Treść opublikowana przez barszczyna
-
Politechnika Częstochowska - Budownictwo.
Dziękuje za odpowiedzi, zarówno te, które miały mnie zniechęcić, jak i te, które miały podnieść na duchu. Nie pisałem rozszerzonych matur z matmy i fizyki, ale uczyłem się systematycznie przez 3 lata LO i mam taki nawyk, że jak chcę się czegoś nauczyć, to do oporu. Radę raczej dam, najwyżej korki znajdę i będę się dokształcał w ten sposób, szczególnie, że to zaoczne studia i więcej czasu do samodzielnej nauki jest. Jakby ktoś chciał coś dodać, to temat wciąż otwarty.
-
[INNE] Wkurzający sąsiad - rada ?
Znam z doświadczenia akcje: odśnieżanie -> pług -> odśnieżanie. Człowiek wstaje o 5 rano, odśnieża godzinę, o 7 przejeżdża pług i od nowa cała zabawa.
-
Politechnika Częstochowska - Budownictwo.
Witam, jako że muszę wybrać dla siebie studia, staram się zaczerpnąć opinii z jak największej liczby źródeł. Przez to forum przewija się masa ludzi, więc jest ogromna szansa, że jest tu ktoś z Politechniki Częstochowskiej. Ale do sprawy: Otóż jestem po LO (humanistyczny ;/), ale nie mam zamiaru iść w tym kierunku. Po prostu spieprzyłem, że wybrałem ten profil i to tyle na ten temat. Na oku mam zaoczne budownictwo w wyżej wymienionej uczelni, myślę, że kierunek daje wiele perspektyw na przyszłość, tylko pytanie, czy osoba taka jak ja, która matematykę i fizykę miała na poziomie podstawowym, poradzi sobie z materiałem, który będą mi ładować do łepetyny na polibudzie? Chcę od razu zaznaczyć, że mam motywację do nauki, z matematyką problemów specjalnych nie miałem (chociaż to tylko podstawa), z fizyką dawałem radę. Był/jest ktoś na zaocznych? Dzienne nie wchodzą w grę. Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdro.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
- Asus GeForce GTS 450 1GB vs taki sam z Gainwarda
Wziąłem Asusa, podobno chłodzenia świetne.- Praca w Niemczech, pytań kilka.
Nie no, koparki są tam 2 nawet. A zaskurniaków nie biorę, tylko żarcie, słownik do niemieckiego, co by się języka nauczyć i ubrania. Zresztą wyjazd mi się przesuwa na lipiec, więc mam trochę czasu się zorientować jeszcze.- Asus GeForce GTS 450 1GB vs taki sam z Gainwarda
Witam, pytanie jak w temacie. No i co sądzicie o kartach firmy Asus? Osobiście zjarał mi się ostatnio Gainward 9800GT i szukam nowej karty w cenie do 450zł włącznie. Ma ktoś może GeForce'a GTS 450 1GB? Jeśli tak, to jakiej firmy. Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdro.- Praca w Niemczech, pytań kilka.
Kasę od razu na konto będę wpłacał, także to nie będzie problem.- Praca w Niemczech, pytań kilka.
Mnie tam zatrudniać będzie polak - znajomy ojca, także o muginie z pejczem mowy nie będzie.- Praca w Niemczech, pytań kilka.
Siema, w niedzielę jadę do Niemiec zarabiać na nową niunię. Będzie to mój pierwszy wyjazd w celach zarobkowych (dziś miałem ostatnią maturkę ), w związku z czym mam parę pytań i prośbę o jakieś rady: czego unikać, na co zwracać uwagę itp. Jadę na północ, na 3 tygodnie, będę kopał rowy pod światłowody. Szczegóły poznam juto. Nie wiem co ze sobą wziąć dokładnie. Na pewno będę na miejscu (w Polsce) kupował jakieś jedzenie, ale co i ile? W Niemcowni mam zakwaterowanie w domu dla robotników, jest tam kuchnia, więc będę mógł sobie ugotować np. ryż, kaszę itp. Do tego na pewno konserwy i pasztety. Co jeszcze wziąć z rzeczy, które u nas są tanie, a tam drogie? Również miło by było poczytać wrażenia osób, które już tam były i chcą się nimi ze mną podzielić. No i jeszcze raz: na co uważać itp. Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdro.- Strefa Śmiechu
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/demoralizujacy-wyrok-ws-radnego-to-glupota,1,4335550,wiadomosc.html Mnie to śmieszy, po co sobie psuć nastrój?- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Mi osobiście to białe zmiażdżyło suty, na równi z niebieskim.- b2 quattro V8 - filmik st. 22
Haha, to teraz co poniektórzy będą zdziwieni na światłach. ;D- [B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Póki co nim jeżdżę, ale to tylko czasowe rozwiązanie. Temat zamknięty, jeśli chodzi o tę kwestię. Chciałbym tylko wiedzieć, co w tym wydechu siedzi, bo cholernie podoba mi się jego brzmienie.- [B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Liczyłem już, ile zarobię i nie ma tego tak dużo, chociaż może coś w Niemczech kupię. U nas ceny z kosmosu, a auta w tragicznym, w większości stanie. Jaki zabieg został tu wykonany, aby uzyskać taki dźwięk? Z tego, co widzę, to tylko końcówki są zmienione, wycięty środkowy czy jak? [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 15:50_________________________________________________Aha, to wycie, to pompa wspomagania.- Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika ze srebrnego avanta b5 w Tarnowskich Górach pod Media Expertem, parkował obok mnie.- [GeForce GTX 460 768mb] wasza opinia
To jest Radeon, tak? ATI nie chcę, mam złe wspomnienia związane z ich kartami. [br]Dopisany: 14 Maj 2011, 14:41_________________________________________________Zresztą sama cena dyskwalifikuje tą kartę. Szukam czegoś za 400-450zł maksimum, ni grosza więcej.- [GeForce GTX 460 768mb] wasza opinia
9800GT też nie obsługiwał, a jakoś dawałem radę. Już podjąłem decyzję i kupuję 450GTS 1gb. [br]Dopisany: 14 Maj 2011, 13:55_________________________________________________http://allegro.pl/gainward-geforce-gts-450-gts450-1024mb-783-3608-fv-i1599473034.html Jednak obsługuje DX11.- [B5 ADR] Moja kolejna 0000
Krawędź maski trochę za wysoko, chociaż ja w swoim mam tak samo. Chyba przywara przedliftów.- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ja nie ogarniam federacji, zresztą jak dla mnie to mają się ciekawie prać, nie ważne, czy to boks, czy mma, czy karate (chociaż tego ostatniego to nie lubię, szarpanina).- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Crocopa vs Emalienki to nie widziałem jeszcze. ;O Lece na youtube'a.[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:46_________________________________________________Swoją drogą fajna była walka Crocop vs Sapp.- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
"Uwaga! Niemożliwe staje się możliwe - Pimp My Ride by Coca-Cola Zero pozbywa się limitu wieku. Okazało się, że mamy tak wielu młodych duchem chętnych do odpimpowania swojej fury, że postanowiliśmy znieść tę blokującą barierę. Jeśli masz więcej niż 30 lat, to od dzisiaj masz prawo zgłosić się do programu i być może to właśnie Twój samochód trafi do warsztatu!" To ile wcześniej trzeba było mieć? 40? 50? [br]Dopisany: 10 Maj 2011, 19:55_________________________________________________Dobra, już czaje. Wcześniej to był limit Uwaga! Niemożliwe staje się możliwe - Pimp My Ride by Coca-Cola Zero pozbywa się limitu wieku. Okazało się, że mamy tak wielu młodych duchem chętnych do odpimpowania swojej fury, że postanowiliśmy znieść tę blokującą barierę. Jeśli masz więcej niż 30 lat, to od dzisiaj masz prawo zgłosić się do programu i być może to właśnie Twój samochód trafi do warsztatu!do 30 lat, a teraz go nie ma. Ci "młodzi duchem" to sugerują.- Strefa Śmiechu
Pierwsze co zauważyłem, to że ta czarna majtek nie ma - chyba wszystko ze mną w porządku, nie? Żeby OT nie robić: http://www.cda.pl/video/1655928/No-i-wykrakal Niezły głos. ;d- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Nie można całe życie być pesymistą. Nie mówię, że Włada nie lubię, ale nudne to jest, kiedy ciągle jeden wygrywa, w dodatku bez większego zaangażowania w walkę. Także mam nadzieję, że Haye okaże się jednak godzien swojego gadania i walka będzie przednia.- [B5 AEB] Moja czerwona A4
Ładny egzemplarz, będę śledził temat. - Asus GeForce GTS 450 1GB vs taki sam z Gainwarda