Treść opublikowana przez tomasimo
-
[B7 BLB] Nadtopione łopatki wirnika turbiny
A jakiego programu nie ma ? Bo turbina po wgraniu paru koników wiecej, ma duzo wiekszą temperature i powoduje to własnie takie efekty
-
[ALL B6/B7] Błędne wskazania temperatury zewnętrznej
Podjedz do nich z powrotem i powiedz niech ci podepną inny czujnik . Moze ten co masz jest zepsuty . No bo szczególnie nie ma sie do czego doczepić oprócz czujnika , no ewentualnie brudne styki . Ale moze ktos inny sie wypowie .
-
[B6 AVF] Czujnik parkowania - sprawdzenie wadliwego
Mozna tez dostac sie do czujnika prawego srodkowego patrząc na tył samochodu . Chyba ze w avant jest inaczej
-
[ALL B6/B7] Błędne wskazania temperatury zewnętrznej
Pewnie masz zmiennik i tak to jest , kup oryginał i bedzie po klopocie
-
[B6 AWX] Komunikat FIS
A pamiętasz ikonę ?
-
[ALL B6] Naprawa zamalowanego czujnika parkowania
Wypnij czujniki i w domu spróbuj z nich zetrzeć lakier . Są srodki do usuwania powłoki lakierniczej , sprawdz w sklepie .
-
[B6 BKE] Dodatek stp problem
No to zamykaj temat i jeździj ...
-
[B6 BKE] Dodatek stp problem
Zuloo ma calkowitą rację ,lepiej zrób tak jak pisze .
-
[ALL] Elektromagnetyczne czujniki parkowania - opinie
Ale jak to sie instaluje? Trzeba w komputer ingerowac ? Jak ze skrzynią gdzie sie podpina ? Napisz jak to zrobiłes
-
[ALL B6] Czujnik parkowania -uszkodzenie?
Tez tak mieałem jak koledzy . Wiec na 100 % wczesniej czy później czeka cie wymiana czujnika . Tylko wymien sam bez zdejmowania zderzaka
-
[ALL] Elektromagnetyczne czujniki parkowania - opinie
Panowie nic jeszcze nie jest przetestowane wiec nie ma co gadac nad działaniem tych czujników . Założy kolega , napisze i wtedy sie przekonamy . A tymczasem widzę ze na naszym forum jest masę fizyków teoretyków ..
-
[ALL B6] Dziwne pikanie
O to nie wiem ! A cos od radia ? Jak radio łapie info to tez jest podobny dzwięk [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 21:26_________________________________________________Ja miałem podobnie , tez myslalem ze mi cos z tyłu pika , ale okazał sie to dzwięk z radia gdy włączysz funkcję informacji drogowych . Kiedy jest info to własnie jest takie pikniecie .
-
[ALL B6] Dziwne pikanie
A moze czujnik parkowania ?
-
[B6 AVF] Podświetlenie
nie da rady , robilem wszystko i nic
-
[B6 AVF] Podświetlenie
A to nie wiedziałem ze tak można . Musze sprawdzic jutro [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 19:39_________________________________________________Niestety ja nie mogę rozświetlić manualnie zegarów
-
[B6 AVF] Czyjnik parkowania
Chyba nie . Kiedys próbowałem rozbierac tam w srodku jest taka guma i cieniutki drucik który w tą gume wchodzi . Nierealne naprawic , lepiej kup nowy przeciez tanie są .
-
[B6 AWX] Kapanie oleju z egr -a po szybkiej jezdzie
Panowie , czy po nacisnieciu gazu i szybkiej jezdzie moze isc wiecej oleju z odmy ? Poszcza mi egr i jak otworze maske po jezdzie to widac dosłownie jedną krople oleju na plecionce no i oczywiscie smierdzi wypalonym olejem . turbo było regenerowane , poza tym rura od odmy jest mokra z oleju . Nie wiem co mam robic , czy tak jezdzic czy robic ten egr bo o odmie nie ma mowy (droga ) A wiem ze jak wyczyszcze egr to i tak bedzie to samo za 5 miesiecy . Dodam ze podczas normalnej jazdy tez czasami kapnie ale raz na tydzien
-
[B5 AFB] Po kupnie ,silnik okazał się do remontu, co teraz zrobić?
Chłopy juz temat nabrał prędkości i chyba wystarczy . Nie ma innych opcji jak te które napisaliście, wybór nalezy do kolegi który założył temat .
-
[B5 AFB] Po kupnie ,silnik okazał się do remontu, co teraz zrobić?
Kup silnik , bo 6500 to troszke jest .
-
[B5 AFN] Brak mocy - proszę o pomoc
To dziwne !!
-
[B5 AFN] Brak mocy - proszę o pomoc
Czyszczenie nic nie da , tylko wymiana lub regeneracja.
-
[B5 AFN] Brak mocy - proszę o pomoc
Tez tak myslę , poza tym zapach jest jaki ? Oleju wystarczy troszeczke i juz dymi , mogłes nie zauważyć ubytku
-
[B5 AFN] Brak mocy - proszę o pomoc
Nie odpalaj juz i zacholuj do mechanika . Olej masz ?
-
[B6 AVF] Podświetlenie
A to nie jest automatyczne rozswietlanie i sciemnianie ? Bo chyba tak powinno byc ( przynajmniej ja tak mam ) :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 22:16_________________________________________________Czujnik masz w zegarach , jak dobrze sie przypatrzysz to zobaczysz , poza tym poswiec sobie latarką w zegary na czujnik to bedziesz mial jasno :gwizdanie:
-
[Inne] Bmw e46 330d . Pompa paliwa ?
Panowie moj brat ma własnie bmw e46 330d i od jakiegos czasu czasami mu na postoju szarpie silnikiem , ale tak naprawde strasznie delikatnie . Byl u mechanika i na kompie wyszlo ze pompa paliwa w baku ma małe cisnienie . Czy moze byc to powodem ? Dodam ze gdy jest paliwa troche wiecej np : połowa baku , to tak sie nie dzieje i wszystko jest ok . Jezeli ktos cos wie niech napisze . Pozdrawiam