Treść opublikowana przez cool506
-
[B6 AWX] Work in progress...
Mi dzisiaj przyszły probki skor z Poznania, i powiem ci ze cos tam wybiore ale tez identyczna nie bedzie :gwizdanie: Cieżki temat z naszym kolorem, no i ja chyba obszywam swoja trojramienną z b6 bo po tym zamieszaniu ze poducha z b7 moze nie wystrzelić troche się obawiam..... :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
Wieczorkiem sprawdze, bo teraz pasuje zderzak s4 na dupe
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
on ma czarną gore tapicerki,a My chyba nie :gwizdanie:
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Ale mi wstyd :embarrassed: Niestety Bartek jak w większości przypadków ma racje, póki nie ma jasności w sprawie, ja wybieram chyba Bezpieczeństwo....
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Założylem wątek osobny, bo jest to temat ktory stoi pod znakiem zapytania, a MOD ktory kazdy z Nas chciałby mieć! Pojawiło się pytanie, i są wątpliwosci czy poducha z modelu B7 wypali w B6 w trakcie wypadku.... Na forach innych jest to juz także poruszane, mam nadzieje ze temat sie przyda a na pytanie odpowiemy Link z AUDIZINE http://www.audizine.com/forum/showthread.php/336640-Steering-Wheel-swap?p=4754783&viewfull=1#post4754783
-
B6 DIVISION
Źle podlinkowałeś: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.msg2857947#msg2857947 sory
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/oryginalne-lampy-audi-a4-b6-00-04-warszawa-i2074214094.html Opłaca sie?? ile przetwornice?[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 16:37_________________________________________________Zaczynaja sie schody z kierami z b7 do b6.... dla niewtajemniczonych http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.735 Poduchy mogą nie wypalic :wallbash:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Młody Twoj AVATAR pobudza
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
Lipnie bedzie to wygladac, nic czarnego w sroku nie mamy No chyba ze brud :polew:
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/felgi-oryginalne-audi-a8-d3-9x19-5x112-a4-a4-4e0-i2059713748.html Przypasuja do b6???
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
3mam Cie za słowo!
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Adaś czeka az w życie wejdzie ACTA i bedzie trzeba za takie podpowiedzi płacić
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
Dzięki, kiedys myslałem nad lustrami, teraz juz zaczynam myslec nad czarną opcja , czyli nikle do smietnika, ale na wiosne jak coś , narazie temat jest w glowie. Już niedługo wskoczy zderzak s4 na tył z PDC no i graty z wewnatrz (kiera MF b7 z łopatami trojramienna/ gała/ reczny/ podłokietnik) poszły do Ragusia na obszycie, ale nie ma takiej skory :wallbash: i wędrują dalej w polske )
-
B6 DIVISION
Tą czapke mikołaja można by juz zrzucić
-
B6 DIVISION
chłopie....jak bys dobrze zajrzał to znajdziesz u Barta...ma opis na przód ale dojedz do samego konca jego wątku to tam jest i tył opisany no to szukałem chyba nie A zaraz jeszcze raz zajrze do watku Bartsa.......
-
B6 DIVISION
ori bedziesz zakładał czy np valeo?? :gwizdanie: ja myśle nad przodem valeo bo tył mam Ori bo mam zderzak s4 z pdc ori czujnikami i wiazką.
-
B6 DIVISION
jest gdzies intrukcja montażu parktronica tył ori od podstaw?? bo znalazłem tylko to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=83764.0 No i przod Bart-sa ale tyłu ori nie moge
-
B6 DIVISION
Przestan uważac febi jako dobrą firme pakowacz jak Rouville Ja mialem podobne objawy przy zużytej poduszce skrzyni 60zł lemforder Zależy gdzie kupujesz............ Jest od h "chińskiej" febi ale ori nie jest zła, ale lem moim zdaniem tez najlepszy Wandziu tylko się nie denerwuj
-
B6 DIVISION
A co powiecie na taki objaw - prędkość 70 km/h i takie wycie "uuuuuuuuuuu" przekracza lub maleje predkosc i cisza, tylko w tej granicy słychac, czy to moze byc przegub??
-
B6 DIVISION
Lemforder uważam za bardzo dobrą firme, no i febi, nawet nie wiem czy lem nie produkuje dla audi
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
Podoba mi sie wszystko procz ...... lamp tył, troche postarzają auto (ale to moje zdanie) zderzak - lotka i reszta Powiedz mi czy te listwy to taka "rzeźba czy są proste i w jakim pierwotnie kolorze przychodzą?? no i powtorze wszystkich ale Gleba Podstawa, na s-line juz by było znosnie;)) Aha i zdjecia - strasznie długo się ładują.... ale to moze wina mojego neta, chociarz u innych tak nie mam
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Nowy mod jakbys słyszał o takich listwach to wiesz nie
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Podoba mi sie;)) dzisiaj przyszedł moj zderzaczek S4 na tył takze też bede miał misz masz bo przod s4 mi nie leży, szukam tylko listew s4 w dobrej kasie. powodzenia !!
-
B6 DIVISION
Kur... a to taki placek jak w kadecie gsi ) nie obrażcie sie ale s4 ma charakter tył) wczoraj pod ikea w gdansku stanął ktos s4 przy moim i moj wygladał "nie rasowo" ..... W kazdym razie mam obydwa na stanie na dwie rurki , s4 z kpl pdc igła, s-line bez pdka i mysle mysle :mysli:
-
B6 DIVISION
Pytanie do Was mam....... Jak założe s4 na tył a cały pakiet mam s-line to wiocha bedzie??? Pytam bo kurde tak mi sie podoba ten zderzak s4 tył, a znow przod s-line, wiem ze to moje auto i moge sobie robic co chce ale chciałbym zasięgnąć opini waszej......