
  3. no to co 26 ? w niedziele ? wiekszosc ludzi bedzie ale niedziela dretwa jest zawsze ja nielubie niedziel trzeba sie dostosowac:)
  4. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    dokladnie od 98 w a4
  5. mały błąd w lampach marki BOSCH były zespolone halogeny, tylko ciekawi mnie czzemu brak ci przeszkadza halogenów jak te lampy naprawde ładnie świeca, ładne auto
  6. ja tez nie zmienialem bo on razem z ramieniem chyba jest , i teraz go slysze szelesci mi lekko
  7. sprawdz sprezarke odrazu czy luzu nie ma, i zapytaj a aso orginaly bo chyba promocja jest dalej czesci taniej niz w sklepie przynajmniej tak miesiac temu bylo
  8. kute tłoki wtryskiwacze kopresor, czemu ma niby nie byc rozwojowa jednostka ?:) kazdy silnik ma mozliwosci kwestia jest tylko jedna ! cena seban111 ty miales jakas zmiane chyba jednostki usiebie ? bo 30v szlo od polowy 97 dopiero, jak ci sie sprawuje ( sorry ze niedotyczy wątka) pozatym jako jezdze juz chwile i mi niejest nudno, ale apetyt wzrósł na ASN-a
  9. wiesz co, juz sie goniłem z dwoma 1,8 T i oba objechałem dziwne nie i co wiecej swiadkowie sa na forum, a ty piszesz ze niby 150 koni ma zrobic 200 koni, niby jak , mowie o serii oczywisce, bo sztuka niejest wpakowac drugie tyle w auto i zorbic z niego 300 koni, pytanie poco
  10. a moze by tak organizacja spota wiekszegojakiegos zlocik krakow rzeszow tarnow dt i okolice miejsce zorganizowac i sie zlatywać
  11. no pasuje przesunac jak nic spocika i o godzine wczesniej i o dzien wczesniej co ? czy tydzien wczesniej moze na 25 tego miesiaca ?? co wy na to ludziska sobota ale 25 10 2008 [br]Dopisany: 12 Październik 2008, 17:54_________________________________________________Witek sie udziela żal Mu, że porzucił swoje
  12. ładne auto, sporo opcji ( jak ktos nie widzial b6 to nie wie ze to auto ma sporo opcji ) to ze avant to raczej plus przynajmniej w moim mniemaniu, minus wielki za silnik ale tylko tez w moim przekonaiu mnie bedzie kiedys ASN:)
  13. 2,4 to bardzo dobra jednostka sporo ludzi ma ja na forum wiec pytaj sie ich, 2,6,2,8 to starsze jednostki napedowe, 2,8 30v 200 koników szlo razem w parach z 2,4 jako v6,
  14. wypasicho:)
  15. co ty:) hornet dokonuje modyfikacji dowala drugi adr pod maske i troche mu sie nie miesci i wsadza do tyłu, filmuje go discovery [br]Dopisany: 09 Październik 2008, 19:08_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: przy czym ma jeszcze tajna broń, jaką ? nikt niewie,
  16. tyl;ko ktora sonda:) bo sa chyba dwie
  17. jeżu jeszcze w dziale moja b6 sie udziel
  18. noot jeżu teraz zmiana profila jeszcze:)
  19. w profilu jeszcze nic nie ma [br]Dopisany: 04 Październik 2008, 10:04_________________________________________________pogoda cudna
  20. z racji nadbiegającej zimy trzeba bedzie zmienić godzine spotów, chyba ze w nocy bedzie wiecej ludzi:)
  21. napisz i dowiedz sie jakie to przewody komus moze sie przydac, informacje chciales dot. problemu ale juz jakis wklad wdzialalnosc forum włożyc to cieżko prawada?! z dobrym opisem rozwiazania problemu
  22. tak brewki i tylne lampki po I lub II lifcie zalozyc chyba ze juz takowe sa - niewidac
  23. Zawsze spisujemy ustalenie zdarzeń i podpisuja obie strony w przypadku kolizji, badz wzywamy policje !!
  24. najwidoczniej niemasz dalej pojecia o tym co piszesz wiec nie bazgraj w moim wątku gdyz specjalista jestes zadnym, generalnie 1,8t i 2,6 v6 maja zbliżone osiagi i spalanie równiez co znajdziesz tez na forum masz tu link do watka poczytaj uwaznie i skacz robic z siebie posmiewisko http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_benzynowe/odp_b5_abc_wysokie_spalanie-t17426.0.html;new

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.