Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niedziela mi pasuje
-
Rezanie bixenonu
żarówka diodowa h7 w miejscu długich i masz dzienne w lampach
-
Rezanie bixenonu
dokładnie tak trzeba to podłączyć. żeby wsunąć pin w puste miejsce w dekielku to trzeba ten różowy plastik odsunąć w gnieździe i pin wejdzie bez problemu na swoje miejsce
-
Tuning w skali - Audi A4 1:24 / FotoStory
przerabiałeś ją ? bo koła są jakby z Subaru STI oj przerabiałem, a felgi jak felgi !Tommy fajna robota, kiedys szukałem własnie małej b5, ale udało mi sie jedynie dorwac b6
-
Rezanie bixenonu
GWERTY jak już w dzielonych operacja wyglada bardzo podobnie.
-
Tuning w skali - Audi A4 1:24 / FotoStory
to ja mam nieco wieksze i zdalnie sterowane
-
Rezanie bixenonu
po odpaleniu auta od razu sie zapalaja i gasna po wąłczeniu świateł
-
Rezanie bixenonu
Rezanie bixenonów w a4 b5 na oryginalnym valeo Zaczynamy od wyjęcia lamp z auta z lamp jest na 2 śrubach z góry, i jednej za lampa. Po ich wykręceniu trzeba lampę wyciągać w stronę kierunku, żeby wyskoczyła z zatrzasku. Jak mamy już lampki na stole. To bierzemy się za ich rozklejanie. Potrzebne do tego : Opalarka Płaski śrubokręt. Podgrzewany opalarka odcinki spoiny po około 15-20cm i śrubokrętem podważąmy żeby puścił klej. Nie polecam piekarnika do lamp valeo. Po rozebraniu zabieramy się za oczyszczanie resztek kleju z rozłożonych lamp. Następnie matowimy srebrne wnętrze lampy i malujemy podkładem, oraz powiększamy otwór pod soczewkę bixenonową oklejamy odbłyśnik od długich taśmą maskującą i tez malujemy podkładem Jak wyschnie podkład Dorabiamy mocowanie soczewki. Kolejny krok malowanie w czarny mat I z zamontowana soczewka Po wyschnięciu farby, składamy lampę. Do klejenia polecam szczeliwo z klejem firmy Kurth Trzyma mocno i nie ma mowy o parowaniu lamp Sklejone obie: Ja schną lampy Bierzemy się za robienie instalacji do świateł dziennych : W dekielku lampy mamy wolne miejsce na jeden pin: Wkładamy tam pin męski A we wtyczce w to samo miejsce dokładamy żeński, całość podłączamy przez przekaźnik rozwierny, żeby dzienne gasły po zapaleniu pozycyjnych. Bixy założone na auto; Dal porównania bixenon ze zwykłą żarówka h7 w lampie: Dzienne w miejscach żarówek od długich opis robiony na szybko, w razie pytań pomogę
-
Podłączenie zmieniarki i wzmacniacza do radia Concert I
głosniki z tyłu masz aktywne wiec juz masz wszystkie potrzebne kable zeby podpiąc zwykły wzmacniacz.
-
[ALL B5] Kierownica multifunkcyjna
nie było kaju 182 chce zamienic kiere 3 ramienna na 4 ramienna multi
-
[ALL B5] Kierownica multifunkcyjna
uderz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=184548.0;highlight=kierownica+multi szanowny kolega kaju182 powinien cos wiedziec
-
[ALL B5] inne soczewki valeo czy pasują????
soczewka którą kupiłes jest od ksenonu i ma inna ogniskową, odbłyśnik tez jest zreszta inny niz w przypadku soczewki z h7
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja listwe dzwi mam przyklejona na klej epoksydowy, i juz 1.5 roku trzyma- [ALL B5] Rozpiska wtyczki suba
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10113.0;highlight=sub+avant- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja juz 6-pak mam w d*pie:)- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a kiedy szanowny kolega: michcio1985 pojawi sie na jakims spocie w suwałkach?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
mi pasi pierwsza sobota marca- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
navi tymczasowo, mam problem z telewizornią, a ramka grila pryśnięty na czarno, lezy i sie utwardza, teraz latam bez grila, bo twój juz lezy w kartonie i czeka- [ALL B5] Które lampy są lepsze? Ori czy zamiennik
zderzak nie ma nic do lamp- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kto chce kubły w skórze do b5? http://moto.allegro.pl/a4-b5-lift-fotele-kanapa-boczki-czerwona-skora-i1465245497.html- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ucz sie ucz, a jeszcze na spocie bedziesz vagował na piwko- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dlatego teraz rezam bixy w innych autach niz b5- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja dzis na mrozie przekładałem lampy - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE