Treść opublikowana przez Maciek80
-
[B6 AWA] Moja 2,0 FSI z fotkami...alu 17" - str. nr 3
To zależy co tam włożysz. Ja jeżdżę na fabrycznym -20mm i jest ok, nie jest za twardo ale komfort oczywiście mniejszy niż na standardowym. I skoro wozisz pełny bagażnik to jak uda Ci się dorwać jakieś używane 1BE -20mm w dobrym stanie to będzie dobry wybór.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Nie mam pojęcia o co Ci chodzi Ja mówię o tym, że do tak dużych felg (18"), zawieszenie musi być chociaż minimalnie obniżone. W innym wypadku auto stoi wysoko jak traktor. Dlatego napisałem, że razem z kołami powinieneś kupić sprężyny obniżające o jakieś 30mm. Oczywiście najlepiej całe zawieszenie, jakiś markowy gwint Ale to już potężna kasa
-
[ALL B5] FELGI 5x100
Słyszałem coś kiedyś o śrubach pływających Ale na czym to polega? I czy jest bezpieczne?
-
Spoty Kościerzyna
Przestań, twardym trzeba być Chłopaków zawiedziesz?
-
[B6 AWA] Moja 2,0 FSI z fotkami...alu 17" - str. nr 3
Felunek fajny Ale posadź ją koniecznie bo wygląda jak terenówka -20mm i styka jeśli nie chcesz za nisko.
-
[ALL] Moja Księżniczka......... Czyli Łada samara w całej okazałości
Daj więcej fotek środka i generalnie napisz coś więcej o nowym nabytku. Zadowolony jesteś z przesiadki z A4 do Samary? Napisz jakie plany, może chip u Rogala? Sprawdzałeś VIN i historię w ASO? Wogóle to skąd ona jest? Z Niemiec? Włoch? :polew: Kox fura, szkoda że już pocięta
-
[ALL] Proszę o opinię na temat felg
Całkiem fajne ale trochę małe jak na ten kolor (ciemne kolory optycznie pomniejszają). Poza tym za taką kasę można dorwać jakieś używane 18". EDIT: skoro masz je za 1100zł to bierz:)
-
[ALL] Czerwone felgi . Prośba o VT.
Nie rób tego. Wg mnie to pasuje tylko do grubo zmodowanych aut, na dużej glebie i oczywiście na dużych kołach. Niedawno były na allegro (może jeszcze są) repliki RS6 czerwone. Nawet fajnie wyglądały na fotach ale tylko dlatego, że miały 19" a Superb na którym były miał ostrą glebę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Coś drętwo tu ostatnio, nikt nie spamuje, nie bluzga... ;( Niedługo będzie jak u kolegów z drugiego forum, spoty w parę osób raz na 3 miechy ;(
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
Nie kupowałem na allegro, kupiłem w sklepie motoryzacyjnym
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
Ja kiedyś też skusiłem się na Blue Vision i wcale nie świeciły na biało czy niebiesko. Świeciły tak samo jak zwykłe taniochy. Do dziś czuję się oszukany.
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Fajnie się prezentuje Ale ściema musi być i chrom z szyb musi wywalić :>
-
[ALL B6] Felgi 17"
Zyx0r jak chcesz fele z rantem to pamiętaj, że do rantu musi być gleba i to najlepiej duża. Inaczej będzie to kiepsko wyglądało. Poza tym B6 wygląda masywnie i 17" na nim szału nie robi, lepiej idź w 18 bo komfort niewiele gorszy niż na 17 a wygląd o niebo lepszy.
-
[B6 AWX] Work in progress...
nie zakładaj 18" na zwykły zawias bo będzie tragedia, razem z felami kup sprężyny jakieś -30mm :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował. Ale coś mało, tylko 4 auta
-
[B5 FL AVF] Passat 1.9 TDI 131KM 2003r, fele 18" polerowane, chip, FMIC, gwint
Furka wypas... ale 18" bez gleby wygląda tragikomicznie To lepiej już na poprzednich maluchach było.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
No grafit to całkiem ciekawa opcja, koła nie giną na czarnym aucie aż tak jak te pomalowane na czarno. Coś wykombinujemy :>
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
Jeśli chodzi Ci o te z pierwszej strony to tak, to są 17" na zawiasie 1BE (-20mm). Mam zamiar je maznąć na czarno lub grafit. Teraz mają dosyć dziwny kolor, ni to polerka, ni to chrom ale to ori malowanie. Ciężko określić co to ale wygląda w miarę ok.
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
No o takich właśnie myślę, te z czarną obwódką. Niestety ciężko je dostać, na allegro i w sklepach są przeważnie inne, podobne ale bez czarnej obwódki.
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
spoko maroko, damy radę teraz czas się wziąć za tylne światła... Ale najpierw muszę się zastanowić czy wkładać LEDy, czy malować ori
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wiosna idzie, trzeba rezać auto
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czy ktoś byłby zainteresowany kupnem moich 17" ? Oczywiście ORI, proste (sprawdzane parę dni temu, przy zmianie z zimowych), wyważone, napompowane azotem i gotowe do jazdy. Rysek minimalna ilość i bardzo małe, opony Firestone w super stanie 235/45/17. Cena okazyjna (nie mam gdzie trzymać, poza tym przyda się kasa na kolejne mody). Mogę je podrzucić jutro na spota jak ktoś chce obejrzeć :> Aha, piszę tutaj bo interesuje mnie tylko odbiór osobisty, jak nikt nie weźmie to wtedy może wystawię do działu sprzedam.
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
Dzisiaj na auto trafiły nowe koła, miały być inne ale te też są dobre BBS, model CK (nie CH), 19", szer 8,5" ET35, oponki Goodyear Eagle 235/35/19. Miałem trochę stracha czy nie będzie ocierać na nierównościach ale póki co jest ok, mimo że od wewnętrznej strony, między oponą a elementami zawieszenia ledwo się palec mieści Fotki, jakość słaba bo telefonem na szybko robione:
-
[ALL] BBS LM, New RS6, SLR, lambo....?
No ok ale jak to jest w końcu z tą felgą 19" na 9,5" na tył? podejdzie czy nie?