Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. kiedys tak miałem myjąc samochód ze jak stał z górki to troche wody nalało sie do bagaznika. długo mi zajeło dojscie przyczyny.
  2. jak mam rozgrzane i w trasie przy predkosci 90-110 to tak około 6 litrów a tak srednio miasto trasaz cieższą nogą to 7-8 litrów
  3. w przedlifcie nie zmienia sie klimatronica potencjometry grzanych foteli dokłąda sie w miejsce wizytownika. W a4 z 99-01r dopiero trzeba zmienic klimatronic jak sie dokłada grzane pupy.
  4. to z tego co wiem. w przed liftach nie ma problemu.
  5. ile taka przyjemność i na ile????? w a3 mam; nie no poobawic sie mozna ale szczerze nie jest mi potrzebny[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 20:52_________________________________________________ ile taka przyjemność i na ile????? wszystko zależy ile chcesz autem jezdzić. a ile to już róznie zalezy za ile sie uda dorwać 2d in
  6. przedlift czy polift? w skrócie to tak rózni sie tym ze od avanta jest delikanie inaczej dzielona ale wystarczy przesunąc dolne mocowanie o jakis centymetr. górny zatrzast w sedanie polifcie jest ucho , a w avancie po lifcie jest bolec.
  7. powinny byc. mam takie samo auto z tego samego roku z tym samym silnikiem i mam wszystkie zaslepki od spodu. czym to grozi? zawilgoceniem wnetrza, ale od braku gumowych zaslepek nie bedzie stał woda w aucie, nie martw sie.
  8. a czy przypadkiem jak nalało sie do auta wody to tył stał dużo wyzej niż przód.
  9. tak. bede albo w czwartek, albo piątek wiec sobota, lub niedziela, super mi pasuje na spota.
  10. pisze sie panowie.
  11. bez przerubek owszem ale podobno delikarnie odstaje przy łączeniu z konsolą środkowa.
  12. witam chłopaków. ja zimóweczki założe najwczesniej jak wróce do suwałk , a bedzie to na pierwszego listopada. może wtedy byśmy zrobili spota ja po raz pierwszy pojawił by sie na nim. z moja nunią i niespodzianką.
  13. mysle myśle. bądzspokojny.
  14. na allegro była firma dar4ek czy jakos tak. robił sterowniki centralnego do konkretnych modeli do a4 b5 tez miał w ofercie. miałem kupiony od niego sterownik do pierwszego audi. byłem bardzo zadowolony. dla ojca w pasacie tez zamontowalismy od niego dedykowany sterownik i dział wyśmienicie. koles profesjonalnie podchodzi do sprawy. porzadny schemat podłączenia ze zdjęciami, pozatym słuzy zawsze rada i pomoca.
  15. popraw linki bo nie działaja.
  16. zrobienie podgrzewania jest proste. potrzebne będą ci włączniki ( w nich jest już przekaźnik) i wiązka( łatwo ja zrobić samemu) montowałem grzane fotele w a4 b5 2000r. i pokrętła mam w klimatronicu. pozatym wszystko tak samo trzeba jak u ciebie. było juz dużo o tym na forum. jak poszukasz znajdziesz wszystko łącznie ze schematem elektrycznym wiązki
  17. mozliwe ,trzeba było od razu sprawdzić jak miałes zdjęty boczek? klamka chodzi jak powinna. czy nieda sie jej pociągnąc?
  18. ja mam a4 z 2000r. i zegary vdo pół fis i wszystko dział przy tescie. a mój kumpel ma tez z 2000r ale zegary jager pół fis i jest tak jak u ciebie nie zapalaja sie wszystkie kontrolki przy tescie. wczoraj specjalnie sprawdzaliśmy
  19. zawsze ci sie zamyka? jak otworzysz samochód i nie otworzysz zadnych dr4zwi to zamknie się auto, jesli natomiast otworzysz drzwi to nei powinien sie zamknąc.
  20. i tak, ma byc. zadne paliwo.
  21. zalezy gdzie bedziesz vagował. jak u jakiegos klubowicza to pewnie za jakieś szkło, przejdzie a jeśli w servise to ceny są rózne jak sie komu zawidzi.
  22. niedawno zmieniałem i u mnie były długie, a mam AJM
  23. z braku gumy to moze byc wilgotno, a jak stoi woda to musi byc inna przyczyna, ale dziwne bo jak by leciała z góry to i na dywaniku była by woda.
  24. Gwerty odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    film autko bdb- za światła
  25. zgadza sie powinny byc gumy. proponuje zebys zrobił jak poprzednik, wejdz do środka, a druga osoba nich leje wode.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.