Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Ja jeszcze nie gratuluje bo jej nie masz :gwizdanie: ale jak juz bedziesz mial to polecam wydech Millteka + dobra mape np. MTM a osiagi beda wieksze niz w RS4 B7 :gwizdanie: na dlugie lata :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179623.0 oj kiedys sam sobie taka sprawie, kiedys bo w raty sie nie bawie
  2. a ile jestes w stanie za nie wylozyc ???????? klocki i tarcze nowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: osłony i przewody tez sie znajdą... :chytry: Podawaj cenę, będziemy się licytować bo ja tez chętny :naughty: Licytowac pewnie tak ale nie w tym dziale :gwizdanie: a przynajmniej nie w tym watku
  3. Ostro rezac raczej nie bede przy Czarnej Szczerze za pare lat / moze szybciej kupie konkretny litraz oczywiscie z Quattro :kox: zapodam mini mody i MOC bedzie ze mna na dlugie lata faworyci - 3.0TDI , 3.2 FSI , S4 :kox: ale i tak moim zdaniem najlepiej wypada S4 3.0 TFSI V6 bo zakladajac kompletny wydech Millteka + mape od MTM samo to daje jakies 84 KM i 89 Nm :gwizdanie: masz osiagi wieksze niz seryjne RS4 B7 :gwizdanie: czysta, bezpieczna na lata podkreta powinno wyjsc 429 KM i 528 Nm z 3 litrow :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: No nic moze kiedys
  4. ja w tej chwili mam polowe tego przy tym samym roczniku :gwizdanie: 96000 ale mil ( przy zakupie miala 81000 ) i udokumentowany servis Audi - wszystkie rachunki, ksiazka itp. itd. Ps. zazdroszcze Quattro
  5. o w koncu QRI sie pokazal Tomek zajeb.. rejs po PL no i mody posklejane bezawaryjnosci :good:
  6. Audi to zdecydowanie inna liga :gwizdanie: bezawaryjnosci
  7. totalna bzdura :gwizdanie: tylko sposluchaj :polew: Kolego to jest benzin chłopaki o dieslach piszą i pytają. BTW koledze ostatnio w starej golfinie 1Z urwał się wieszak i zgubił końcowy i nie było zbytniej różnicy tak do 3tyś obrotów powyżej faktycznie głośniej się robiło ale tragedii nie było. aaa no to masz TDi szkoda, ze gosc nie chce przygazowac 4000-6000rpm Najlepiej jak kolega sie sam przekona i zamontuje... tym bardziej, ze to kosztuje grosze w porownaniu do dobrego firmowego ukladu
  8. kurfaaa sorry chlopaki to jest cena za kompletne mocowania + dokladka carbo bez zderzaka DTM :gwizdanie: sorry za OT
  9. Doczytaj dokładnie. Ten zestaw to tylko mocowania + listwa węglowa. W komplecie nie ma samego zderzaka rzeczywiscie pomylka z mojej strony ta sa kompletne mocowania + dokladka carbo Malik ale to juz jest pelny zderzak hofele - http://cgi.ebay.de/Hofele-Frontstosstange-SingleFrame-Audi-A4-B7-/150428922720?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2306433360
  10. nie no tak dobrze :> to chyba w zadnym kraju nie ma [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 18:22_________________________________________________ale wystarczy sie zaczaic poczekac na kolizje i szybko pozbierac czesci tu jeszcze swiezyzna - nie przetarte choc przyznam, ze bez TEGO wspolnika bym nie dal rady :gwizdanie:
  11. Tarcze to MTEC 345mm x 30mm - http://www.mtecbrakes.co.uk/store/ nie jest to Brembo itp. ale spokojnie daja rade naczytalem sie juz troche a klocki zostaja z S4 bo sa praktycznie nowe
  12. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    warto kupic ? http://cgi.ebay.co.uk/Bluetooth-ELM327-OBD2-CAN-fault-code-PC-diagnostic-tool-/250747894021?pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item3a61bd3905 wersja softu 1.5a, Bluetooth i pelne :> oprogramowanie...
  13. :gwizdanie: http://cgi.ebay.de/Hofele-Frontstosstange-SingleFrame-Audi-A4-B7-/150428922720?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2306433360
  14. pewnie tak ale zobacz jak jest polecany Milltek - wszedzie :gwizdanie:
  15. Szef znajomego dal ponoc 5000 funtow :gwizdanie: za nowa ceramike do RS4 B7 SID powiedz jeszcze czy hamy od S4 B8 konkretnie tyl bo przod juz prawie zalozony podejdzie pod b6 ? mam tzw. kompletny tyl - co moge z niego wykorzystac ??? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.180 Tomek juz podpowiadal ale chcialbym znac tez twoje zdanie
  16. to prawda bo przeswit nie lichy bedzie
  17. to nie trzeba zakladac tylko sprzedac i kto wie moze zderzak wyjdzie gratis :gwizdanie:
  18. zajeb.. cena prawda i ile elementow za sama dokladke carbo tyle nie zaplacisz :gwizdanie:
  19. zajeb... srodek :kox: jeszcze zderzak DTM by sie przydal Nowy ori kompletny jeszcze z dokladka carbo za grosze :gwizdanie: - http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-8E-DTM-Front-Bumper-Fitting-Kit-Carbon-Fibre-/250739863590?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6142b026 Mam nadzieje, ze ktos z klubowiczow zainwestuje :gwizdanie:
  20. tutaj masz nowy ori i kompletny zderzak DTM z dokladka carbo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: bardzo tanio - http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-8E-DTM-Front-Bumper-Fitting-Kit-Carbon-Fibre-/250739863590?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6142b026
  21. wyglada :good: a robisz cos z lampami ???
  22. tak bez tel. :naughty:
  23. wyglad przemilcze ale wykresik Bardzo dobry Niech sluzy
  24. felga jest :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.