Treść opublikowana przez boberek
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
u mnie napisane ze to szarbeżowy ;P hmm nic wszystko zamawiam Swing i jak narazie wszystko pasuje ;P [br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 18:18 _________________________________________________aha udało mi sie dostać sterownik mam nadzieje ze z literką Q bedzie pasował
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
w pomiechówku [br]Dopisany: 25 Grudzień 2007, 19:46 _________________________________________________a to wykresik seryjnego AVFa programik bedzie jednak szybciej niz przewidywałem juz z Rogalem gadałem tylko i wyłacznie przypadkiem bo pojechałem do Maćka Grabowskiego sprawdzić auto ;P
-
[ALL B6] Jaki smar do wymiany świec żarowych ?
to ze pracowales w salonie fiata to chyba nie jest duma jakos robie tak od lat i nigdy nie miałem problemu ale miałem problem z wykreceniem świec i to nie raz w róznych samochodach moze i sie nie znam ale od podstaw złozyłem golfa MK 1 i jezdzi i to dobrze a mechanik który pracuje w zawodzie 35 lat i naprawia tylko w wiekszosci grupe VAG to chyba swoje wie nie bede sie kłucił bo nie ma po co kazdy robi tak jak lubi ja powiedziałem co od lat widze i tyle pozdrawiam
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
nie nie ja mam szarobeżowy Swing
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no czarnego sa dwa rodzaje ja mam jakie swing czy cos takiego
-
[ALL B6] Jaki smar do wymiany świec żarowych ?
ja ostatnio zmieniałem i posmarowałem smarem miedzianym delikatnie oczywiscie ale jestem pewien ze nastepmym razem jak bede wykrecał to je wykrece ;P zreszta mój tata mechanik tak zorbił wiec nie miałem nic do gadania [br]Dopisany: 11 Styczeń 2008, 15:05 _________________________________________________ wiesz to nie pomysł tak sie robi jak ktso nie wie to nie robi ale kupując kiedys samochód bedziesz yemieniał świece i nie bedziesz mógł wykrecić albo gwint sie zapiecze albo cos to powiesz co za baran nie posmaroawł smarem miedzianym jakby kazdy miał takie podejscie uzytkownicy aut mieli by mniej problemów to takie pytanie tpo ty wszystko na such skrecasz ?? to powodzenia to potem odkrecic to jest tak zwana profilaktyka tylko i wyłacze aby ułatwić sobie i innym prace [br]Dopisany: 11 Styczeń 2008, 15:09 _________________________________________________ ty masz machanika ?? czy wszytsko robisz sam moze nie wiesz ze tak sie robi moze nigdy sobie rąk nie pobrudziłes bo nic nie robiłes i nic nie rozkrecałes jak cos jest zapieczone nie miałałes problemu nigdy moze dlatego ale jak ci sie kiedys cos takiego zdarzy to zaczniesz zmarować wszytsko co ci pod reke podejdzie
-
[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?
http://moto.allegro.pl/item290150117_audi_a4_b6_2000_2007_dywaniki_gumowe_jak_orygin.html ja mam takie do tego kupięłm sobie stopery i pasują idealnie
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no to dziwne bo moja tańsza moze twój kolor jest bardziej wartościowy
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
jak moze byc duzo roboty bez przesady jak zmieniaja rozrzad to zdejmuja zderzak mój mechanik nie protestowął zdjął i założył jak potrzeba
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no tylko róbcie foto relacje i dokładnie jak to potem zakodować a ja cały czasu szukam modułu i jakos bez skutku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no moze i tak najpierw czerwone A4 B5 potem jakas B6 1,9 TDI czyli moją lub innego jakiegos ochotnika ja sie pchał nie bede ustąpie innym ina końcu oniacz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no napewno by poleciał ;P dalej ;P Oniacz to kiedy sprawdzamy
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
w ASO bede za jakies 4 dni jak beda do odbioru moje graty czyli obudowa i manetka obudowy maja kolor ale jak podasz numer vin w ASO to ci znajdą bo zobacza jaki masz teraz kolor i do tego znajda co taka z dodatkową dziurą komputerek kosztuje około 640 zł mozesz pojechac do kazdego ASO VAG ja zamawiam wszytso w VW na modlińskiej
-
[B6 AWX] Jakie tarcze?
zakładaj ZIMMERMANNY i dobre klocki do tego i napewno bedzie lepiej a z tyłu hmm trzeba tez troche roboty jest bo tez jarzmo jest inne i chyba zacisk kiedys kolega dłubał tył w leonie zapytam sie go co potrzeba [br]Dopisany: 08 Styczeń 2008, 09:38 _________________________________________________własnie sobie troche poczytałem poszperałem i http://www.mts24sklep.pl/ i ten sklepik jest całkiem OK komplet tarcz przód Zimmermana 288 mm cena 530 zł 2 szt a 312 mm koszt 550 zł tył srednica 245 mm 410 zł ( jest chyba taki sam czy to 2,5 czy 1,9 ) obie wiercone przód i tył do tego klocki około 300 a 350 zł [br]Dopisany: 08 Styczeń 2008, 10:09 _________________________________________________co do jarzm cena sztuki pod tarcze 312 mm około 360 zł
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no juz powysyłałem emaile teraz ja czekam na moduł PRE_PL zrób jakas fotorelacje aha dla zainteresowanych tempomatem obudowa w ASO kosztuje około 122 zł manetka około 133 zł
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no dobra teraz ja poszukuje modułu mam juz matenke i obudowe
-
[B6 AVF] Klimatyzowany schowek
ja mam lodówke tylko kurde schowka juz wclae nie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, on pomaga w decyzji o zakupie nowego A tak na poważnie, to trzeba go ostrożnie otworzyć i wyczyścić. Rozbierałem już chyba z 5 laptopów po zalaniu i 4 udało się uratować więc szansa jest. no to powiem ze miałes fatra duzo sie tego nawymieniałem bo w firmie non stop ktos zalewal kawą albo czymś zazwyczaj klawiatura było do wymiany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wydaje mi sie za jako pracowałem na stanowisku serwisanta w duzej firmie to powiem tak ze raczej klawiarut w laptopach sie nie naprawia jest to mozna powiedziec bez obsługowe jak sie zaleje czy popsuje to trzeba raczej w 90 % wymienic na nowa niestety ale jeszcze moze być tak ze jesli sie zalało klawiature i na czas szybko nie wyciagnłeo sie baterii to zwarcie po klawiaturze zazwyczaj idzie dalej i w 70 % płyta głowna tez jest szmelc
-
[B6 AWX] Jakie tarcze?
dobra a ile kosztuje jarzmo w ASO ?? bo bede zmieniał hamulce na wiosne moze warto zmienić na 312 mm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
teraz to juz po jabłkach jakbym wiedział to bym dzwonił
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no zniknęła bo go chyba umył
-
[GOLF IV] Jak skasowac SERVICE ???
ja kasowałem kombinacja guzików ale nie pamiętam jak do było ale napewno na golf.pl znajdziesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zanim sie ogranąłem i do tegosnieg sie nie lepił to juz pojechał zebym miał do niego numer to bym na wódke z nim poszedł
-
Wybór CB radia :)
ja mam Alana 100 plus i hustlera i dla mnmie to jest wystaraczające cena tez dobra bo w wawa za 289 zl kupłem komplet