Treść opublikowana przez czaki22
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
standardowa zmiana mapy na 180 koni ---------- Post dopisany 31-05-2012 at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2012 at 20:52 ---------- wątek do zamknięcia, auto sprzedane
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
tylko po co mu te chromy na nadkolach
-
[B6 AWX] Work in progress...
czyste kure.......stwo , jaja urwać to mało
-
Drga na wolnych obrotach, wyje pompa
najpierw wymien filtr paliwa, a a uto nie jest duzo słabsze ?
-
Benzyna w oleju silnikowym
sprawdz czy korek paliwa nie jest zassany
-
Wzrost obrotów silnika podczas zmiany biegów
przecież ci napisali sprawdź ten czujnik sprzęgła jest w każdym aucie wykluczając automaty, uszkodzony czujnik nie zgłosi błędu , trzeba go sprawdzic w blokach ---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- dzieki niemu sterownik wie, ze musi ograniczyc obroty silnika, pozatym mialem tak juz ---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ---------- dzieki niemu sterownik wie, ze musi ograniczyc obroty silnika, pozatym mialem tak juz
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
tylne okablowanie poduszki
-
Wzrost obrotów silnika podczas zmiany biegów
czujnik sprzegła sprawdzic, na pedale sprzegła jak masz tempomat to nie powinien dzialac w takim przypadku
-
Spryskiwacze leflektorów
odpiszę Ci tak : ne zwse byly wytryski leflelktororach , wyrsje na norwegje moły spryski w zwyklych lompach ---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ---------- ---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------
-
Uszkodzona wkładka zamka
ibedziesz mial 2 kluczyki ?lepiej w aso zadzwon i pytaj sie
-
Parktronic a radio
coś mi nie pasuje, nie ma błędów i dalej nie działa ? raczej nie w tym przypadku, nawet jak system jest niesprawny a głośniki działają słychać długi dźwięk informujący o niesprawności któregoś czujnika. ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- wiec jak jest głośnik uszkodzony a prawdopodobnie jest to go wymień i musi być niestety tylko orginał ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ---------- wiec jak jest głośnik uszkodzony a prawdopodobnie jest to go wymień i musi być niestety tylko orginał
-
[B6 ALT] Moja karoca :)
ale co sie martwisz ja swoja przerobiłem wyciol mi kolega na cnc otworek dolozylem tylko chromik i jak orginał
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mozemy pojechac do starego sacza ktos chetny od nas ?
-
Co to za rurka ?
tam sa podcisnienia, ale niepowinien sie giac kup orginal, a trojnik to tan pod/ za kolektorem dolotowych z tyłu , ezektor to zawor ktory pozwala na przeplyw w jedna strone on ma takie odglazienie idzie rurka do trojnika to mialem cale uszkodzone mam nadal bo zamawiam kolega graty na wymiane ---------- Post dopisany 05-05-2012 at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2012 at 11:34 ---------- no wszystko teraz jest ok auto jeździ jak powinno wymieniono odma trójnik zaworek niedaleko trójnika jednostronniej puszczający powietrze 3 rurki wszystko bylo popękane odma pęknięta rurki dziurawe az dziw ze w ogóle jechało koszt wszystkiego 300zł
-
Stan oleju 1.8T
u mnie nic nie łyka ile wlałem tyle wylewam a robie kolo 20tys rocznie, wymiana raz w roku
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
eee tutaj kolejka juz jest
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
chyba zaczne dragami handlowac a8 powala
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
modzenie na calego sie zaczelo
-
Sprzęgło-wymiana.
a nosb nie ma ani kanalu ani podnośnika i zbudował rs 4:):):)
-
Wywołanie procedury wypalania filtra DPF w Audi A4 B7 2.0 TDI
pewnie , ze mozna a przy okazji moze spłonąc takze samochód
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kiedy spotujemy ludziska ?
-
[B6 APU] Jakie tam były montowane silniki 1.8t[kod]
a dlaczego nieposzukasz kompletnego avj-ta ja mialem taki silnik kiedys za 3 zł , po co szukac kombinowac, szukaj na aucie takiego sprawdzisz odpalisz i przekladaj
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
powiem CI kolego tak mialem to samo z palnikami niby za***iste orginały philipsa okazalo sie ze jak padla przetwornica jedna a zaraz 2-ga wymienielem przetwornice i co znowu padła nowka !! wypier..... zarniki wstawiłem jakies uzywane orginały i jest ok, zebys nie mial sytuacji podobnej do mojej, ze palnik uszkodza przetwornice , zmeiniaj sprzeglo szkoda lata
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
dystrykt 9 polecam 9/10 , skyline lub battlefield LA ledwo 3/10 , kto nie opgladał starszy film "man on fire " http://www.filmweb.pl/Czlowiek.W.Ogniu
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
wkoncu sie doczekal