Treść opublikowana przez danielom
-
Uprawnienia na wózek jezdniowy
Dokladnie tak to dziala, teraz udt wystawia dyskietki jak dowod osobisty z zakresem uprawnien. Mam takie cos na suwnice i wozki i tylko takie obowiazuja wszedzie
-
Słynne wtryski 216.
Na turbo awx nie wyolbrzymial bym jednak..
-
Słynne wtryski 216.
Sam i tak nic nie zrobisz, trzeba oddac fachowcowi co to wyreguluje
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
o w cenie jest jedzenie i spanie tylko ? Uwierz mi, nie przezresz
-
Poduchy i elementy zawieszenia silnika - jakie polecacie?
Lemforder wsadza do pudelek Corteco. Taka kupilem u Toma77, prawa jest olejowa, koszt ok 190zl/
-
Słynne wtryski 216.
R5 Literówka, faktycznie ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Ja po wtryskach i bez korekty czułem różnicę Oddaj wtryski do zakładu i niech Ci zrobią 216 na koncowkach bosio lub teraz nawet lepiej na firadach. Podobno bosio sie zepsulo ostatnio a firad wrecz przeciwnie. Wiecej w tym jest efektu placebo, ale cos na pewno sie zmienia, tak jak podniesc dawke w 205 '
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dzis kolo 19 srebrny sedan 1.8 T blachy SCI..FX ? Pomrygane, pomachane
-
Słynne wtryski 216.
i tak nie warto, bo zeby trafic dobre, to jak 6 w totka. lepiej swoje oddaj do regeneracji i wymiany koncowek na 216 i bedziesz Pan zadowolony. Jeśli liczysz na przyrost po samych wtryskach to nie oczekuj zbyt wiele
-
Słynne wtryski 216.
216' byly montowane w 2.5 TDI R6 o oznaczeniu AHY
-
przegub wewnętrzny 120mm
Wewnętrzny do TDI ? nie występuje jako czesc zamienna, jedynie jako cala półoś.
-
Ciśnienie doładowania poziom regulacji ?
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
Turbo super, ładnie trafiłeś Przepływka jednak coś niedomaga na wyższych obrotach.
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
Foch Zrób logi, bo to ,że nie odcina, wcale nie znaczy ze nie przeładowuje, może być po prostu przed zakresem czyli mniej niż 500mbar.
-
[ALL B5] Audi S4
Nie nagonka, tylko watek ma tylu obserwujących ze teraz właśnie maja prawo do tych wypowiedzi i mowia co o tym mysla, ot tyle
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:grin:
-
System operacyjny Android
Jak juz piszecie, ze macie 4.3 na sgs3 to laskawie sie pochwalcie co jak i kiedy, bo tak to za wiele nie pomagacie. Endriuu dziala ta wersja Szwajcarska?
-
System operacyjny Android
Który sciagnac ? Za duzo tam oznaczen przy krajach i sam nie wiem
-
System operacyjny Android
No dla mnie spory, bo jak oficjalnie zainstalowac ?
-
System operacyjny Android
Wg tej strony 4.3 nie ma na sgs3 a ykk juz ma wiec jak? Firmwares | SamMobile Widzi tu gdzieś PL?
-
System operacyjny Android
Wg tej strony 4.3 nie ma na sgs3 a ykk juz ma wiec jak?
-
[ALL B5] Audi S4
Raczej to nie wyglada
-
Przeładowania po zmianie turbiny
Teraz doczytalem 1 loga ze starej turbo. Ewidentnie stoi geometria.
-
Przeładowania po zmianie turbiny
Wyglada na ruszana gruszke .
-
Czyszczenie geometrii VNT w 1.9 TDI, A4, Passat B5
2.5 też. Co do powierzchni, w miejscach pracy kierownic nie ma praktycznie nic, po tym co na zdjęciu jeszcze sie wygladza drobniejszym papierem. BTW. Widac wiele tego zrobiles i masz doswiadczenie
-
Czyszczenie geometrii VNT w 1.9 TDI, A4, Passat B5
Witam, oferuję usługę czyszczenia zapieczonej geometrii turbin w naszych autkach. Ostatnio jest to coraz większy problem głównie z racji innego stylu jazdy niz latem tzn nizsze obroty i wolniejsze prędkości Zabieg polega na przeprowadzeniu diagnostyki, wyjęciu turbiny, kompleksowym wyczyszczeniu powierzchni odpowiedzialnych za pracę geometrii, poskładanie i zrobienie logów po zabiegu. Kilka zdjęć z prac: Rozbiórka: Po rozpołowieniu: Czyszczenie: Finalnie: Filmy: Przed czyszczeniem: Po czyszczeniu: Cena roboty na PW dla zainteresowanych. Pozdrawiam ---------- Post dopisany 23-12-2013 at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 19:39 ----------