Treść opublikowana przez Damcio
-
[B6 AVF] czarny sedan w TDI 17" 175,2 KM / 364,2 Nm
Też jestem z lubelszczyzny i srałem się na maxa przed zakupem 18"... gdybym kupował jeszcze raz wziąłbym 19" zobaczysz że będziesz żałował jak kupisz 17"
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Lampy teraz super z tym zdesiem też fajna sprawa przód od razu lepiej wygląda co do koła musze się zgodzić z wrclaguna szpeci auto, może gdybyś się pobawił w inne kolory albo chociaż rant wypolerował napewno byłoby lepiej... No i z tym hidem pojechałeś 6000k to dla mnie max bo wyżej już świeci coraz gorzej i to fioletowe światło
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dzisiaj na Lotosie w Jasionce ok 14 B6 Avant z ramkami... ps. super kolorek
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Gdzieś z godzinke temu widziałem niebieskie B6 z forum ramkami zaparkowane przy posesji na wylocie z Sokołowa Młp. w strone Leżajska blachy RZE... Pzdr
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
boskie auto
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
nabieraj nówke z A3 ok 120zł... trochę zabawy i ją wsadzisz do siebie a ok 3 stówek w kieszeni bo nowa s-line do a4 ponad 400zł
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Ciekawe i niespotykane kółeczko na zimę
-
[ALL B6] Element klapy Avant
o f*ck wklepałem w googlach grafike i nie zauważyłem nawet ale numerki są jakby nie było takie same.. No teraz po tym co wkleiłeś to już ewidentnie widać że trzeba te dwa elementy.. wielkie dzięki browarek się należy
-
[ALL B6] Element klapy Avant
Potrzebuje ten zewnętrzny zamykający całość.. Wychodzi na to że to te dwa ostatnie chyba że to są do wyboru albo ten albo ten sam nie wiem obczaj fotke: http://audi.vag-zapchasti.ru/list.php?id=23349&mod=A6&year=2000 Element 12A i 12B
-
[ALL B6] Element klapy Avant
Witam... Poszukuje numerku plastikowego kołka wewnątrz klapy który zamyka schowek trójkąta ostrzegawczego... Dokładnie są tam dwa jeden do klapki trójkąta i jeden większy do klapki całego schowka.. nie wiem jak to dokładnie opisać ale myślę że wiecie o co chodzi.. Pozdrawiam
-
[B5 AGB] Która fota do kalendarza na październik ???
1
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
Poszło
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Przesyłka expresem znalazła się u mnie dzięki dzik'u, a co z fakturą? pzdr
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 130KM multitronic by Ciantos
Jakieś nieporozumienie po co zakładasz temat skoro nie masz zdjęć?? Proponuje trochę posiedzieć na forum i poczytać dopiero potem się udzielać.. Mam nadzieje że brak fot nadrobi wygląd auta ale zobaczymy
-
[ALL B6] Audi A4 Avant b6 AVF - Schwarz Matt by Góral
Dopiero co temat założony a już smutny koniec.. Szkoda bo w ostatnim setupie wyglądała super podpisuje się pod kolegą wyżej, co tam nowego szykujesz?
-
[B6 BBK] Moje S4
Świetne auto sam myślę zamienić moje A4 na S4 z tym że ja bym raczej szukał sedana bo auto z takim motorem nie nadaje się do wożenia wózka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kręciłem się wczoraj po mieście ale nic niby nie słyszałem a z tego co czytam to pewnie gdzieś po Biłgo gościa ganiali bo w naszym powiecie tylko tutaj są światła...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Następny pewnie w listopadzie dopiero ale postaram się zawitać
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Pozdrawiam kolege z TAXI odpowiedziałem na CB ale nie byłem do końca pewny czy to do mnie bo nie widzałem żadnej Audi dookoła a się zorientowałem dopiero jak mnie wyprzedziłeś jeszcze raz pozdrawiam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam... Jaki koszt Motula Specific 505.01 5W40 + filtry: oleju, powietrza, paliwa? Filtry najlepiej Mann'a lub coś równie dobrego. Najlepiej napisz mi ceny każdego produktu osobno... Z góry dzięki
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
Mogli się postarać o lepsze hostessy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kolega robił u jakiegoś typa z pod Jarosławia nie pamiętam co to za miejscowość ale robota profi i cena przyzwoita.. Jeśli nadal aktualne to załatwie numer.. pzdr
-
[ALL B7] 2.0T FSI BWE 200BHP S-LINE 2005
Ciekawe autko widze że nawet przeszło Bezpieczeństwo i Higiene Pracy
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
podpisuje sie pod tym, i nie nazwałbym tej operacji upiększeniem...
-
[B6 AVF] Jak wyjąć ramę okna?
witam w klubie;] ja się dzisiaj męczyłem z tym cały dzień a problem był toćka w toćke taki sam jak Twój nawet w tym samym miejscu się załamała.. nawinąłem od nowa założyłem i pupa znowu chrobocze zrobiłem tak jeszcze raz założyłem chodziło przez kilka otwarć szyby potem zaczęło chrobotać i za którymś razem coś zaskoczyło i chrobotanie ustało.... otwierałem kilkanaście razy i cisza ale jutro jeszcze przeprowadze kilka prób bo szkoda silniczka..