Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cowboy1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cowboy1

  1. Cisnienia na cylindrach nie sprawdzisz vag-iem,jest do tego inny przyzad,szkoda Ci sprawdzac cisnienia na cylindrach bo i tak nic nie pokaza.
  2. Zamowilem juz miernik cisnienia oleju,z tego powodu ze jestem za granica to musze poczekac na dostawe do nast,tygodnia jak sprawdze jakie jest cisnienie to zaraz napisze. a w jakim stanie walek? Wałek jest ok,nawet podmienilem inny i to samo. Sprobuje zalac go olejem na ful i zobacze co sie bedzie dziac. [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 16:57_________________________________________________mlodyy ok sprawdze.[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 16:59_________________________________________________Witam ponownie,dzisiaj sprawdzilem to cisnienie,silnik nagrzany do 76st, i wyszlo 1.378 bar,wie ktos jakie powinno byc prawidlowe cisnienie oleju.
  3. Wyczysc dokladnie silnik i obserwuj gdzie sie pokaze olej.
  4. Chłopie zabieraj z tego serwisu auto tak jak pisza koledzy.Wydaje mi sie jak pompe juz zdemontowali z auta to beda chciec za to kase.
  5. Bedziesz musial ustawic kat wtrysku przy pomocy komputera,nawet jesli zrobisz dobre znaki jak byla zamontowana przed demontarzem to i tak wydaje mi sie ze nie ustawisz jej tak jak byla przed rozbiorka, Pasuje tez zapodac nowy pasek rozrzadu.
  6. Ok sprobuje zalac go na Full moze sie uspokoi.dzieki.
  7. Silnik zapila dobrze na cieplym i zimnym.Kupilem to auto z tym klepaniem i walnieta uszczelka,zalozylem inna glowice,nowe popychacze ,a nawet zmienilem inny wałek rozrzadu i dalej to samo.Wydaje mi sie ze to pukanie slychac w okolicy 3-4 tloka.Tak jak piszesz sprobuje odkrecac kolejno przewody od wtryskow.Pompa raczej jest ok ,jeszcze sie jej dokladnie przygladne[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 08:43_________________________________________________Na czwartym cylindrze wymienilem juz dwa razy szklanke,bo byla wypompowana i wytarta i robiło wrazenie zatartych od srodka.Bardziej sie sklaniam ku temu ze bedzie cos ze smarowaniem nie tak.Na czasie sprawdze cisnienie oleju.
  8. Ok to bede sie rozgladał za miernikiem na allegro.
  9. Wiesz ile mechanik zrobił przerwy miedzy napinaczem hydraylicznym a podstawa napinacza hydraulicznego? Powinno byc około 4mm przerwy.
  10. Jaka przerwe zrobił mechanik jak zmieniał rozrzad na napinaczu chydraulicznym ?wydaje mi sie ze masz zle napiety rozrzad.
  11. Ok cisnienie sprawdze,a tak w ogole jakie powinno byc cisnienie ?
  12. Trzymałem go jadac na wyzszych obrotach nic sie nie zmienia,dalej to samo.
  13. Miske olejowa sprawdzałem jest ok,a co do logow to nie wydaje mi sie zeby one cos pokazały.
  14. Witam Problem dotyczy Passata 98'r 1.9 AFN.Przebieg autentyczny 280tys. Kłopot zaczał sie po wymianie oleju na Mobil 10W40 (wczesniej nie wiadomo na jakim oleju byl jezdzony). Po osiagnieciu temp,50-60st silnik zaczyna klepac.Na zimnym motorze pracuje ladnie.Zostały wymienione popychacze na nowe (INA) i dalej jest to samo,wtryski sa ok.Cały czas tak nie klepie,chwilami pracuje dobrze silnik a po około 1min,dalej powraca i zanika Jaka przyczyna moze byc,padnieta pompa,zbyt słabe cisnienie oleju ? Dołaczam filmy, http://w275.wrzuta.pl/film/6v94vC549zQ/passat_b5_1.9_tdi_afn_klepanie_na_cieplym_silniku http://w912.wrzuta.pl/film/445ViwezjB6/klepanie_passat_b5_1.9_tdi_afn
  15. Co w tej glowicy wymieniales ze zapłaciles az 700zł ?
  16. cowboy1 odpowiedział(a) na jacek 67 temat w 1.9TDI
    Moze masz uszkodzony przekaznik do grzania swiec
  17. cowboy1 odpowiedział(a) na jacek 67 temat w 1.9TDI
    Najlepiej podpiac pod kompa.Sprawdz ustawienie rozrzadu,wezyki podcisnienia,tak samo weze idace od turbiny(moze ktorys pekł,lub popusciła sie opaska),jesli masz dojscie to podmien przepływke. [br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 19:18_________________________________________________Sprawdz tez przewody idace do intercolera.
  18. Witaj Gunio zmien uszczelke i bedzie po kłopocie.
  19. Przyczyna tzw,wywalania płynu ze zbiorniczka wyrownawczego jest zbyt wysokie cisnienie w ukł. chlodzacym,co wskazuje na uszkodzenie uszczelki pod głowica.
  20. Raczej przyczyny szukaj w tłumiku,zajedz na kanał niech Ci ktos przygazuje i jak silnik bedzie spadał z obrotow moze uslyszysz jakies odgłosy ,
  21. Lub napinacz paska wieloklinowego,najprosciej sciag pasek od klimy i odpal i wszystko bedzie jasne.
  22. Zapodaj nowa opaske i obserwuj.
  23. Na rozgrzanym nic nie powinno bulgotac.[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 19:57_________________________________________________Masz jakies objawy bulgotania?[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 19:58_________________________________________________Jak z ogrzewaniem?[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 19:58_________________________________________________Jesli płyn Ci ucieka w tym miejscu co zaznaczyłes na zdjeciu,to na poczatek wywal ta opaske i zapodaj nowa na kluczyk 6-7.
  24. Tez tak własnie myslałem ze moze byc brak smarowania na prowadnicach.pozdro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.