Treść opublikowana przez Rafi78
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
gadałbyś sobie z Kolegą MajuDJ - on ma piękną octavię I ... Wątpię czy bym na forum trafił i miał taka przyjemność
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
U mnie na szczęście to był żony pomysł by kupić audi( musze przyznać jej rację) dlatego jak coś mruczy to jej mówię, że jak bym kupił superba tak jak chciałem to bym nie wisiał tyle na forum i to jest tylko jej wina i temat się kończy
-
B6 DIVISION
oj jest Co tam Rafał ciekawego wsystko A Ty mądralo ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ---------- wymieniłeś już tą burdelową gałkę burdelowa to ja miałem kierę kiera i gałka zmienione, jeszcze trochę i będziecie chcieli co bym do DiVIsion wstapił
-
B6 DIVISION
oj jest Co tam Rafał ciekawego wsystko
-
B6 DIVISION
koledze w trasie a6 na tempomacie 90 km/h ( w nocy jechał i ruch bł znikomy) wzięła 6l, ale co to za jazda jak pod butem miał 260KM
- B6 DIVISION
-
A4 B6Problem z turbiną
piach w oleju i bez zrobienia choćby logów wywalasz turbo do regeneracji pomimo, że problem może tkwić gdzie indziej :whistling:zacznij od zrobienia logów
-
Mandat karny za prędkość - podlega przedawnieniu ?
Baranie! jak policja nie ma przy sobie świadectwa legalizacji z suszarki lub minął data ważności badania technicznego to masz prawo odmówic mandat Faktycznie a to sie tak czesto zdarza
-
[B6 AWX] S-line a4
Nie bądź głupi nie jedź bo Cię opęta - Marcinek to góru sekty rezaczy na podlasiu fajna sztuka:thumbup1:
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
Się Prezesie będziesz śmiał jak cię zaczną kosztami rozwodów obciążać i uznawać za współwinnego rozpadu małżeństwa lekko nie jest
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
oki
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
W sumie tunel dostałem na spóźniona gwiazdę od Dońka ale jak masz KArol w stanie igełkowym to cymu ni
-
Grill ala S4
trzeba przyzanć, że pomysł jest orginalny i kwestia gustu czy się komuś podoba czy nie
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
udało się dorwać listwy s-line B6 jutro mają przyjść tunel 2din bez uchwytu na telefon czeka na montage chciałbym już pomalować dokładki i zderzak tylny s-line muszę jeszcze zderzak s-line przedni jakoś znaleźć Rafał lampy już ogarnięte, bo podobno działasz coś z nimi Prędzej 5 w totka trafie niz Zbyniu bedzie miał czas mi to ogarnąć , chociaż rozumiem go i jego pracę, w sumie brakuje juz tylko odbłysników soczewek z b8 także moze jeszcze w lutym zabłyśnie a tunel czemu zmieniasz ? bo ja właśnie będę robił odwrotnie tzn. czeka na montaz tunel z uchwytem na fona Milicjantowi też widzę zaczyna po mału odwalać przez Was to ja się rozwiodę i którys będzie mnie musiał przygarnąć się człowiek nie znał to i rezanie po łbie nie laziło a tak to się musze o kazdy duperel w aucie ze stara wyklócić
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
udało się dorwać listwy s-line B6 jutro mają przyjść tunel 2din bez uchwytu na telefon czeka na montage chciałbym już pomalować dokładki i zderzak tylny s-line muszę jeszcze zderzak s-line przedni jakoś znaleźć Rafał lampy już ogarnięte, bo podobno działasz coś z nimi Prędzej 5 w totka trafie niz Zbyniu bedzie miał czas mi to ogarnąć , chociaż rozumiem go i jego pracę, w sumie brakuje juz tylko odbłysników soczewek z b8 także moze jeszcze w lutym zabłyśnie a tunel czemu zmieniasz ? bo ja właśnie będę robił odwrotnie tzn. czeka na montaz tunel z uchwytem na fona
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Pytajta mnie ja wszystko zdradzę Znaczy czuwasz nad projektem do końca to co tam czeka na montaż główny kierowniku zamieszania
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Karol zdradź co tam juz czeka na montaż
-
Mandat karny za prędkość - podlega przedawnieniu ?
o i tu się zgodze - delegatura i wszystko jasne dlatego się nie zrozumieliśmy
-
Mandat karny za prędkość - podlega przedawnieniu ?
Widzisz a ty dalej źle rozumujesz jesli dostał mandat od Policji nieważne gdzie ściągaja to urzedy wojewódzkie a nie urzędy miasta - to po kiego ma isć do UM ? temat i tak do zamkniecia
-
Mandat karny za prędkość - podlega przedawnieniu ?
zgadza się
-
Mandat karny za prędkość - podlega przedawnieniu ?
Po co jechać jak możesz poczta wysłać nr. konta podany na formularzu bloczka należy do urzędu wojewódzkiego, nie słyszałem by wydział komunikacji się kiedykolwiek mandatami zajmował ale może co inne województwo to i obyczaje w co watpię, a co tych 200zł juz pisałem wczesnie ale widzę, że masz problemy z cztaniem to napiszę jeszcze raz kolega Mateusz podpisując mandat przyznał sie do wykroczenia tym samym zgodził sie z kwotą kary, jesli miał wątpliwości co tego to po co podpisywał mandat a teraz lament zreszta takowy wątek juz istnieje i nie wiem po co się dublować
-
Mandat karny za prędkość - podlega przedawnieniu ?
umiesz czytać ze zrozumieniem przecież napisałem, że jesli chcesz rozłożyć mandat na raty piszesz podanie do urzędu, który ściąga należność
-
Mandat karny za prędkość - podlega przedawnieniu ?
Weź się ogarnij i nie gadaj głupot bo naprawde poleci do Wydziału Komunikacji temat do zamknięcia- bo niektórzy pier..lą takie głupoty, że szkoda słów przyjał mandat - znaczy, ze przyzał się do popełnionego wykroczenia, może napisać podanie o rozłożenie kwoty mandatu na raty ale do urzędu który ściaga takie należności np. u mnie urząd mazowiecki, i kończąc wasze wywody nastepnym razem trzeba mieć oczy dokoła głowy a nie teraz bicie pjany i lament o 200zł, które sam załozyciel watku uznał, że dostał słusznie.
-
B6 DIVISION
doleciały te piny:eusathink: Tobie wogóle wysyłałem bo już mam mix w bani z tymi wysyłkami:facepalm: Doniek tylko nie wyślij komuś uchwytu pod telefon od mojego nowego tunelu nie nie ten leży w szufladzie i czeka na montaż
-
B6 DIVISION
doleciały te piny:eusathink: Tobie wogóle wysyłałem bo już mam mix w bani z tymi wysyłkami:facepalm: Doniek tylko nie wyślij komuś uchwytu pod telefon od mojego nowego tunelu