Treść opublikowana przez M.Audi
-
Urodziny Prezesa
Wszystkiego Najlepszego
-
[ALL B5] Wyklejanie skórą boczków w drzwiach.
moj ojciec ma opel vectre c i ma eko-skore narazie jest ok samochod jest z 2007 r, boczki tez sa z eko-skory i dodatkowo sa podbite wata jak oprzesz lokcie to sa fajnie miekkie
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
ja tez bede chetny, glos juz polecial
-
[B6 AVF] Jak i czym usunąć asfalt a nadwozia
ja tez ropka czyscilem i zeszlo elegancko
-
Zastępstwo dla Nokia E52
w n97 jest wieksza bateria niz w n97min tylko ta cena
-
[B5 AFN] Wykręcenie silniczka klapy centralnej fotostory
ja mam tylko doswiatczenia z niebieska dzwigienka i z tego co pamietam to tez podobnie to wygladalo jak u ciebie ale tak to zalozylem jak bylo spowrotem i przez dwa lata narazie smiga bez zarzutow a co do rozlaczenia to najpierw probowales wykrecic silniczek a potem rozpiac czy odwrotnie?
-
Polecane opony zimowe
ja tez posiadam continental TS830 i sobie chwale
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
ja w Saarbrucken DE (10km od Francuskiej granicy) 1000km
-
[ALL B5] AUTO, cały czas klima ON??
w b5 snieżynka jest na panelu od klimy
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
chyba robił piaskowanie felgi
-
[ALL B6] Wycieraczki dziwnie zbierają
kolego chyba maz taki plastik na mocowanie przy wycieraczkach on musi zaskoczyc albo przyslali ci zly model(chodzi mi do innego samochodu)??
-
Paliwo w Pl
Ranking krajow z UE http://www.wykop.pl/ramka/172656/ranking-panstw-ue-pic/ mozna powiedziec ze prawie jestesmy na rowno
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
polfinal HISZPANIA-NIEMCY wygrywaja oczywiscie niemcy final HOLANDIA-NIEMCY wygrywacj oczywiscie niemcy "wszyscy graja,niemcy wygrywaja"
-
[ALL B5] Felga bardzo gorąca i cała w smarze (foto)
panowie mechanik przeczyscil tloczki wymienil klocki zalany nowy plyn chlodniczy i wczoraj bylo wszystko ok a dzisiaj przyjechalem z pracy i znowu to samo piasty nie dalo sie dotknac i felga takze goraca a i najwazniejcze znowu z piasty wydostawal sie olej i lekko sie dymilo wlasnie z tej piasty dzwignalem auto i ruszalem kolem jak radzil michal_s87 no i jakby minimalny luz ale z drugiej strony jest tak samo i slysze w samochodzi lekkie chuczenie ale to tak jakby z przodu (choc kto wie jak to w tym aucie niesie) zastanawiam sie nad lozyskiem ale juz sam nie wiem??
-
[ALL B5] Felga bardzo gorąca i cała w smarze (foto)
dzieki .Pablo bylem przedchwila u mechanika powiedzial ze to od wilgoci prawdopodobnie zkorodowaly tloczki teraz zrobilo sie cieplo i zachodzi jakas reakcja i moze przyblokowywac hamulec bo przednie kolo tez sie grzeje wiec cos moze byc na zeczy w srode idze do mechanika to dam znac co wkoncu wyszlo
-
[ALL B5] Felga bardzo gorąca i cała w smarze (foto)
suchutki tylko jest felga cala w smarze od strony zewnetrznej reszta cala such klocki zaciski wszyskie wezyki itd.
-
[ALL B5] Felga bardzo gorąca i cała w smarze (foto)
a jak to sie robi?
-
[ALL B5] Felga bardzo gorąca i cała w smarze (foto)
dzwignalem samochod i kolo sie obraca lekko slychac jak tarcz ociera chyba o klocek ale bez wiekszych oporow, ale skad ten smar na feldze???
-
[ALL B5] Felga bardzo gorąca i cała w smarze (foto)
Witam Moj problem jest taki ze grzeje sie tylna felga jest cał w smarze i jak kilka razy przychamuje to cos popiskuje czy jest mozliwe zeby z piasty wydostawał sie olej? a z drugiej strony felgi jest suchutko
-
Ceny paliwa marzec 2026
Lubliniec BP 4,75
-
[ALL] Bezinwazyjne odgrzybianie klimatyzacji srodkiem Clern Air
witam znalazlem na allegro srodek do odgrzybiania klimatyzacji o nazwie Clern Air http://www.allegro.pl/item1032206567_bezinwazyjne_odgrzybianie_klimatyzacji_hit_sezonu.html jest dosc popularny ale czy skuteczniejszy od juz sprawdzonej pianki ktora sie wypelnialo nawiewy? Jesl ktos tego uzywal to byl bym wdzieczny za wypowiedzi na temat tego srodka?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Schumi ukarany dostal kare za przepiekne wyprzedzenie Alonsa i zostal przeniesiony na 12 pozycje(do jego czasu doliczono 20 sekund kary)
-
F1, Rajdy i Motorsport
co to za bzdury??niby kiedy gdzie i kto ma go wyprzedzić?? no raczej wyprzedzic kubice bedzie ciezko, chyba ze bedzie mial slabe tepo w wyscigu to w boksie moze vettel go minac ale robercika auto dobrze sie sprawuje na kretych torach wiec bedzie dobrze
-
F1, Rajdy i Motorsport
no panowie gratulacje dla kubicy drugie miejsce to najlepsze miesce startowe kubicy w tym roku mysle ze jak dojedzie do mety na tym miejscu to bedzie mega sukces ale webber to rewelacje czas1:13:826 to o 300 tysiecznych szybciej od robercika wiec jak Webber nie przyspi na starcie to szanse marne na pierwsze miejsce ale drugie bedzie git a i moje takie spostrzezenie czy nie denerwuja was komentatorzy z polsat w szczegulnosci ten starszy chyba Sowa czy jakos tak przeciez nie da sie go sluchac tak jakby tylko Kubica sie scigal(niekiedy az odechcewa sie ogladac F1 dobrze ze leci w HD jedyny plus)
-
A4 B8 na linii produkcyjnej
fajna blondyna sklada tam audiki ,no i filmik tez fajny