Treść opublikowana przez zradek1
-
Obudowy in pro chromowe lusterka
spytaj sprzedawcę
-
nr.lakieru z nr vin? da sie odczytac?
sorry , nie doczytałem
-
wzmocnienie czołowe 1.6 a 1.8
tak to samo
-
Grill od S4 do zwykłej A4
cały przód S4 wtedy będzie kozak
-
piszczące , skrzypiące wycieraczki na szybie przedniej
też tak miałem , płyn do naczyń też mi pomógł
-
Światła do jazdy dziennej LED
za fajnie to one nie wyglądają w starszych autach
-
czym zabezpieczyć grot kluczyka scyzoryka przed wypadnięciem?
ASO tylko , jak już , w ETCE trzeba sprawdzić czy jest taka część dostępna, czy trzeba cały scyzoryk kupić.
-
wycieraczki przednie - problem
najlepiej cały mechanizm wycieraczek przesmarować.
-
nr.lakieru z nr vin? da sie odczytac?
niech da klapkę wlewu paliwa , to lakiernik dobierze kolor.
-
Audi A4 B8
tak szybko stacyjka siada B8
-
grill S4 B7
S4 ma większy grill , nie pasuje wymiarowo. Możesz sobie poczytać [Audi A4 B7] RODZAJE GRILLOW W MODELACH B7
-
Co To Za Felga
hehe nawet nie spojrzałem na cenę
-
opinie opon bierznikowanych ze wzmacnianymi bokami kola 17 calowe
dokładnie lepiej kup 15 felgę i dobre opony. Ja tak zrobiłem
-
Jaka szerokość opony ?
będzie dobre
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
ja bym się bał jeździć na bieżnikowanych , fakt bieżnik mają zawsze konkretny na śnieg dobre , ale na asfalt
-
[ALL] Zawieszenie pneumatyczne jak się sprawuje
pneumatyka do bani jak to wygląda ostatnio pisali w gazecie Motor , lepiej szukać z tradycyjnym zawieszeniem
-
Różnice sprężyn (cienkie i grube)
Weiteci są ok , chyba że grubsze nie są obniżające
-
Amortyzatory MTS Technik - świeże opinie i porady
MTS jak na swoją cenę jest dobry miałem takie zrobiłem 20 tys. przebiegu potem sprzedałem auto
-
Panel sterowania
jak nie masz Navi to masz miejsce na drobne pieniądze w tym miejscu
-
[ALL] Naprawa fotela kierowcy
po co bawić się w tapicera, na allegro dosyć foteli jest , za nie duże pieniądze xD
-
Materiał na przedni fotel....
jedz to tapicera dobierze kolor
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
skóra plus alkantara
-
listwa chrom tylna klapa Avant
to już jakąś opinie mamy co do listwy
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
ja leje dobrą ropkę i jest dobrze
-
Nie odpala , czy to rozrusznik ?
z góry da radę wykręcić rozrusznik , czy z kanału ?