Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. No to się zaloguj i popatrz na dział z poradami. No i zazdrościsz nam, bo Ciebie hondum nie wpuszczą na manię A poza tym pytałem kilka postów wcześniej kiedy premiera Twojego paździocha bo ile można rezać auto. Co Ty tam teraz robisz? Bo już się pogubili wszyscy
  2. Ale się odpaliłeś hondziarzu. Civicklub.pl się nie ładuje? :polew:
  3. Bieniek jadę z Wami. Tylko ustalcie skąd konkretnie. Nie wiem czy będę na noc.
  4. Jeśli prawdą jest to, co piszą w komentach, że niby nie zatrzymali się na wezwanie, to zachowanie policji całkiem normalne, takie są procedury i jak dla mnie to wielki plus dla funkcjonariuszy. Chyba nie spodziewali się, że nasi poklepią ich po ramieniu po tym, jak grzali 250km/h i nie zatrzymali się do kontroli :>
  5. Dobra nie spinaj się tak Trzeba coś ustalić z tą VW Manią. Wieczorem się pewnie zejdą ludzie to coś się wymyśli. Ja wolałbym żebyśmy jechali w swojej kolumnie a nie podczepieni pod inne kluby.
  6. Koleżanko? :>
  7. Kolego przestań powtarzać za mną. Twój post nieczego nie wniósł do tej dyskusji, zwyczajnie xerujesz moje wypowiedzi zmieniając tylko niektóre wyrazy. Nie życzę sobie takiego zachowania. Bądź oryginalny, wymyśl coś sam. :> :> :> Ponawiam pytanie - czy ma ktoś duży namiot, coś w stylu pawilonu, który można rozłożyć na VW Manii i w nim imprezować w przypadku ulewy? Bieńka bardzo martwi prognoza na jutro ale że nie ma teraz dostępu do kompa to piszę w Jego imieniu :>
  8. Spoko, za parę miechów będzie na allegro. Może nawet za kilka lat ktoś od nas go nieświadomie kupi i będziesz go vagował
  9. Bieniek pyta czy ktoś ma duży namiot, w którym można postawić stolik i imprezować na VW Manii
  10. Cristo a jak tam Twój bolid? Kiedy premiera? Już trochę za długo go składasz, weź się w garść [br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 10:12_________________________________________________ Nie podobają mi się przetłoczenia na karoserii... To jakiś bodykit tuningowy? A tak na poważnie to za mocno zmasakrowany jak dla mnie. Bałbym się takim jeździć :>
  11. Ale przecież mówił, że to tylko wstępne malowanie a docelowo kolor będzie inny. Tylko chwilę miał na białych jeździć.
  12. No właśnie? Może fele malował na ten super tajny full lans kolor?
  13. No cóż, kwestia gustu, kilka aut całkiem fajnych, jak np biały Accord z nr 87 ale reszta to porażka Ale szacunek za kupę kasy,pracy i dobre chęci należy się wszystkim
  14. Ale aktywność dzisiaj na forum i to z samego rana A wczoraj na spocie to bida a żałujcie bo nowy z piwem był
  15. Marcin123 A to zrób tak jak Guardian albo rezacze z zachodu - kup ledy z allegro, rozklej je, wyjmij kompletne środki z diodami i włóż w ori lampy. I będziesz miał ori świecące jak LEDy. Trochę z tym roboty ale dla chcącego nic trudnego. EDIT: Szukałem fotek, były tu gdzieś na forum ale nie pamiętam gdzie... W każdym razie fajnie to wygląda.
  16. Póki co to chciałem zapytać o cenę bo na allegro jest licytacja. Ale myślę nad tymi lub Nosfera.
  17. Może mi ktoś wysłać na PW tel do Kaczy?
  18. Ale paździerz, totalne kalectwo jak dla mnie. I nie piszę tak dlatego, że bazą było piękne S5 :> Przednie lampy jak na mój gust są od Rovera 75 a tylne chyba z ferrari?
  19. Ej to się dobrze składa bo ja mam kuzynkę z cz-wy i jej 3 koleżanki :> Siedzą u mnie od wtorku i dziś o 13 zawiozłem je do Galerii Bałtyckiej i jeszcze tam siędzą kumacie? Pojadę po nie po spocie albo przed i wypuszczę je na matarni. Normalnie się we łbie nie mieści żeby tyle w jednej galerii siedzieć Więc Bieniek bierz kuzyna i niech idzie z nimi, tylko żeby to małolat jakiś nie był Antonio - tak, na 19tą się zjeżdżamy :> GILI - po wypłacie może wezmę ale jeszcze pomyślę bo Panamera zbyt ładna nie jest i ledwo 1.9 TDI bierze. Ośkę oczywiście bo w Q to klekot ją robi jak szmatę z PKSu.
  20. Jak nie będzie? A diód nie odbierasz? A tak poza tym to będę na 19tą :>
  21. :polew: :polew: Tak, wiem że literówki ale i tak beka A co do plusów i minusów prostowania to nie ma co się nad tym rozwodzić - jak masz duże koła to często nie masz wyjścia, musisz prostować albo pogodzić się z biciem i telepaniem kierownicy. Wg mnie minusów tej operacji brak a plusy to wiadomo - proste koła = zero bicia Sam mam już przynajmniej dwie fele krzywe ;( Więc w najbliższym czasie czeka mnie prostowanie bo jeździć się tak nie da. Akurat obie są na tyle więc podczas ostrego hamowania masakrycznie telepie kierownicą. Ale tak zawsze jest jak masz krzywe koła z tyłu.
  22. Proponuję ustalić coś dzisiaj na spocie i napiszemy na forum [br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 07:52_________________________________________________Czy to aukcja Kaczy? http://moto.allegro.pl/item1163445184_phoenix_17_ori_vw.html
  23. Ja też poproszę 2 naklejki, też mogę zapłacić :>
  24. :polew: zgadzam się w 100% A co do efektu motyla to naprawdę świetny film, podobały mi się wszystkie części

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.