Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. tu to raczej wycinanie blotnika a nie szpachla.. :gwizdanie:
  2. Trzeba było mandatu nie przyjmować skoro uwazasz ze jestes niewinny.Na pewno zostałes o tym poinformowany. Nie wiem jak było ale czy policja to totalni idioci..na ogół miałem szczescie spotkac myslacych..nawet jak mi koles ostatnio wmawiał ze nie jego wina i zmienial zeznania co 5 minut.."idioci" wiary nie dali.. Reasumujac lezysz raczej.
  3. Stary nie da rady raczej.Grubymi nicmi to szyte. Watpię żeby były właściciel na to poszedł(straci znizki zarowno na OC jak i AC i na dodatek oszukuje ubezpieczalnie) Pytanie..czy dostałeś mandat?Policja zrobiła notatkę?
  4. O Astrę to się bili prawie :decayed: Nieaktualne
  5. bęzyna?? :polew:
  6. To tym jeździsz na codzień Nie Vectrą. Ale tym parę zim zaliczyłem. Tylko pare lat temu.jako drugie auto super,walisz drzwiami nie zamykasz.Wszystko cię wali.
  7. Gdyby ktos chciał wziasc udział w licytacji to zapraszam.. http://allegro.pl/opel-astra-1-4-1997-jezdzacy-bez-ceny-min-krakow-i1826131962.html
  8. Wywazaja koła na aucie w quattro???? Kozaki! Do niedawna jeden koles w polsce to robił w Warszawie z tego co się dowiedziałem. Bo przy quattro na torsenie skoro nie da sie w zaden sposob rozpiac napedu drgania jednej osi zakłocaja odczyt drugiej(tak mi to tłumaczył). Niestety tak to jest na gwarancji lepiej miec rozmiar kół jakie przewiduje producent.Wspominałem juz o tym przy kombinacjach z ogumieniem.
  9. 1.Będą 2.225/45 to klasyka Wiesz ze to wszystko to chinskie felgi?
  10. Jestem za! To będą fabryczne rarytasy! Straszna to koza z tego S4 autora wątku...
  11. Zabawka zacna Podoba mi się moc
  12. W jedna strone liczą ASO a w drugą juz nie.. :gwizdanie:
  13. za to szkoda całkowita?
  14. Odradzam mimo wszystko takich numerów bankowo to nie bedzie zdrowe na dłuższą metę. Różnica niby niewielka ale producent mówi nawet o identycznym bieżniku na wszystkich kołach..
  15. Justice Phantom 2 Soulwax Remix
  16. Uwielbiam Eda :polew:
  17. Czas pokaze.. po zwykłym programie 370KM tam powinno byc jak złoto :kox:
  18. A beda to ładować do A4?SKad pewnosc? POwaznie by było..
  19. Mnie nie wolno za bardzo chcecie beze mnie?
  20. Jak wróce z Chorwacji to wpadnę z kubełkiem[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 15:26_________________________________________________ sto lat sto lat a tu pada Dzięki
  21. to Najlepszego z tej okazji Dzięki Grzesiek
  22. Z okazji urodzinu umyłem dzis sam samochód no i mam
  23. Przod od B7 tył od B6...o nie.. nie rób tego..
  24. :polew: Stare ale jare

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.