Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. http://www.youtube.com/watch?v=g6qvuhbrWSM Przynajmniej tancereczka fajna
  2. Co do jakości - DARE to chińska firma Ale w tej chwili to najlepsza alternatywa dla osób, które chcą kupić repliki BBS LM. No chyba że stać je na kupno ORI za 17k na allegro
  3. Nie wiem jak w przypadku 19" ale ktoś na forum miał w B6 felgi 18" szerokość 10" na tyle i dało się jeździć. Może ktoś z forumowych speców od kół się wypowie
  4. Jeśli chodzi o Dare LM to na tył poszukaj szerszej niż 8,5" bo efekt będzie kiepski, za mały rant. Bartek pisał, że na tyle ma 9" jeśli dobrze pamiętam. SLR też bardzo fajnie się prezentują, pomyśl o czarnym kolorze jeśli lubisz klimaty black Natomiast NEW RS6 są wg mnie paskudne. Lambo - hmm, całkiem nieźle wyglądają, na bank lepiej niż NEW RS6. Ale Dare lub SLR jednak lepsze :> I BBS (na oko obie z małym rantem, pewnie takim jak te DARE z Twojego linka):
  5. Furka kox, prócz chromu jak koledzy napisali A ta lotka S4 to rozumiem że replika? Gdzie kupiłeś?
  6. Porsche stoi jak traktor, lipa. A przednie lampy wyglądają jak jakieś tandety sonara Audi ładniejsze
  7. Lotka na klapie fajna, nie zdejmuj nawet jeśli to nie ORI, bo wygląda jak ORI Poza tym jakbym bliźniaka swojej widział, no za wyjątkiem listwy chrom wokół szyb bo nie mam
  8. Czyli powinny wejść skoro Gooralos miał 10" z tyłu i było git.
  9. Czy te koła podejdą do B6 -20mm lub ewentualnie -35/-40mm ? Specyfikacja felg: wielkość: 18" szerokość: 2x8,5" oraz 2x9,5" ET: 36 rozstaw śrub: 5x112 opony 2x215/40/18 i 2x225/40/18 Koła jeździły na passacie B5 więc może wejdą?
  10. Nom, spękałem przed ewentualną utratą dowodu ale teraz żałuję że nie przyciemniłem. No i folię mogłem wybrać tą najciemniejszą A co do S-line to w grę wchodzi przód i listwy boczne, tyłu wg mnie się nie opłaca bo są za małe różnice w wyglądzie, no chyba że na dwa wydechy ale to odpada Ale najpierw koła, to w tej chwili jest najważniejsze
  11. Tak, stała kupę czasu, najpierw rozbita, później zrobiona. Fotę zachowałem ze względu na ciekawe malowanie felg
  12. Kozacko się na tych felach prezentuje
  13. Nigdy tu nie pisałem ale aż muszę się przełamać Kolega ma takie w Fabii 1.2 ale tam to jakoś wygląda a tu to normalnie remiza :tongue4:
  14. Kolego 17" na standardowym zawieszeniu wygląda baaaaardzo słabo, auto stoi wysoko jak terenówka. Potrzebna jest choć minimalna gleba więc jeśli nie masz zamiaru obniżać auta to lepiej kupić 16" lub zostać przy 15". A co do komfortu na 17" to rzeczywiście, różnicę odczujesz dużą i prawda że auto myszkuje na drodze. Look albo komfort - odwieczny dylemat :>
  15. Wrzucam kilka nowych fotek. Co do modów to zmieniły się tylko przyciemnione szyby ale mamy już wiosnę więc powinno ruszyć z kopyta :> Następne w kolejce są nowe alu, cały czas szukam, jeżdżę oglądam, wkurwiam się (to krzywe, to repliki - oczywiście przez telefon wszystko cacy ). No i myślę czy nie przyciemnić też przednich szyb, trochę żałuję że nie zrobiłem tego od razu. Jak temperatura podskoczy to wywali się też znaczki z klapy. A co do ledów na tył to hmm, ostatnio podobają mi się ORI z przyciemnionymi kierunkami, więc się jeszcze zastanowię. Fota poglądowa: Lakier do lamp już kupiłem, teraz czekam na wenę
  16. Z tym gorszym przyspieszeniem to bez przesady, różnice są nieodczuwalne. Spalanie też tylko minimalnie większe. Komfort jazdy już odczuwalnie gorszy ale za to wygląd przekozacki, szczególnie na obniżonym zawieszeniu
  17. Jeśli dobrze pamiętam to ktoś pisał, że w ASO 1600zł listwy a 1400 montaż, lub na odwrót A co do używanych to ciężko coś dorwać, mało kto bawi się w takie mody, szczególnie w B6.
  18. Szukam też 19" ale że na pomorzu posucha to kupię pewnie to co się akurat trafi. Wysyłkowo kupować nie chcę bo różnie to bywa, no chyba że od kogoś zaufanego z forum :>
  19. A mnie sie te nowe felgi podobają Co to za model i jakie oponki na nich masz?
  20. Znalazłem na allegro, kupić nie kupiłem bo rozmiar opon mi nie pasował, dlatego postanowiłem najpierw na forum spytać. A co do rzucania w koleinach to aktualnie mam 17" i daje się to odczuć więc spodziewałem się, że na większych będzie jeszcze gorzej ale nie przeszkadza mi to. Albo wygląd albo komfort, w przypadku kół kompromisów nie ma W każdym razie dzięki za odpowiedź, pozdro :>
  21. Witam, czy opona 245/40/18 na feldze 18"/8,5/ET45, może przy większych hopach trzeć o nadkole przy zawieszeniu -20mm? Przeglądałem kilka tematów ale nie znalazłem nikogo, kto miałby 245 na 18".
  22. Spoko, wybaczam
  23. Jedna osoba to jeszcze nie pół 3M
  24. Antonio chyba na czasie z alledrogo nie jestes Za 2.000 to możesz nieśmiało podbijać nawet pod ORI 19". A w 18" masz niezły wybór w całym kraju. Jedynie u nas posucha, chociaż tragedii nie ma - są RS6 ze znaczkami OOOO za 1.500 (trochę styrane na fotach), RONAL za 1.250 (ale dziwny wzór,podobny trochę do RS6), są MAM8 19" za 1.900 (białe) i parę innych za trochę ponad 2k. Także kupowanie replik za 2k nie ma sensu skoro można za taką kasę mieć ori.
  25. 2.000 za używane repliki to nie jest dobra cena :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.