Treść opublikowana przez pawel1380
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
No i co po przesiadce z 6 cylindrowych 3 litrow? Chyba ciezko?
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
Nikt nie pisał że 3.0TDI sie bardziej psuje
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Muszę przyznać że hala do roboty jak złoto Pojemna,dobre swiatło,woda,elektryka na długich kablach z sufitu,miodzio tu jeszcze brudny tylko po odkurzaniu Jedynie kafelki by sie przydały ale nie są koniecznościa Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B5] Woskowanie nadwozia po polerowaniu
nie chodzi mi recznie tylko polerka :evil: ??????i zrozum o co chodzi..
-
[ALL B5] Woskowanie nadwozia po polerowaniu
A polerowałeś jak?Ręcznie? Toś za wiele nie zdziałał... Poza tym zes się pewnie naharował...
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
Źle Ci się wydaje.. Fakt doświadczenia nie mam. Jakieś konkrety? :gwizdanie: Konkretnie taki silnik użytkuje.3.0TDI.. :gwizdanie: :gwizdanie: Nie wiem co by tu miało2-3 krotnie wiecej kosztowac niz w 2.0TFSi...no chyba ze cos grubo padnie... Ale i w 2.0TFSi mozna smialo ze szmalu wyskoczyc jak cos sie zesra,a nawiasem mowiac znam wiecej takich co wyskakuja ze szmalu przy naprawach w 2.0TFSI niz takich co posiadaja 3.0TDI od 2007 roku. Tyle w temacie. :gwizdanie: Konkretnie, myslę.
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
Cienka blacha,lżejszy wóz nie ma co narzekać :decayed:
-
[B6 AVJ] moc auta
Pewnie silnik był zmieniany.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fiolety za damski uj nie sa rozdawane To się nazywa szybkie sprowadzenie do parteru :decayed:
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
Źle Ci się wydaje..
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
Z tym Mesie to akurat prawda.Siedziałem kilka razy i twierdze ze w tym przypadku Mercedes nie zna granic bezczelnosci. Takze wszystkich narzekajacych na B8 odsyłam do tego modelu gwiazdy
-
[ALL B7] Usunięcie filtra DPF
Krótko I przy nowym aucie po wyrzuceniu DPF kilka koni by ci przybyło... Chyba nie o to do końca chodzi...
-
[B7 BRD] Kolejny BRD co nie jedzie, brak 25 koni w serii:(
Brak mu co najwyzej 14 do serii..
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
100+VAT
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Lepiej gruby portfel
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
:polew: :laghing2: :laghing2: :oklaski:
-
A5 8T 3.0TDI quattro
kurde, a moja doba cały czas bezczelnie w trybie 24h, za cholere nie mogę jej przełączyć na tryb long life chociaż 36h wtedy, co jakiś czas byłaby szansa poświęcić 5h na mycie gdybym poświęcił 24h na mycie, żona prawdopodobnie wysłałaby mnie do specjalisty czyt.psychiatry a już napewno 5min po zakończeniu zaczęłoby padać :> Jeden z powodow dla ktorych sie nie ozeniłem..przez zone--->często gęsto psychiatra.. Zartuje oczywiscie.No ale nikt mi tego zabronic nie moze.Cos za cos.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Phi ja pakowalem dziewczyne do bagaznika w Passacie zeby skrzypienie wytropiła.. Chyba to wypominała..aż wstyd sie przyznac Ale znalazła.. Poduszka pod amortyzatorem :polew: Ale moją żoną nie została.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
no właśnie..tego bym nie przeżył..mam jobla na tym punkcie..jak mi coś jęknie w aucie to nerw w skroni mi tika
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
oni nigdy w Polsce nie byli..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kerczi wynajales to choc raz?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
daj mniej..2,7 przod 2,5 tyl nic sie nie stanie
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Dzwoniłeś,oddzwaniałem ale nie miałeś juz chyba zasiegu..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale A5 wiem czyje Marcina...
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
I na tym zakończmy OT w temacie kolegi