Treść opublikowana przez Gwerty
-
[B5 AFN] Woda w bagażniku po deszczu sedan
kiedys tak miałem myjąc samochód ze jak stał z górki to troche wody nalało sie do bagaznika. długo mi zajeło dojscie przyczyny.
-
[ALL B5] Czy w progu mają być wszystkie korki od spodu??
jak mam rozgrzane i w trasie przy predkosci 90-110 to tak około 6 litrów a tak srednio miasto trasaz cieższą nogą to 7-8 litrów
-
[B5 AHU] Podgrzewane fotele
w przedlifcie nie zmienia sie klimatronica potencjometry grzanych foteli dokłąda sie w miejsce wizytownika. W a4 z 99-01r dopiero trzeba zmienic klimatronic jak sie dokłada grzane pupy.
-
[ALL B5] Kanapa od sedana a od avanta
to z tego co wiem. w przed liftach nie ma problemu.
-
[B5 AKN] black Q!
ile taka przyjemność i na ile????? w a3 mam; nie no poobawic sie mozna ale szczerze nie jest mi potrzebny[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 20:52_________________________________________________ ile taka przyjemność i na ile????? wszystko zależy ile chcesz autem jezdzić. a ile to już róznie zalezy za ile sie uda dorwać 2d in
-
[ALL B5] Kanapa od sedana a od avanta
przedlift czy polift? w skrócie to tak rózni sie tym ze od avanta jest delikanie inaczej dzielona ale wystarczy przesunąc dolne mocowanie o jakis centymetr. górny zatrzast w sedanie polifcie jest ucho , a w avancie po lifcie jest bolec.
-
[ALL B5] Czy w progu mają być wszystkie korki od spodu??
powinny byc. mam takie samo auto z tego samego roku z tym samym silnikiem i mam wszystkie zaslepki od spodu. czym to grozi? zawilgoceniem wnetrza, ale od braku gumowych zaslepek nie bedzie stał woda w aucie, nie martw sie.
-
[B5 AFN] Woda w bagażniku po deszczu sedan
a czy przypadkiem jak nalało sie do auta wody to tył stał dużo wyzej niż przód.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tak. bede albo w czwartek, albo piątek wiec sobota, lub niedziela, super mi pasuje na spota.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
pisze sie panowie.
-
[ALL B5] Czy tunel środkowy od polifta jest p&p do przedlifta?
bez przerubek owszem ale podobno delikarnie odstaje przy łączeniu z konsolą środkowa.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam chłopaków. ja zimóweczki założe najwczesniej jak wróce do suwałk , a bedzie to na pierwszego listopada. może wtedy byśmy zrobili spota ja po raz pierwszy pojawił by sie na nim. z moja nunią i niespodzianką.
-
[B5 ABC] Sterowanie centralnego zamka pilotem
mysle myśle. bądzspokojny.
-
[B5 ABC] Sterowanie centralnego zamka pilotem
na allegro była firma dar4ek czy jakos tak. robił sterowniki centralnego do konkretnych modeli do a4 b5 tez miał w ofercie. miałem kupiony od niego sterownik do pierwszego audi. byłem bardzo zadowolony. dla ojca w pasacie tez zamontowalismy od niego dedykowany sterownik i dział wyśmienicie. koles profesjonalnie podchodzi do sprawy. porzadny schemat podłączenia ze zdjęciami, pozatym słuzy zawsze rada i pomoca.
-
[ALL] Czym skleić deske rozdzielczą
popraw linki bo nie działaja.
-
[B5 AHU] Podgrzewane fotele
zrobienie podgrzewania jest proste. potrzebne będą ci włączniki ( w nich jest już przekaźnik) i wiązka( łatwo ja zrobić samemu) montowałem grzane fotele w a4 b5 2000r. i pokrętła mam w klimatronicu. pozatym wszystko tak samo trzeba jak u ciebie. było juz dużo o tym na forum. jak poszukasz znajdziesz wszystko łącznie ze schematem elektrycznym wiązki
-
[ALL B5] Nie mogę otworzyć lewych tylnych drzwi od środka!!!
mozliwe ,trzeba było od razu sprawdzić jak miałes zdjęty boczek? klamka chodzi jak powinna. czy nieda sie jej pociągnąc?
-
[B5 AJM] Test zegarów - dziwne wyniki...
ja mam a4 z 2000r. i zegary vdo pół fis i wszystko dział przy tescie. a mój kumpel ma tez z 2000r ale zegary jager pół fis i jest tak jak u ciebie nie zapalaja sie wszystkie kontrolki przy tescie. wczoraj specjalnie sprawdzaliśmy
-
[ALL B5] Centralny zamek zamyka auto po minucie - proszę o wyjaśninie.
zawsze ci sie zamyka? jak otworzysz samochód i nie otworzysz zadnych dr4zwi to zamknie się auto, jesli natomiast otworzysz drzwi to nei powinien sie zamknąc.
-
[B5 AJM] Przewód do pompy wacum
i tak, ma byc. zadne paliwo.
-
[B5 AJM] Audi A4 1.9 TDI 115KM - kopci
zalezy gdzie bedziesz vagował. jak u jakiegos klubowicza to pewnie za jakieś szkło, przejdzie a jeśli w servise to ceny są rózne jak sie komu zawidzi.
-
[B5 AJM] Różne długości świec żarowych w katalogu?!
niedawno zmieniałem i u mnie były długie, a mam AJM
-
[ALL B5] Zalewa mi auto
z braku gumy to moze byc wilgotno, a jak stoi woda to musi byc inna przyczyna, ale dziwne bo jak by leciała z góry to i na dywaniku była by woda.
-
RS4 Cantona
film autko bdb- za światła
-
[ALL B5] Zalewa mi auto
zgadza sie powinny byc gumy. proponuje zebys zrobił jak poprzednik, wejdz do środka, a druga osoba nich leje wode.