Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Ja jeszcze nie gratuluje bo jej nie masz :gwizdanie: ale jak juz bedziesz mial to polecam wydech Millteka + dobra mape np. MTM a osiagi beda wieksze niz w RS4 B7 :gwizdanie: na dlugie lata :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179623.0 oj kiedys sam sobie taka sprawie, kiedys bo w raty sie nie bawie
-
[INNE] Felicia 1,9 D 64 KM i 124 Nm - jak zwiększyć moc?
aaa no to OK
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
a ile jestes w stanie za nie wylozyc ???????? klocki i tarcze nowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: osłony i przewody tez sie znajdą... :chytry: Podawaj cenę, będziemy się licytować bo ja tez chętny :naughty: Licytowac pewnie tak ale nie w tym dziale :gwizdanie: a przynajmniej nie w tym watku
-
[B6 AKE] Audi A4 B6 [AKE] 2002r. Oj tym się jeździ :D
Ostro rezac raczej nie bede przy Czarnej Szczerze za pare lat / moze szybciej kupie konkretny litraz oczywiscie z Quattro :kox: zapodam mini mody i MOC bedzie ze mna na dlugie lata faworyci - 3.0TDI , 3.2 FSI , S4 :kox: ale i tak moim zdaniem najlepiej wypada S4 3.0 TFSI V6 bo zakladajac kompletny wydech Millteka + mape od MTM samo to daje jakies 84 KM i 89 Nm :gwizdanie: masz osiagi wieksze niz seryjne RS4 B7 :gwizdanie: czysta, bezpieczna na lata podkreta powinno wyjsc 429 KM i 528 Nm z 3 litrow :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: No nic moze kiedys
-
[B6 AKE] Audi A4 B6 [AKE] 2002r. Oj tym się jeździ :D
ja w tej chwili mam polowe tego przy tym samym roczniku :gwizdanie: 96000 ale mil ( przy zakupie miala 81000 ) i udokumentowany servis Audi - wszystkie rachunki, ksiazka itp. itd. Ps. zazdroszcze Quattro
-
[B6 AMB] 1.8T quattro, tiptronic, GTRS, FMIC by MR MOROTS
o w koncu QRI sie pokazal Tomek zajeb.. rejs po PL no i mody posklejane bezawaryjnosci :good:
-
[B6 AKE] Audi A4 B6 [AKE] 2002r. Oj tym się jeździ :D
Audi to zdecydowanie inna liga :gwizdanie: bezawaryjnosci
-
[B7 BLB] Jaki będzie efekt gdy zlikwiduję tylny tłumik
totalna bzdura :gwizdanie: tylko sposluchaj :polew: Kolego to jest benzin chłopaki o dieslach piszą i pytają. BTW koledze ostatnio w starej golfinie 1Z urwał się wieszak i zgubił końcowy i nie było zbytniej różnicy tak do 3tyś obrotów powyżej faktycznie głośniej się robiło ale tragedii nie było. aaa no to masz TDi szkoda, ze gosc nie chce przygazowac 4000-6000rpm Najlepiej jak kolega sie sam przekona i zamontuje... tym bardziej, ze to kosztuje grosze w porownaniu do dobrego firmowego ukladu
-
[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
kurfaaa sorry chlopaki to jest cena za kompletne mocowania + dokladka carbo bez zderzaka DTM :gwizdanie: sorry za OT
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
Doczytaj dokładnie. Ten zestaw to tylko mocowania + listwa węglowa. W komplecie nie ma samego zderzaka rzeczywiscie pomylka z mojej strony ta sa kompletne mocowania + dokladka carbo Malik ale to juz jest pelny zderzak hofele - http://cgi.ebay.de/Hofele-Frontstosstange-SingleFrame-Audi-A4-B7-/150428922720?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2306433360
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
nie no tak dobrze :> to chyba w zadnym kraju nie ma [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 18:22_________________________________________________ale wystarczy sie zaczaic poczekac na kolizje i szybko pozbierac czesci tu jeszcze swiezyzna - nie przetarte choc przyznam, ze bez TEGO wspolnika bym nie dal rady :gwizdanie:
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Tarcze to MTEC 345mm x 30mm - http://www.mtecbrakes.co.uk/store/ nie jest to Brembo itp. ale spokojnie daja rade naczytalem sie juz troche a klocki zostaja z S4 bo sa praktycznie nowe
-
B6 DIVISION
warto kupic ? http://cgi.ebay.co.uk/Bluetooth-ELM327-OBD2-CAN-fault-code-PC-diagnostic-tool-/250747894021?pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item3a61bd3905 wersja softu 1.5a, Bluetooth i pelne :> oprogramowanie...
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
:gwizdanie: http://cgi.ebay.de/Hofele-Frontstosstange-SingleFrame-Audi-A4-B7-/150428922720?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2306433360
-
Układ wydechowy Milltek, AWE lub STaSIS do S4 B8?
pewnie tak ale zobacz jak jest polecany Milltek - wszedzie :gwizdanie:
-
[ALL B7] Zaciski 3.0TDI vs. S4
Szef znajomego dal ponoc 5000 funtow :gwizdanie: za nowa ceramike do RS4 B7 SID powiedz jeszcze czy hamy od S4 B8 konkretnie tyl bo przod juz prawie zalozony podejdzie pod b6 ? mam tzw. kompletny tyl - co moge z niego wykorzystac ??? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.180 Tomek juz podpowiadal ale chcialbym znac tez twoje zdanie
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
to prawda bo przeswit nie lichy bedzie
-
[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
to nie trzeba zakladac tylko sprzedac i kto wie moze zderzak wyjdzie gratis :gwizdanie:
-
[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
zajeb.. cena prawda i ile elementow za sama dokladke carbo tyle nie zaplacisz :gwizdanie:
-
[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
zajeb... srodek :kox: jeszcze zderzak DTM by sie przydal Nowy ori kompletny jeszcze z dokladka carbo za grosze :gwizdanie: - http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-8E-DTM-Front-Bumper-Fitting-Kit-Carbon-Fibre-/250739863590?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6142b026 Mam nadzieje, ze ktos z klubowiczow zainwestuje :gwizdanie:
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
tutaj masz nowy ori i kompletny zderzak DTM z dokladka carbo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: bardzo tanio - http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-8E-DTM-Front-Bumper-Fitting-Kit-Carbon-Fibre-/250739863590?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6142b026
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
wyglada :good: a robisz cos z lampami ???
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
tak bez tel. :naughty:
-
[B6 AVF] Spłoszona kuna leśna - AUDI A4 1.9TDI AVF [173km 380nM]
wyglad przemilcze ale wykresik Bardzo dobry Niech sluzy
-
[B5 AGB] VIAGRA
felga jest :kox: