Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. standardowa zmiana mapy na 180 koni ---------- Post dopisany 31-05-2012 at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2012 at 20:52 ---------- wątek do zamknięcia, auto sprzedane
  2. tylko po co mu te chromy na nadkolach
  3. czyste kure.......stwo , jaja urwać to mało
  4. najpierw wymien filtr paliwa, a a uto nie jest duzo słabsze ?
  5. sprawdz czy korek paliwa nie jest zassany
  6. przecież ci napisali sprawdź ten czujnik sprzęgła jest w każdym aucie wykluczając automaty, uszkodzony czujnik nie zgłosi błędu , trzeba go sprawdzic w blokach ---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- dzieki niemu sterownik wie, ze musi ograniczyc obroty silnika, pozatym mialem tak juz ---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ---------- dzieki niemu sterownik wie, ze musi ograniczyc obroty silnika, pozatym mialem tak juz
  7. tylne okablowanie poduszki
  8. czujnik sprzegła sprawdzic, na pedale sprzegła jak masz tempomat to nie powinien dzialac w takim przypadku
  9. odpiszę Ci tak : ne zwse byly wytryski leflelktororach , wyrsje na norwegje moły spryski w zwyklych lompach ---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ---------- ---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------
  10. ibedziesz mial 2 kluczyki ?lepiej w aso zadzwon i pytaj sie
  11. coś mi nie pasuje, nie ma błędów i dalej nie działa ? raczej nie w tym przypadku, nawet jak system jest niesprawny a głośniki działają słychać długi dźwięk informujący o niesprawności któregoś czujnika. ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- wiec jak jest głośnik uszkodzony a prawdopodobnie jest to go wymień i musi być niestety tylko orginał ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ---------- wiec jak jest głośnik uszkodzony a prawdopodobnie jest to go wymień i musi być niestety tylko orginał
  12. ale co sie martwisz ja swoja przerobiłem wyciol mi kolega na cnc otworek dolozylem tylko chromik i jak orginał
  13. mozemy pojechac do starego sacza ktos chetny od nas ?
  14. tam sa podcisnienia, ale niepowinien sie giac kup orginal, a trojnik to tan pod/ za kolektorem dolotowych z tyłu , ezektor to zawor ktory pozwala na przeplyw w jedna strone on ma takie odglazienie idzie rurka do trojnika to mialem cale uszkodzone mam nadal bo zamawiam kolega graty na wymiane ---------- Post dopisany 05-05-2012 at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2012 at 11:34 ---------- no wszystko teraz jest ok auto jeździ jak powinno wymieniono odma trójnik zaworek niedaleko trójnika jednostronniej puszczający powietrze 3 rurki wszystko bylo popękane odma pęknięta rurki dziurawe az dziw ze w ogóle jechało koszt wszystkiego 300zł
  15. u mnie nic nie łyka ile wlałem tyle wylewam a robie kolo 20tys rocznie, wymiana raz w roku
  16. eee tutaj kolejka juz jest
  17. chyba zaczne dragami handlowac a8 powala
  18. modzenie na calego sie zaczelo
  19. a nosb nie ma ani kanalu ani podnośnika i zbudował rs 4:):):)
  20. pewnie , ze mozna a przy okazji moze spłonąc takze samochód
  21. kiedy spotujemy ludziska ?
  22. a dlaczego nieposzukasz kompletnego avj-ta ja mialem taki silnik kiedys za 3 zł , po co szukac kombinowac, szukaj na aucie takiego sprawdzisz odpalisz i przekladaj
  23. powiem CI kolego tak mialem to samo z palnikami niby za***iste orginały philipsa okazalo sie ze jak padla przetwornica jedna a zaraz 2-ga wymienielem przetwornice i co znowu padła nowka !! wypier..... zarniki wstawiłem jakies uzywane orginały i jest ok, zebys nie mial sytuacji podobnej do mojej, ze palnik uszkodza przetwornice , zmeiniaj sprzeglo szkoda lata
  24. dystrykt 9 polecam 9/10 , skyline lub battlefield LA ledwo 3/10 , kto nie opgladał starszy film "man on fire " http://www.filmweb.pl/Czlowiek.W.Ogniu
  25. wkoncu sie doczekal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.