Treść opublikowana przez Lulek
-
Brak mocy + wysokie spalanie
Albo podjedź do nas w Gdańsku do pezala diesel centrum:wink: a logi tak jak koledzy piszą możesz wcześniej zrobić.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiem, że Tu ogarniają ale nie wiem w jakiej monecie. Ale pewnie koło 6 stówek http://www.nagengast.pl/www/index.html
-
Jak przygotować dekory do malowania/obklejania?
to wiem ale może jest ktoś w pobliżu a to zawsze z 4 dyszki na przesyłce na +
-
Jak przygotować dekory do malowania/obklejania?
a do flockowania gdzie chcesz oddawać? bo widze ze z 3M jestes:decayed: czy masz maszynke?
-
Problem z ustawieniem kąta wtrysku.
i nic nie kopci i super odpala?
-
Demontaż podsufitki w sedanie
ja przez przednie drzwi po złożeniu przednich siedzeń wyciągałem (w sedanie) wszystkie rączki, lampke,słoneczka, daszek przed lampka odkręcasz tak samo mocowania na których zaczepia się słonecznik. Te od pasów to u góry są na dwóch metalowych zatrzaskach, ostrożnie ale mocno musisz To wyciągnąć. Gorzej z tymi tylnymi plastikami bo łatwiej je połamać, też je wyjmujesz i podsufitka wek z auta
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
auto-handel więc pewnie bez fajerwerków
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zna ktoś jakiś sklep tapicerski w 3city? Potrzebuje kleju by przykleić materiał na materiał, najlepiej w sprayu.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
noo to wkładasz blaszki z dwóch stron i po kłopocie, my mamy w pracy takie fajne miedziane prawie idealnie pasują na otwory, czasem tylko trzeba powiększyć otwór na śrubke i po kłopocie, tylko zeby zostawić uszczelki żeby szczelne było- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.google.pl/imgres?q=038131521AS&hl=pl&biw=1280&bih=642&gbv=2&tbm=isch&tbnid=8Oi1MGMHg32koM:&imgrefurl=http://www.ebay.de/sch/i.html%3F_nkw%3D038131521&docid=ZJDWdP4Qepk3bM&imgurl=http://thumbs4.ebaystatic.com/m/mL5cGb8-LwtZ17qCU8nkDYQ/140.jpg&w=140&h=105&ei=FKA6T6a0FcjhtQbJ3aH7Bg&zoom=1&iact=hc&vpx=393&vpy=390&dur=1127&hovh=84&hovw=112&tx=92&ty=54&sig=103717146963820039501&page=2&tbnh=84&tbnw=112&start=25&ndsp=19&ved=1t:429,r:7,s:25 Taka mniej wiecej?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pierwsze co jak z wujasem kupowałem auto i w swoim, To zaślepienie edgra- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie zaszkodzisz, poprostu nie będzie EGR i będzie sobie silnik zdrowym, czystym powietrzem oddychał- [B6 AWX] Po długim postoju na mrozie ciężko odpala
To mierzyłeś kompresje jak masz wszystko sprawdzone? Jedna z najbardziej podstawowych rzeczy w dieslu w mrozy. Jak kompresja dobra to bym na bańkę sprubował, by wyeliminować zapowietrzanie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zamiast kupować rurke, włóż z jednej i drugiej strony miedzianą lub blaszaną blaszkę i go poprostu zaślep i po kłopocie- [B6 AWX] Po długim postoju na mrozie ciężko odpala
A kompresję kolega mierzył? Pompki sprawdzane na jakimś stole probierczym i na 100% dobre?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Trójnik przed filtrem paliwa i hula aż miło- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie wiem, nie mierzy tego. Ale mało napewno Jak masz dobry aku To nie ma co peniać, jemu daje rade bez problemu- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No my akurat upchneliśmy z prawe strony na dole przy półosi i jest normalny piec poziomy kiedyś musze cyknąć fotke jak kolega wjedzie na podsnośnik- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Koszt to około 1000zł - sterowanie tylko z samochodu(ustawiamy godz o której ma się włączyć) Jeżeli chcesz mieć sterowanie na pilota to trzeba doliczyć jeszcze 500-600zł Montaż można samemu ogarnąć mając kanał. Najwięcej problemu jest z przeciągnięciem wiązki elektrycznej [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 17:58_________________________________________________ W b6/b7 wystarczy oryginalny sterownik od webasta, i wszystkie info mamy na fisie. W większości przypadków sterownik jest już z piecem, mało handlarzy go odkręca Dla mnie najgorsze było wpięcie się w wode i umiejscowienie tego, wiązka To nie takie straszne. Ale w sumie w b6 2.5TDI mało miejsca to dlatego był taki problem- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co Ty jak spokojnie w lato sobie poszukasz rzeczy to się spokojnie w 1tyś zamkniesz. Czasem są za 7-8 stówek z pompką paliwa i wody w piecu już, do tego tylko jakiś programator, samemu robisz instalacje i sporo zaoszczędzone- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja już odkładam bo na nast. zime muszę mieć a czemu pytasz?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.kikcar.pl/ znam i polecam Cenowo jakoś znośnie? zawsze sie można dogadać powiem jedno robią profesjonalnie ale nie tanio jeśli chcesz dobrze solidnie i tanio to te trzecie nie pasuje.. ale zawsze można się dogadać zadzwoń chłopaki do rany przyłóż Jacek i Arek Sie rozumie! Dzięki w tym tyg bd się kontaktował jakoś- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.kikcar.pl/ znam i polecam Cenowo jakoś znośnie?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ma ktoś jakiegoś dobrego blacharza?? Typ mi się dzisiaj w tyłek wpasował przed Cristalem we wrzeszczu co za młot, najgorosze ze zderzak wjechał do środka.. - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia