Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no frajda była nie z tej ziemi ja mam zakwasy cała ręk amnie boli i pół ramienia z barkiem
-
[B6 AVF] potrzebna pomoc -odnosnie navi
wpadaj we wtorek na spota mój numer 501 18 24 84
-
[B6 AVF] potrzebna pomoc -odnosnie navi
ja mam ZNACZY moge nagrać ;P
-
[B6 AVF] Jakie powinny być obroty silnika ?
ja mma 889 albo 879 ale cos z przedziąłu 861 a 950
-
[B6 AVF] Xenon w deszczu
no xenon ma to do siebie ze w deszcz to nic nie widac ;P
-
[ALL B6]17 cali czy 18 cali funkconalność, praktyka, uzytkowanie co lepsze?
no bez przesady 18,19 jak masz obnizone auto to OK bo inaczej wygląda to jak wóz drabiniasty na alufelgach czyli smiesznie prześwity masz takie ze szok wiec jak masz serie to tylko 17 wygląda fajnie komfort jest ja mając poprzednie auta na dziwnych rozmiarach kół i z zawieszeniem gwintowanym to ci powiem tak A4 na serii + 17 i 225/45 to szczerze powiem nie patrze na nic jade i nic mnie nie interesuje 17 to koła dla ludzi kórzy chcą zeby auto ładnie wygladało i normalnie si ejezdziło ja bynajmije tak uważam
-
[B6 AWX] Czy opony mam nie za szerokie ?
mam 225/45 17 czy 18 czy tam 19 nie robi róznicy wymien pasek i będzie po problemie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://motoryzacja.interia.pl/news/nie-mial-prawa-zyc-a-jechal,1203834 jednak Ci polecy to bija rekordy ;P 4.0 promila i jechał autem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fucktycznie tylko ze czarni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie obrażaj kolegów Flyera
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak tylko adaho jechał o 6 rano
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to ten o kórym mówiłes ze 3 dni sie znim męczyłeś :polew:
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
no co ty nic nie potrzeba żadnych kabli potrzebny jest odpowiedni moduł z literkami R N M Q i cos jeszcze wiec jak nie masz tempomatu to na bank musisz kupic manetka w ASO 130 zł na allegro cos w około 100 zł http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12945.0.html;highlight=wymiana+modułu pozdro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ej ale bez ragga jakos nudno nikt nic nie pisze
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
manetka do siebie powinna przeskoczyc i naciskasz guzik SET na samym czubku powinna zapalic sie lampka zielona oczywiście wszytko podczas jazdy na postoju nic nie sprawdzisz działa powyżej 30 czy tam 40 km/h góra/ dół - przyspieszanie/hamowanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ragga cos sie dziś obija i nie szaleje
-
[B6 AVF] Kąt synchronizacji
w dynamicznej nie wiem :) ale na jałowym mam zero nawet jak dodam gazu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ty a ty nie powienes być juz w domu jak o 6 w racy jestes
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o f*ck :polew: :polew: :kox: :kox: :evil:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
komu sie nudzi prosze wpisać www.google.pl klinkąc na grafika wpisać PLUSZOWY MIŚ i zobaczyć 3 zdjęcie pozdrawiam ;P :polew: :polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
<gocha> Misiu, daj mi 200 zł na ginekologa <bartek> cooooo ? ja Ci mogę pogrzebać za stówę ![br]Dopisany: 30 Październik 2008, 15:00_________________________________________________- [ALL] Zimowe mody
moze byc i BK tylko odrazu stój przy WC bo BK działa szybciej niż ACTIVIA :kox: :kox: :evil: :evil:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
<Jul.> nie wierze.. jade dzisiaj metrem. ze mną jedzie taka typowa blachara, długie blond włosy, tona makijażu, spódniczka krótsza od majtek. nie? <O.o> nom.. <Jul.> Barbie siedziała na kolanach swojego "Mena". macała go tam sobie i nagle mówi: <Jul.> - uuu Bejbii, jakiś Ty jestes umiesniony! <Jul.> on przez chwilę trawił jej słowa po czym z duma odpowiedział: <Jul.> -noooo... a pomysl tylko, jakbym Ci tak przypierdolił...- [ALL] Zimowe mody
do zobaczenia we wtorek :kox: :kox: :kox: :kox: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.