Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. ja tez tam mam i wszytsko mam szczelne bo juz sprawdzałem to juz jest dzwięk ze turbo ma swoje przejechane ale czy ja wiem ze to wada zalezy jeszcze od głośnosci tego świstu
  2. ja mam takie podejscie jak wymieniać to komplet (sprzęgło oraz dwumas) włącznie z siłownikiem itp zrobic i na nastepne 200 tys km miec spokoj a co do wymiany zadzwon moze do rogala i pamietaj ze sprzęgło w AVF jest inne niz w AWX średnica tarczy AVF to 240 mm i schas tego ni erobi tylko firma LUK łukaszr popraw mnie jesli sie myle
  3. tylko skóra miałem raz juz w aucie skóre teraz mam welur i mnie to strasznie denerwuje skóra to skóra
  4. Dobra ile masz pieniędzy na ten rower od tego zaczniemy również czego oczekujesz od roweru gdzie bedziesz jezdził jak bedziesz jezdził ile ważysz chetnie pomoge pisz na GG 446708 polecam scotta zdecydowanie super geometria niec nie boli jak sie jezdzi idealnie dopasowana do potrzeb uzytkownika www.scott.pl polecam Hardtrail czyli seria SCALE
  5. tak tak sie właśnie dzieje to zauważyłem
  6. nic nie zrobiłeś źle ja zorbiłem to samo wczoraj i tez nic to nie zmieniło letallecowi tez poprzestawiąłem i widac tez si enie cnie zmieniło PRE_PL nas zrobił w balona ale za to mam paląca sie kontrolke od pasów weźcie poszukajcie cos jeszcze co mozna zrobic zawsze małe takie akcje a strasznie cieszą
  7. jesli ja mam 07008 dodaje 4 i mam selektywne logiczne
  8. kurcze tam sie puknie tam sie stuknie i bedzi ejak nowa silniczek podejrzewam ze nie chodzi źle nie jest to jakis tam potwór ale jezdzic i wygladać bedzie podejżewam ze cena tez była atrakcyjna gratki
  9. wygląda tak jak powinna wygladać wyjezdzając z fabryki grauluje autka
  10. powiem tak ja tez chciałem to rozebrac to mi sie odechciało ale napiskałem jakiegos ustrojstwa postało troche nasiakło itp nie chodziło tak jak powinna ale zaczeło padac i zaczeły działac wiec jak działały rozebrąłem i napsikąłem tego ustrojstwa typu WD 40 właczyłem na maxa i tak pochodziły ze 15 min i teraz wsztsko śmiga jak ta lalala
  11. to znaczy jak ?? Przemo jakies instrukcje poprosimy
  12. nie wyciągaj bezpiecznika ja tyle razy przekodowywąłem i nigdy licznika nie resetowałem orazu wszystko działało
  13. tak ja tak zrobiłem i działa i dokładnie mam takie same cyferki
  14. no moment rewelacja ja miałem 336 Nm i 146 PS ale tu to masakra gratuluje autka
  15. no to za tydzień zabieramy termosy i spirytus ... do oczyszczania lakieru przed lepieniem naklejek a jak coś zostanie to wlejemy w nowe kubeczki ta to i ja sie pojawie trzeba wkoncu hamulce zamówic znaczy pewnie odebrac a kubeczek koniecznie musi byc bo w pracy nie mam nic do kawy zawsze w plastiku pije
  16. hmm musze jeszcze dzis powalczyc z ta kontrolka bo mi sie wcale nie pokazuje
  17. ja włąsnie uruchomiłem sobie zamykanie drzwi po przekroczeniu 15 km/h jestem bardzoz tego zadowolony
  18. no to ja tez tak raz miałem zenie mogłem wsadzic biegu ale po chwili ustapiło ale fakt sprzegło mam juz słabe
  19. tez tak uważam ze powinna sygnalizowac niezapiete pasy chyba ze ktos z nich nie korzysta to wtedy jest mu ni epotrzebna
  20. no to ładnie kolega A3 ma 110 z programem a ostatnio chyba nawet zatrzymał sie na jakiejs latarni ?? i mówił ze to nie jego wina wygląda chłopaczyna na spokojnego człowieka ale jak to si emówi pozory mylą
  21. no to super kolejna cenna informacja dzis sobie to ustawie hmm tylko nie rozumiem tego dodawania ani takich innych jesli kodowanie mam 000000 to mam wpisać 0000032 czy jakos tak ??[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 12:21 _________________________________________________ no widzisz kurde albo słabo sie starałeś zeby to wiedzieć
  22. no to fakt listwy w kolor koniecznie
  23. kiedyś łukaszr mówił ze wersje europejskie chyba nie mają czujnika
  24. no to git czekam na info bo jakos mi sie nie chce sprawdzac poczekam az komus zadziała wtedy sie pofatyguje do auta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.