Treść opublikowana przez boberek
-
[B6 BDG] Syczenie turbosprężarki
ja tez tam mam i wszytsko mam szczelne bo juz sprawdzałem to juz jest dzwięk ze turbo ma swoje przejechane ale czy ja wiem ze to wada zalezy jeszcze od głośnosci tego świstu
-
[B6 AVF] Koło dwumasowe. Wymiana
ja mam takie podejscie jak wymieniać to komplet (sprzęgło oraz dwumas) włącznie z siłownikiem itp zrobic i na nastepne 200 tys km miec spokoj a co do wymiany zadzwon moze do rogala i pamietaj ze sprzęgło w AVF jest inne niz w AWX średnica tarczy AVF to 240 mm i schas tego ni erobi tylko firma LUK łukaszr popraw mnie jesli sie myle
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
tylko skóra miałem raz juz w aucie skóre teraz mam welur i mnie to strasznie denerwuje skóra to skóra
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
Dobra ile masz pieniędzy na ten rower od tego zaczniemy również czego oczekujesz od roweru gdzie bedziesz jezdził jak bedziesz jezdził ile ważysz chetnie pomoge pisz na GG 446708 polecam scotta zdecydowanie super geometria niec nie boli jak sie jezdzi idealnie dopasowana do potrzeb uzytkownika www.scott.pl polecam Hardtrail czyli seria SCALE
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
tak tak sie właśnie dzieje to zauważyłem
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
nic nie zrobiłeś źle ja zorbiłem to samo wczoraj i tez nic to nie zmieniło letallecowi tez poprzestawiąłem i widac tez si enie cnie zmieniło PRE_PL nas zrobił w balona ale za to mam paląca sie kontrolke od pasów weźcie poszukajcie cos jeszcze co mozna zrobic zawsze małe takie akcje a strasznie cieszą
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
jesli ja mam 07008 dodaje 4 i mam selektywne logiczne
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
kurcze tam sie puknie tam sie stuknie i bedzi ejak nowa silniczek podejrzewam ze nie chodzi źle nie jest to jakis tam potwór ale jezdzic i wygladać bedzie podejżewam ze cena tez była atrakcyjna gratki
-
[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
wygląda tak jak powinna wygladać wyjezdzając z fabryki grauluje autka
-
[B6 AVB] Mechanizm Wycieraczek
powiem tak ja tez chciałem to rozebrac to mi sie odechciało ale napiskałem jakiegos ustrojstwa postało troche nasiakło itp nie chodziło tak jak powinna ale zaczeło padac i zaczeły działac wiec jak działały rozebrąłem i napsikąłem tego ustrojstwa typu WD 40 właczyłem na maxa i tak pochodziły ze 15 min i teraz wsztsko śmiga jak ta lalala
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
to znaczy jak ?? Przemo jakies instrukcje poprosimy
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
nie wyciągaj bezpiecznika ja tyle razy przekodowywąłem i nigdy licznika nie resetowałem orazu wszystko działało
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
tak ja tak zrobiłem i działa i dokładnie mam takie same cyferki
-
[B6 AVF] Moja seryjna A4
no moment rewelacja ja miałem 336 Nm i 146 PS ale tu to masakra gratuluje autka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to za tydzień zabieramy termosy i spirytus ... do oczyszczania lakieru przed lepieniem naklejek a jak coś zostanie to wlejemy w nowe kubeczki ta to i ja sie pojawie trzeba wkoncu hamulce zamówic znaczy pewnie odebrac a kubeczek koniecznie musi byc bo w pracy nie mam nic do kawy zawsze w plastiku pije
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
kasa poszła
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
hmm musze jeszcze dzis powalczyc z ta kontrolka bo mi sie wcale nie pokazuje
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
ja włąsnie uruchomiłem sobie zamykanie drzwi po przekroczeniu 15 km/h jestem bardzoz tego zadowolony
-
[B6 BKE] problem z biegami
no to ja tez tak raz miałem zenie mogłem wsadzic biegu ale po chwili ustapiło ale fakt sprzegło mam juz słabe
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
tez tak uważam ze powinna sygnalizowac niezapiete pasy chyba ze ktos z nich nie korzysta to wtedy jest mu ni epotrzebna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to ładnie kolega A3 ma 110 z programem a ostatnio chyba nawet zatrzymał sie na jakiejs latarni ?? i mówił ze to nie jego wina wygląda chłopaczyna na spokojnego człowieka ale jak to si emówi pozory mylą
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
no to super kolejna cenna informacja dzis sobie to ustawie hmm tylko nie rozumiem tego dodawania ani takich innych jesli kodowanie mam 000000 to mam wpisać 0000032 czy jakos tak ??[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 12:21 _________________________________________________ no widzisz kurde albo słabo sie starałeś zeby to wiedzieć
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no to fakt listwy w kolor koniecznie
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
kiedyś łukaszr mówił ze wersje europejskie chyba nie mają czujnika
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
no to git czekam na info bo jakos mi sie nie chce sprawdzac poczekam az komus zadziała wtedy sie pofatyguje do auta