Treść opublikowana przez Lulek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pisałem z nim przed chwilą i się już tym nie zajmuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Znacie kogoś w gda kto by obszył np podsufitke i kogoś kto flockuje?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Orientuje się ktoś czy gdzieś w Trójmieście flockują?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
i co dzieje się coś dalej?
-
[ALL] WEBASTO - ogrzewanie postojowe sterowane GSM.
Ale To nie oznacza, że od razu po odpaleniu silnika but na gaz i w p***e.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To już tam chyba dużej różnicy czy avf czy awx To chyba nie ma- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To mi powiedz jaka cena za taki komplet jest dobra jakbym szukał w razie co- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
*BKE - 115 konny bodajże z B7[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 21:53_________________________________________________To lepiej awx/avf?- Pomorskie Koszulki Klubowe
Dołączam się do pytania:) ja też- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
można i tak Kurde sory, ale źle się wyraziłem. Chodziło mi o załatwienie kompletnego silnika i czy miałby ktoś załatwić AVF/AWX bo chyba lepiej nić BKC? Silnik to sobie sam zarzuce itp To żaden problem- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ogarnia ktoś Tu kompletne silniki na przekładke tzn. komplet z wiązką, sterownikiem i zaworkami np. Chyba niedługo bede potrzebował i mam opcje do kupienia 1.9 BKC tylko nie wiem czy nie lepiej jakieś awx/avf?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No żeby móc zakodować, powinien być zapłon. A czym puszczać czy nie To nie wiem ale chyba powinna w ogóle nie trybić- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak jest, ale sam zapłon powinien być żeby można było zgrać. A że go nie ma To coś nie tak, więc albo nie ten albo nowy zdupczony?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no tak ale stara blokada się zacina więc muszę wymienić, bo czasem się nie chce odblokować i nie da się odpalić auta. nową mam założoną, ale nawet zapłonu niema żeby zakodować, więc muszę być pewny czy aby napewno jest dobry żeby się nie robić w wała że wchodzi w skład odpalania auta no To wiem, więc potrzebuje chociaż zapłonu do zakodowania [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 19:12_________________________________________________a no i jak możesz to looknij jutro..- [B5 ADR] Czarna A4 B5 skórka na pokładzie
wrzuć zdj np na iv.pl i jak piszesz wiadomość tu to w drugim rzędzie od góry jest opcja umieść obrazek(2 od lewej) klikasz i pomiędzy wklejasz link- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
3C0 905 861 G blokada fajery z paska b6 założyłem nową a na nowej nie ma wgl zapłonu ale ma inną literke na końcu- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a miałby ktoś żeby sprawdzić? :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pany jak mogę sprawdzić czy dany numer części VAG-a zamienia się na inny?- [ALL B5] Przekładka hamulców z A8 D2? Pytania
nie[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 16:38_________________________________________________ Tłumaczyłeś mi o B6 a nie od A8 więc bez takich zbędnych komentów tutaj nie ma znaczenia czy A6 czy A8, zasada jest taka sama i o taką konkretną odpowiedź mi chodziło Czyli musze mieć kompletną zwrotnice z A8 z tarcza, piasta itp i dolnym wahaczem przednim no i półosiami? I wtedy będzie git?- [ALL B5] Przekładka hamulców z A8 D2? Pytania
Tłumaczyłeś mi o B6 a nie od A8 więc bez takich zbędnych komentów- [ALL B5] Przekładka hamulców z A8 D2? Pytania
Buda od ahu- [ALL B5] Przekładka hamulców z A8 D2? Pytania
Czy robił ktoś kiedykolwiek taka podmiane na heble z A8? Czy jakbym zmienił zwrotnice, półosie i wahacz dolny To czy wszystko by grało? tam chyba są 321mm tarcze więc dużo lepiej by hamowało- [ALL] WEBASTO - ogrzewanie postojowe sterowane GSM.
Czemu tak uważasz? Webasto rozgrzewa płyn chłodniczy a nie olej..- [B5 AFN] Wymiana napinacza w AFN
no napewno nie może być krzywo. jak czytałeś np z AHU lub 1Z wymiane To jest to tak samo - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia