Treść opublikowana przez czaki22
-
[B6 AVF] Automat nie chce ruszać, dopiero przy wys. obrotach
lepiej moderowac tych co pisza głupoty
-
[ALL B6] Skrzynia multitronic
witaj kolego, poczytaj forum, masz odp na swoje pytania, podmiana na sterownik za 2500 zł i to używke to proba nabicia Cie w butelke, masz na slasku serwis Pana Sopy sserwis, znajdz dane zadzwon i jedz na naprawe, koszt od 1000 zł w góre, co do kwot hmm, jesli bedziesz jezdził z tym niesprawnym sterownikiem w niedlugim czasie bedziesz szukał skrzyni
-
[B7 BLB] Multitronic - Czasami gaśnie przy ruszaniu.
te skrzynie nie maja biegów, podpiac vaga sprawdzic czy nie ma bledów, zrobic adaptacje sprawdzic ciaglosc serwisowania skrzynia, a najpierw zacznij od czytania forum
-
[B6 AVF] Automat nie chce ruszać, dopiero przy wys. obrotach
Skoro sie podswietlaja to blad napewno jest w logach nie ma innej mozliwosci poniewaz tak jest skonstruwane oprogramowanie
-
[ALL B6] Czemu zapalaja sie ESP i ABS ?
ale głupoty czesc wypisuje badz czeka na bzdurne wypowiedzi i oczekuje cudów, by na 2 dzien kupic w kiosku klej kropelke i naprawic uszkodzenie, najpierw podpinamy VAG-a i mamy w wiekszości przypadkow jak na dłoni co boli auto, nie masz Vaga jedz do aso, nie ma sz na aso kup kabel
-
[B6 AVF] Automat nie chce ruszać, dopiero przy wys. obrotach
vag, masz tryb awaryjny, mozliwy sterownik mozliwe tez uszkodzenie skrzyni jesli bedziesz dalej exploatował w takim trybie skrzynie i ruszał z 4tys rpm oprawisz sobie w ramki to co z tej skrzyni zostanie 1, nieporuszaj sie tym pojazdem już 2. podlacz vaga, udaj sie na diagnoze do ASB [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:14_________________________________________________i czemu masz w profilu inaczej, prblem dot. twojego pojazdu ?
-
[ALL] Czy brak automatu będzie miał wpływ na pracę, moc i obroty silnika
wg mnie sterownik silnika jest inny w automacie i manualu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
moze spocik w plenerku http://www.designs-carpage.de/bilder/ALT_2010/Pause%20am%20Passo%20Rolle%201984m.jpg a tak naprawde moze sie spikniemy co ?
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
panowie listew to nawet ja niemoge zdobyc, wiec zostaje wam polowanie jedynie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
porzeciez od h*ja tego sie toczy[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 20:14_________________________________________________toco ? teraz mozna juz krzyzyki stawiac tu na naszym tarnowie
-
Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6
wszystko powoli sie wyjasni kolego tylko nie panikuj
-
Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6
mozna tez zrobic od nowa adaptacje skrzyni
-
[B6 ASN] Moja kruszynka B6 3.0 :)
a jak cene krzyczysz? za auto?
-
Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6
ja mialem to samo i 4tys zł poszło , pompa, olej filtr, łańcuch soft
-
Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6
błedów niebedzie wogole, na dzien dobry wymiana oleju i aktualizacja oprogramowania, jelsi ot nic nie da remont
-
Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6
jeski nie masz kabla do diagnozy mozesz go kupic u mnie, jesli niechcesz kupic, udaj sie do ASO, lepiej wczesniej zapobiec awarii, aktualizacja softu, wymiana oleju , a jest szarpniecie swieci ci sie kontrolka esp ? (miga) na zolto ) ?
-
[ALL B6] Tylna kanapa, ułamana/urwana klamka oparcia
napewno mozna kupic, ale zeby polozyc musisz wyrwac calkiem klamke i ciagnac za zaczep
-
[B7 BPW] Multitronic w A4 2,0 TDI 2006 szarpnięcie przy wrzucaniu wstecznego
zrob adaptacje jak mowi bart
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
to jest jasne jak słońce ludzie to mylą i jeszcze sa podekscytowani
-
[B6 AVJ] Szarpie, przerywa, gaśnie, chodzi na 3 gary
bledy na vagu to termostat - ?!?! kody bledów daj
-
[ALL B6] Pomoc w doborze koloru blendy głośnika w tapicerce drzwi
a jaki kolor masz konsoli ? jak czarna to zostawiaj jak jest,
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
seryjnych wzmacniaczy nokia do b6 i b7 nieprodukowała, bylo tak natomiast w b5, to sa wzmacniacze harman jcb, tak jak glosniki ja mam takie danev
-
[B7 BPW] Którą kierownicę trzyramienną wybrać ?
łopatki fajna sprawa:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
chyba, a raczej nie[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:40_________________________________________________i trzeba tu czesciej zagladac
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T (190) Quattro S-Line
swietnie czerwien wyglada tylko kiera z powalonej strony[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 14:29_________________________________________________foty wcieło