Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Nie widzę różnicy... mi tam obojętne, będę chodził w co mnie ubierzeta
  2. Maciek80 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    No ale chyba się spotykacie i bez 3city no nie? Chociaż patrząc po dzisiejszym dniu to może i nie a Tomeks zabłądził bo miał mapę w NAVI do góry nogami :>
  3. Maciek80 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Ale przynajmniej przejażdżka była fajna, ładne widoki, super pogoda i niewielki ruch :>
  4. Mi się podoba ta z napism pomorze ale zarys województwa powinien być normalny a nie trójwymiar czy co to tam jest :> Poprostu jedna kreska bez perspektywy czy jak to się zwie fachowo :>
  5. Maciek80 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Ale mi wisicie browarów!!!! Tyle kilometrów zrobiłem a tu pusto Jeszcze pokrążyłem trochę bo myślałem, że miejsca pomyliłem Nawet starczyło czasu na popiszczenie oponami przed uchachanymi małolatkami Wróciłem na parking a tam dalej pusto No to się zawinąłem
  6. Ładnie, fajne siedziska, ile dałeś za kanapy?
  7. Maciek80 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Ja dziś w końcu powinienem dotrzeć na spota :>
  8. Ja podczas nabijania klimy robiłem ozonowanie, nie było to pudło umieszczane pod siedzeniem tylko jakaś maszyna z wyświetlaczami itp :> Przez minimalnie uchyloną szybę włożyli mi jakąś rurkę z gąbką do auta i kazali odpalić obieg zamknięty na minimalnych obrotach na 30 minut. Od zabiegu minęło kilka dni i miły zapach nadal się utrzymuje, pachnie fajnie, jak po burzy :> Kosztowało mnie to 40zł, jestem zadowolony i nie wiem na czym opieracie teorie, że ozonowanie to gówno
  9. benzynka ekstrakcyjna, jak całość zejdzie jakaś polerka (ja zrobiłem pasta Tempo + T-Cut) Brzmi ładnie ale w praniu może być gorzej :> Ja wczoraj znaczki zdjąłem w minutę ale z klejem bawiłem się prawie 3h - benzyna ekstrakcyjna, pasta K2 lekkościerna i nic, dopiero kapslem od wujitsu zdrapałem na zmianę z benzyną i polerką Trochę rysek zostało po kapslu ale praktycznie niewidoczne... No i zarys liter widać pod słońce ale też tylko jak wiemy gdzie spojrzeć i kucniemy przy klapie. Ogólnie wygląd bez znaczków kox, +10 do lansu
  10. Fajne fotki, szczególnie te czarno-białe pasują do otoczenia Ładna maszynka
  11. :polew: Patrząc na Twoje wcześniejsze rysunki to widzę tu duże podobieństwo... To chyba Mazda A4
  12. Dawaj, dawaj, zrobimy z Ciebie drugiego Picassa. Może wygrasz konkurs i zatrudni Cię jakiś koncern, np Audi. Wtedy klub będzie miał swoją wtykę w Ingolstadt a co za tym idzie będziemy mieli duży wpływ na wygląd kolejnych generacji A4
  13. Kolego jest lepiej ale nadal koślawo. Przód wygląda jak VAN, bo przednia szyba i maska są prawie pod takim samym kątem. Kratki w zderzaku też trochę przekombinowane i generalnie przedni zderzak wygląda jak pług. No i fele zmień bo z przodu masz 16" a z tyłu 15" Tylne nadają się do prostowania Ale środkowa część i tył ujdzie, tylko przód spaprałeś. No i te koła popraw, żeby takie koślawe nie były :> A i wzór felg przypomina mi hitlerowski żelazny krzyż
  14. Zużycie paliwa może minimalnie podskoczyć. Obstawiam że góra 0,5l.
  15. Mówię Ci nie rób druciarstwa, słyszałem o takich patentach ale to raczej w starych Kadettach, Escortach i innych furkach wiekowych, w które nie opłaca się inwestować grubej kasy bo się sypią. W A4 się nie spotkałem, tym bardziej w B6. Ja wolałbym najtańsze używane chińczyki ale całe A co do tych fot to fakt, najgorzej to nie wygląda ale trzeba zobaczyć na żywo bo na fotach może być przekłamanie. Aaa i kilka pierwszych z brzegu cytatów z google: "jak obetniesz a wpadniesz w dobrą dziure masz gwarantowane że Ci wyskoczy z siedziska i będzie mała awaria- powiedzmy że przerabiałem ten temat jak jechaliśmy z kumplem kiedyś. " "witam. z tym obcieciem sprezyn o caly zwoj to bardzo uwazaj. u kolegi w escorcie obcielismy wlasnie o caly zwoj. auto faktycznie wizualnie poszlo w dol. ale potem nie bylo zadnej przyjemnosci z jazdy. auto bylo strasznie twarde, dobijalo na wszelkich garbach na naszych kochanych polskich drogach - wymiana tulejek na wahaczu juz po 9 miesiacach, podczas jazdy na wprost stalo sie strasznie niestabilne. ciezko sie prowadzilo przy wiekszych prdkosciach" "obcinanie sprężyn żeby obniżyc?! chyba nikt takich rzeczy tu nie prÓbował, ponieważ delikatnie mówiąc to "debilizm"! spręzyna traci swoją charakterystykę, sztywnośc itd., auta po takich zabiegach są niebezpieczne, trudne w prowadzeniu. " Itp, itd - wygoogluj "obcinanie sprężyn" i poczytaj opinie. Przy okazji zobacz kto to robi - Renault 19, Opel Ascona, Ford Granada... Ale A4 B6??? :> EDIT: a co do metody prasowania i hartowania bez obcinania to nie mam pojęcia, pierwsze słyszę i się nie wypowiem bo się nie znam
  16. Maciek80 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    No to jak to w końcu jest, u góry jest napisane że dzień zmieniony na piątek a w ankiecie wygrała sobota :> Spotykacie się w piątki o 19? Bo się wybieram i wybieram i jakoś dotrzeć nie mogę A jak już mogę to nie wiem kiedy
  17. Wejdź w dział Moja A4 / Audi A4 B6 i pierwszy temat od góry - Cichociemny by Otles 2. Kolega ma B6 na 18" i standardowym zawiasie.
  18. Nie musisz szukać tylko do 2.0 - pod jedną kategorię podchodzi kilka wersji silnikowych, np Eibach jak tu: http://www.prince.com.pl/go/_search/advanced_search.php?sess_id=b201fee20893ec7e0a06ce8c5a38039d&send_form=1&form[c1]=1&form[c2]=3&form[c3]=1262&form[c4]=0&form[c5]=0&Submit.x=22&Submit.y=8&Submit=Szukaj Te same sprężyny są do 1.6, 1.8 T, 2.0, 2.0 FSI, 2.0 TFSI. Ale nie wiem jak jest w przypadku innych firm, może jakiś forumowy spec się wypowie. EDIT: coś link nie chce się poprawnie wkleić, ręcznie go skopiuj i wklej w przeglądarkę. EDIT2: Tu masz coś za mniejszą kasę: http://www.venom24.pl/audi-a4-8e-p-24272.html?osCsid=27707 Poszperaj na necie, może znajdziesz coś jeszcze taniej.
  19. Za 1600 brałbym, za tyle sprzedałem ori 17" z oponami w podobnym stanie a tu, mimo że nie ori, to masz jednak rozmiar więcej i fajne oponki. Ale sprężyn u kowala nie obcinaj dla swojego bezpieczeństwa, to już lepiej załóż te fele na ten zawias i spokojnie odłóż na jakieś sprężyny obniżające, mogą być np używane S-line, na allegro powinno coś być ciekawego, może jakieś używki LOWTEC, WEITEC, KW, H&R. Aha i sprawdź czy fele są proste a opony bez bąbli.
  20. Spałeś w nocy?? Spalem,spalem.Momenta i dol lapie,ale ogolnie sie trzymam Bieniek, jak tylko wypłacą kasę i podjedziesz na spota nowym furaczem to Ci przejdzie :> Czego Ci życzę jak najszybciej
  21. Hmm cena nie jest zła biorąc pod uwagę, że opony mają 6mm i są markowe. Ale z drugiej strony za +/- 2 tys można wyrwać ori 18 jak się dobrze przetrzepie allegro, często się takie okazje pojawiają. Prócz tego 18" na standardowym zawiasie będzie trochę za wysoko, jak traktor. Przyda się lekko obniżyć o 20-30mm. Jeśli nie chcesz to lepiej kup 17", brak gleby nie będzie się już tak w oczy rzucał a fela całkiem spora będzie i wygląd na bank zyska.
  22. Cudowna maszyna, tak trzymać
  23. Nie wiem jak w postojówkach, nie robiłem tego. Ale odpowiednie rezystory nie powinny się grzać.
  24. Nie, mam zwykłe soczewki więc byłby problem z samopoziomowaniem :> I jeszcze musiałbym spryski rezać... ehh za dużo kasy i roboty. Czarne środki nie są aż tyle warte :> Zresztą Bieniek co Ty mi tu na forum świrujesz jak na spotach gadaliśmy wiele razy i mówiłem, że nie będę zenona robił. Teraz widać jak słuchasz kolegów z klubu :polew:
  25. Zakładaj 17" i się nic nie martw, ja swego czasu 2 lata jeździłem B5 na 17", wcześniej nie wiem ile jeździł tak poprzedni właściciel i mimo dziurawych dróg tragedii nie było - przez te kilka lat wymieniłem tylko 1 wahacz. Fakt, jak sprzedawałem to już kolejny był do wymiany ale to już nowy właściciel zrobił (albo i nie - nie wiem co z moją pierwszą niunią się dzieje :>)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.