Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba1-2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba1-2

  1. no to poka coś z tą ramką wymyślił
  2. dudi nic już nie mów :wallbash: :wallbash: normalnie abdul bedzie teraz wymiatał a my dalej będziemy się tylko toczyć :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:
  3. poka poka co tam sie kryje pod tym zderzakiem :kox: :kox: :kox:
  4. fela ładnie się prezentuje na wozie no i gratulacje za udanego swapa
  5. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    pół metra [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 16:26_________________________________________________bo miał taką
  6. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    kuzwa moje fabryczne tez przestaly hamowac od samego czytania opinii na forum to seria przestaje hamować ta opinia nie ma na mnie wpływu, zastanawiam sie tylko czy przy mocy rzędu 100-110Km, jest sens zakładac wieksze hamulce, z drugiej strony, kiedyś tej mocy ma być więcej , zobaczymy jka sie trafią w dobrej kasie 312mm, to łykam jeśli nie zostaje, seria musimy się umówić przyjadę i zobaczysz jak hamuje 312 po mimo tego że dałem im radę
  7. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no i jak masz te 312??
  8. foty w pytkę wyszły :good: :good:
  9. moja opinia na temat ms, wytrzymały u mnie rok i poleciała cała prawa strona gałka drążka była najgorsza bo mało brakło by mi wyleciała, podczas demontażu się rozleciała
  10. no nie widzę żadnego problema normalnie po ostatniej wódce na spocie wszyscy się pobili czy co?? :polew:
  11. czy tutaj wygięli wszyscy tak jak dinusie??
  12. stwierdziłem po ciszy jaką panuje w moim wątku, że gówniany mam ten setup na lato jak się nie chce nikomu skomentować :gwizdanie:
  13. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    czyli masz et35 i czesz jeszcze 10mm dołożyć ?? raczej nic z tego nie będzie będzie poza obrysem
  14. parkuje pod domem jakby co :gwizdanie:
  15. kufa jest tylko lekki program bo nie ogarnąłem wszystkiego ale i tak zapierd....
  16. u spoko by było sam bym się na takie pokłusił
  17. E tam nie mam nic do ukrycia, foty miały być lepsze ale aparat odmówił posłuszeństwa, zaślepi są tylko trzeba poprawić spryski i założyć zaślepki
  18. no szczególnie brak zaślepek na spryski
  19. powiem tak że fela miażdży po mimo że ma już swoje lata pytałem czy modzimy co?? czy nie masz pomysłów?? [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 21:42_________________________________________________a miały iść do żyda a tyś je z powrotem wepchał na woza
  20. uuu a co to masz ramkę od automata ?? jak tyś to tam po skręcał??
  21. panie Marcin nie da rady tak zrobić bo u mnie opierała by się już o podłużnice, jedynie taka opcja jak napisał jaro4444 z frezować kawałek wyjścia kolektora wydechowego i wspawać pod odpowiednim kątem wytoczoną flansze[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 20:10_________________________________________________nowe fotosy w pierwszym poście do oceny :gwizdanie:
  22. chłodnica jest kox szczególnie jej mocowanie robi robotę ty a ten przewód to o co biega ?? nie wytrzymał pierwszego montażu ?
  23. modzimy co mistrzu??
  24. ja ci powiem tyle, elektrykę przekładaj całą bo jak zaczniesz ciąć kable to na pewno klękniesz przy tym, wiem o czym mówię bo ja miałem rozdzielaną i powiem że jak masz komplet przekładaj wsio
  25. słuchaj najwidoczniej nikt tu takich rzeczy nie robił jak chcesz zadzwoń tu i zapytaj czy jest coś takiego możliwe Bogdan z Nadarzyna on przerabia zwykłe 10 na 11 tel 606820768

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.