Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba1-2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba1-2

  1. piękny projekt, ale mi się najbardziej podobają recorsy tak jak wcześniej rozmawialiśmy są w pytkę
  2. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    poka jaki ten z b7??
  3. z przepływomierza, mapsensor służy kompowi do sprawdzenia ciśnienia w układzie dolotowym
  4. a bo nie widze to są te od ciebie tak??
  5. widzę że idziesz ostro z modami te Recorsy jakie masz, materiał czy skóra ??
  6. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jakie masz et 35?? i jeszcze 5mm ?? ładnie będzie obcierać ---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:28 ---------- ja mam et 43 dałem 15mm i była rzeźnia
  7. no przecie parę linijek wcześniej kasku pisał że do daniela powinny dojść już dystanse bo fela się schowała w nadklolu kasku niebieska wymiata:)
  8. panowie panowie ja miałem składaną kanapę teraz mam nie, a te recarosy kupiłem składane, uchwyty wszystkie mam czyli podejdzie bez problemu, o żadnym składaniu nie ma mowy wolno nie jeżdżę
  9. no to spiesz się to zerznę od CIEBIE ---------- Post added at 19:50 ---------- Previous post was at 19:48 ---------- żart oczywiście
  10. na ten sezon myślę że wpadną wtryski które już od tamtego roku morduje, zderzak s4 który połamałem wzeszłego roku i pare dupereli ---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:09 ---------- poza tym dzięki Krycha wpadło podszybie poliftowe, brakuje jeszcze paru i będzie jak u kowiego
  11. mój nowy nabytek
  12. klima pasuje tylko spreżarka musi zostać stara + stara łapa z rolką napinającą
  13. skrzynia podejdzie stara i sprzegło też
  14. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    popraw sobie stronę pierwszą żeby ci foty się wyświetlały
  15. żadna za duża tylko gleby brakuje
  16. pozdrawiam
  17. powiem tak lepiej oddaj do sprawdzonego mechanika lub pompiarza bo po wyciągnięciu trzeba je ustawic i wyregulowac
  18. dzięki za wszystkie informacje, temat można zamknąc
  19. takie jak u ciebie pablo
  20. skóra na sprzedaż i nie bawem wpadnie coś nowego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=244555.0
  21. jeśli pies był w komplecie to tych sprzężyn to bardzo dobry zestaw trafiłeś
  22. a klocki w lecie przy delikatnym hamowaniu nie popiskują??
  23. krzysiek mam pytanie jak ci sprawują się te tarcze mikody?? szumią piszczą czy bez żadnych objawów ubocznych??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.