Treść opublikowana przez boberek
-
[B6 AVF] Niższy zawias
ja szukam i szukam ale juz zaczynam tracic nadzieje tak samo jak spotr sitz ale jak to si emówi cierpliwosc cierpliwosc i moze sie cos trafi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aha i sprawdzaliśmy czy krakowskie bagazniki w A4 sedan są moze inne niz warszawskie bagazniki w A4 sedan tak stwierdził posiek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ważne ze chłopak dojechał pozdro jeszcze raz [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 09:07 _________________________________________________
-
[B6 AKE] Jakie mam wybrac felgi?
na 17 i oponie 225/45 nie czuć róznicy w komforcie pomiedzy 16 206/55 ale na 18 juz to bedzie czuć niestety 225/40 to juz jest niska opona oczywiscie jak to sie mówi cos za cos ale do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić
-
[B6 AVF] Niższy zawias
no cięzko znaleśc ja cały czas szukam ale powiem tak ze w ASO koszt jednej sprezyny sport to jest około 280 zł szt
-
Czarnobyl 1986-2006
ja jutro ide skąłdac papiery na paszport
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to gdzie wkoncu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tez jestem za FW przynajmnije dziś
-
[ALL] Dlaczego nowe głośniki tak słabo graja na samym odtw. bez wzmaka ?
zagra lepiej cos o mniejszej mocy nominalnej ale jak podłaczysz Hertza pod mały wzmacniaczyk to zagraja fajnie musisz tez wziąsc pod uwage ze jak montujesz głosniki to musze byc sztywno mocno umocowane kazdy luz gdzies tam to jest strata dzwieku ale najpierw zamien kabelki w głosnikach + z - i zobacz czy lepiej nie zagraja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja do Promki nie jade w taka pogode nie ma mowy [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 09:13 _________________________________________________a zreszta uważam ze spoty powinny być gdzieś w centrum wydaje mi sie ze najlepszym rozwiązaniem byłby wola park tak jest jeden parkind na górze od strony "OSZĄ" i zazwyczaj jest pusty i to jest centrum warszawy wiec kazdy ma równe szanse zeby dojechać ja osobiscie w promce bede żadko bo tam zawsze korki i totalnie mi nie podrodze
-
[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA
LY7Q
-
[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA
no dokładnie :) moze i mój bedzie
-
[B6 AVF] Dziwne drżenie kierownicy przy 100 km/h
dlatego ze masz róznice na piaście 0,5 albo 1 mm i bedzie biło delikatnie bo delikatnie ale bedzie
-
[ALL B6] Krótkie przerwy (przerywanie) podczas słuchania radia i cd
tak potwierdzam mam czasem dokładnie to samo mozna spróbowac kupic wzmacniacz zasiegu anteny
-
[ALL B6] Co wybrać led czy listwy od S4
ja najpierw bym kupił lampy a potem listwy ;P
-
[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA
no w ASO to raczej ja odpadam nie zapłace 1200 zl za spoilerek ;P
-
[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA
no własnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://studio.wp.pl/i,pogon-za-Porsche,mid,40382,wideo.html bardzo sprytny kierowca
-
[B6 AWX] Drgania karoserii powyżej 130 km/h
przy hamowaniu to beda drgania jak bedziesz miąl juz tarcze z rantem to normalne klocek nigdy si enie ułozy tak jak powinien i delikatne bicie jak to napisał flyer jest normalnym zjawiskiem
-
[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA
no wygląda rewelacja trzeba zacząc sie nad takim zastanawiac
-
[B6 AVF] Efekt "jajowatego koła" przy maksymalnym skręcie w lewo
no nie przegub to ja wiem jakie sa objawy ;P juz ze dwa rozwaliłem ale nie w audi on nie strzela ani nie chrobocze nie tryka jest dokłądnie to samo co u kolegi moze źle sprecyzowałem ;P koło mi sie uślisguje a nie przeskakuje dokładnie na podziemnych parkingach najlepiej czuc ale ja stawiam na źle ustawioną zbierzność i kąty ale jakos nie mam czasu pojechać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale który ?? Tom bo jest ich juz tylu ze nie ogarniam
-
Czarnobyl 1986-2006
moze i ja bym sie skusił ale to trzeba paszport wyrobic a mi sie skonczyl juz dawno
-
Czarnobyl 1986-2006
:shocked: bardzo fajny skrótowy opis
-
Jakie DVD pod RNS-E
ogółnie Phantom jest napewno lepsza firmą od CANVy