Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Taka głupia sprawa zgubiłem portfel z dokumentami. Jak będzie spot w Augustowie chętnie się z kimś zabiorę. Prawko do odebrania za około 2 tygodnie a dowód za 3. Normalnie masakra w ciągu roku drugi raz jestem bez dokumentów. Tym razem człowiek przynajmniej wie co i jak.
-
Xenon - problem z poziomowaniem
Sprawdzić przejścia kabli.
-
Regulacja świateł A4 B6
W lampie masz dwie regulacje. Jedna góra- dół druga prawo- lewo. Za regulacje góra dół odpowiada regulacja od strony chłodnicy. Prawo-lewo od kierunku.
-
Słaby prąd w prawej lampie
Do sprawdzenia napięcie na kostkach żarówek. I będzie jasne czy to wina lamp czy zasilania.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Boczek mam w aucie. Wiec jak coś to tel.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Przywiozę jutro i będzie w Suwałkach.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na kilka dni bez problemu.
-
Spoty wrocławskie
Witam. Miałby ktoś czas obejrzeć. Najlepiej ktoś kto miał do czynienia z 2 kołami. https://www.olx.pl/i2/oferta/yamaha-dt-125-duza-moc-kat-b-zarejestrowana-filmik-CID5-IDiK9iZ.html#:cc416523bf
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To kiedy spot?
-
Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow
Sprawdź może coś blokuje wnętrze mechanicznie i dlatego nie może wykonać ruchu w pełnym zakresie.
-
Nowe zamienniki czy używane regenerowane
W cenie nowych zamienników da się idealnie zregenerować ori lub nawet zmienić projektor na coś lepszego or ori valeo . Który nawet nie wypalony słabo świeci.
-
Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow
Sprawdź jeszcze wtyczkę od silniczka czy dobrze wpieta. Jak masz miernik to sprawdź przejścia kabli w instalacji. Czy gdzieś nie ma przerwy.
-
Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow
Obstawiam ze to jednak od wilgoci skoro Dianę silniczki. Wyciągnij je i sprawdź jak wygląda. Miałem już przypadki ze silniczek się rozpadł
-
Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow
Regulacje prawo lewo ciężko jest zdemontować bez rozklejenia lampy. Nasz częściej da się. Trzeba wyjąć z przegub kulowe trzpień . Wykręcić go z regulacji i wtedy dopiero można wypchnac ta biała przekładnie od regulacja.
-
Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow
W butach jest tak często ze ręczna regulacja zawalony brudem i leci po silniczek który koroduje. Żeby wyjąć silniczek trzeba odkręcić przekładnie ręcznej regulacji, następnie wyjąć trzpień i dopiero można zdemontować silniczek.
-
Xenon - problem z poziomowaniem
Może wina nie w samych czujnika a w wiąże lub sterowniku.
-
Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow
jakieś błędy są?
-
Przeróbka lampy D1S na D2S
Mowie właśnie o zwykłych projektora w lampach b6 czy to h7. D1s czy d2s. Nie będzie to dobrze świecić w porównaniu z większością projektorów bixenonowych.
-
Przeróbka lampy D1S na D2S
Da się tak. Pytanie czy warto koszty zakupu lamp i odblysnikow. A Xenon nigdy nie będzie świecić tak dobrze jak bixenon na porządnych projektorach, zarówno mijania jak i drogowe. Pytanie czy nie lepiej przerobić ori Xenon na bixenon np na projektor ze hella intemo. Regulacje samopoziom wtyczki palniki przetwornice zostają jak byly
-
Przeróbka lampy D1S na D2S
Dzwon myślę że znajdę.
-
Przeróbka lampy D1S na D2S
Do jakiego auta potrzebujesz?
-
Przeróbka lampy D1S na D2S
Są drpo pod d2s ale nie zmienia to faktu ze marnej jakości zamienniki. Każe orientuje lampy b6 Xeon czy zwykłe pod h7 można zrobić pod d2s wystarczy ze zmienisz odblysnik soczewki pod d2s wstawić palnik i przetwornice d2s i masz Xeon d2s w b6 bez rozkładania lamp. Żeby zamontować projektor bixenonowy intemo lub hella 3 trzeba rozkładać lampy i przerabiać. Jak coś dzwon to powiem co IP jak zrobić.
-
Słabo świecą lampy tylne zewnętrzne
To nie dziwie się ze ledwo co świeci. Ma być 12v możesz mieć zasniedziale styki przez co duża rezystancja i stad spadek napięcia.
-
Reflektory
To zwykle lampy. Lub lekka przeróbka ori bixenonow. Wymiana projektorów na bi halogen i masz lampę z wykładu bixenonow a świeci jak zwykła żarówka. W projektor hella3 da się wsadzić żarówkę h7 lub palnik wyladowczy co powoduje że w zależności od potrzeby może być to bixenonow lub bi halogen.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
W c7 jest jeszcze sterownik do tego neonu. same ledy da się podłączyć będą świecić. Ale nie będą przygarnąć jako postojowe juz wyłączać się po włączeniu kierunku. Pomysł ciekawy. Sam mam zaczęto kilka lamp z różnymi neonami z b8 llft a5 lift i nowej a3. Będę śledził z ciekawością.