Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
narazie lista rezerwowa, ale jestem dobrej myśli:)
-
[ALL B5] Recaro elektryka
3 kostki są bo pierwsza jest od poduszki, druga od mat grzewczych, trzecia od sterowania fotela. jak masz po lifcie manualne, to masz tylko poduchę w nich. resztę musisz ciągnąc. grzania nie musisz od razu rezac, a do sterowania potrzebny jest tylko +12V, i masa.
-
[ALL B5] Słabo świecą mi lampy Depo 2LIFT
jak chcesz to mam soczewki orginalne valeo z lamp po 2 lifcie. zostaka mi po przeróbce na bixy. pare osób kupiło i jest zadowolonych.
-
Przerobienie tunelu 1DIN na 2DIN w Audi A4 B5
symphony bez problemu elektrycznie podejdzie w miejsce concerta lub chorusa. wystarczy wtyczki przeciąć. ewentualnie przekodować jeszcze w zależności od wyposażenia auta.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. chłopaki. siedzę w Poznaniu już jakiś czas i ciągle brak czasu na spota. trzeba końcu sie pojawić .
-
Przerobienie tunelu 1DIN na 2DIN w Audi A4 B5
da sie.
-
[ALL B5] Słabo świecą mi lampy Depo 2LIFT
a ile beirzesz za regenerację odbłyśnika?
-
[ALL B5] CONCERT 1 które?
pół roku szukałes concert plus? ja swojego jak chciałęm opchnąc to nik nie cchiał i w koncu oddałem jak za darmo.
-
[ALL B5] CONCERT 1 które?
concert , jak i concert plus ma opcje wyświetlania info na fisie. concert plus jednak ma już rozwiązany problem z głośnoością.
-
[ALL B6] Delikatny ruch wycieraczek do góry po zatrzymaniu
coprawda w b5 ale miałem tez tak ze wycieraczki na raz po pozycji zero szłu 10cm w górę. pomogła wymiana przekażnika od wycieraczek.
-
[ALL B5] Słabo świecą mi lampy Depo 2LIFT
wyjąc i zamontować, tak ale sam raczej nie zregenerujesz.
-
[ALL B5] Słabo świecą mi lampy Depo 2LIFT
z pewnością odbłyśnik do d*py. jakie depo by nie było na pewno jest bliższe oryginałowi nic tyc. ale do valeo duzo im brakuje. zmień soczewki lub zregeneruj odbłyśniki i będziesz na pewno zadowolony bo znowu w nocy będziesz widział droge.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to ja jako były student powodzenia życzę. a wiecie co to sesja----> System Eliminacji Studenta Jest Aktywny wiec nie dajcie sie wyeliminować.
-
[ALL] Żarówki tradycyjne w reflektorach na ksenony. Możliwe?
sam zanim nei miałem sprysków . zamiast palnika d2s wsadzałęm zarowki h7 trzeba je4jobudow etroche podpiłowac i wchodzi w gniazdo d2s. mozesz tez tak robic ze do przegladu załozysz wąłsnei zarówke zasilanie jej ciągniesz z zasilania przetwornicy.
-
[ALL B5] Moja Niunia AEB
byś wrzucił zdjęcia normalnie. a rezac w orginale to nie można? tu wiekszośc jest za orginałem.
-
[ALL B5] Jaka skrzynia w boczek sedana
no skoko. tylko powiedz czym chcesz do napędzać?
-
[ALL B5] Brak sygnalizowania otwartych dzwi na fisie
Przyporządkowanie styków złączy wielostykowych w zestawie wskaźników w samochodach a4 z elektronicznym zegarkiem Złącze wielostykowe, 32-stykowe, niebieskie 1 - Zacisk 15 2 - Zużycie klocków hamulcowych 3 - Wyjście prędkościomierza 1 4 - Niewykorzystane 5 - Czujnik poziomu paliwa 6 - Ostrzeżenie o rezerwie paliwa OBD 2 7 - Zacisk 31 (masa czujnika) 8 - Temperatura płynu chłodzącego 9 - Zacisk 31 (masa obciążająca) 10 - Ciśnienie oleju 2 (wysokie) 11 - Sygnał liczby obrotów 12 - Wyłączenie klimatyzacji 13 - Elektroniczny układ sterowania mocą silnika / kontrola rozgrzewania świec żarowych 14 - Regulacja poziomu 15 - Zacisk 58d 16 - Kierunkowskaz przyczepy 17 - Światła drogowe 18 - Kierunkowskaz lewy 19 - Niewykorzystane 20 - Zacisk 58s 21 - Czujnik stykowy drzwi po stronie kierowcy 22 - Niedobór płynu chłodzącego 23 - Zacisk 30 24 - Zacisk 31 (masa obciążająca) 25 - Sygnał zużycia 26 - Światło postojowe po prawej stronie 27 - Światło postojowe po lewej stronie 28 - Wejście prędkościomierza 29 - Hamulec 30 - Styk S 31 - Wyjście prędkościomierza 2 32 - ESP/ASR Złącze wielostykowe 32-stykowe, zielone 1 - Czujnik stykowy drzwi (wszystkie drzwi) 2 - Transponder 1 3 - Niewykorzystane 4 - Niewykorzystane 5 - Przewód W 6 - Pokrywa tylna 7 - Kierunkowskaz prawy 8 - Niewykorzystane 9 - Niewykorzystane 10 - Poduszka bezpieczeństwa 11 - Komunikat o czasie postoju 12 - Zacisk 61 / kontrola ładowania 13 - Hamulec postojowy/BRAKE 14 - CHECK 15 - Poziom oleju / temperatura oleju 16 - Niewykorzystane 17 - Transponder 2 18 - Magistrala CAN high speed napędu (+) 19 - Magistrala CAN hjgh speed napędu (–) 20 - Magistrala CAN high speed napędu, ekranowanie 21 - ABS 22 - Magistrala CAN low speed Komfort (+) 23 - Magistrala CAN low speed Komfort (–) 24 - Magistrala CAN low speed Komfort, ekranowanie 25 - Pokrywa przedziału silnikowego 26 - Niewykorzystane 27 - Zamek pasa bezpieczeństwa 28 - Przewód K 29 - Wejście temperatury zewnętrznej 30 - Niewykorzystane 31 - Wskaźnik zakresów przełączania 32 - Niewykorzystane Złącze wielostykowe 32-stykowe, szare 1 - Przełącznik menu 2 - Przełącznik menu (out A) 3 - Przełącznik menu (out 4 - Przełącznik menu (Enter) 5 - Magistrala CAN high speed, wyświetlacz (+) 6 - Magistrala CAN high speed, wyświetlacz (–) 7 - Magistrala CAN high speed, wyświetlacz - ekranowanie 8 - Czujnik stykowy drzwi po stronie przedniego pasażera 9 - Czujnik stykowy drzwi z tyłu z prawej strony 10 - Czujnik stykowy drzwi z tyłu z lewej strony 11 - Uaktywnienie 12 - Clock 13 - Data 14 - Światło hamowania 15 - Poziom płynu do mycia 16 - Tylne światło/światła mijania 17 - Komputer samochodowy z lewej strony 18 - Komputer samochodowy z prawej strony 19 - Komputer samochodowy - Reset 20 - Niewykorzystane 21 - Niewykorzystane 22 - Niewykorzystane 23 - Gałąź przycisków 1 nawigacji 24 - Gałąź przycisków 2 nawigacji 25 - Gałąź przycisków systemu Telematik 26 - Niewykorzystane 27 - Niewykorzystane 28 - Niewykorzystane 29 - Niewykorzystane 30 - Niewykorzystane 31 - Niewykorzystane 32 - Niewykorzystane miłego grzebania
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
nowy mod: może z nie najwyższej pułki, ale udowadnia ze można wsadzis orginalny sub od avanta b5 do sedana. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177698.new#new[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:53_________________________________________________potrzebuje fegl z oponami 18'' jak ktos ma jakis ciekawy pomysł czekam na propozycje co by pasowało do granatowej a4. mam swój typ ale chce poznac opinię publiczną.
-
[ALL B5] Brak sygnalizowania otwartych dzwi na fisie
mozliwe ze ayto miało dokłądany fis. ale wtedy sygnalizuje otwarte dzwi kierowcy pozostałych nie jak sie nie pociągnie.
-
[ALL B5] Brak sygnalizowania otwartych dzwi na fisie
to jak ma pełny fis i elektroniczny zegarek. to tak jak pisałem musi wyjąc liczniki i podając mase na odpowiednei piny powinno sygnalizowac otwarte dzwi
-
[ALL B5] Brak sygnalizowania otwartych dzwi na fisie
ma pełny fis czy pól fis
-
[B5 AJM] Ile kilometrów na baku
kazdy bedzie chwalił swoje, tez jestem za ajm
-
[B5 AVV] Angielski podłokietnik (95 - 99 r.)
nie ma różnicy czy eu czy anglik. ale rożni sie tunel w przedlifcie od polifta, ale sam podłokietnik zamontujesz bez problemu.
-
[ALL B5] Różnica w montowaniu haka przedlift - polift
nie ma róznicy.
-
[B5 AJM] Problem z osiągnięciem 90 stopni
zgadza mi sie ze jak czujnik to tylko ori. ale co do termostatów to sie nie zgodze ori wcale nie jest lepszy od zamiennika ale za to dużo droższy.