Treść opublikowana przez Polko_V
-
[ALL B5] Średnica głośników w przednich drzwiach
ja bym się w ogóle nie zastanawiał i montował 16cm. O niebo lepsza jakość nawet na zwykłym radiu niż te 13cm. Mi się spalił prawy przód i tył i na pewno coś ładnego i większego se sprawie:decayed:
-
[ALL] Woda po lewej stronie auta
Koledzy...a sprawdzcie tą gumkę, gdzie wchodzi do środka linka od podnoszenia maski (ja np. mialem ją pękniętą...chyba ze starości:eusathink:wymieniłemi mam spokuój) lub spod puszki ecu...też ktoś kiedyś o tym pisał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
curva Pucek, trzabyło godać bych Ci moi sprzedoł, bo mom taki w "downej" chałpie a nie po allegro:wallbash:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dziś też już popracowałem więc teraz druga część relaXu...forum:thumbup1:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Qrcze nic się nie działo przez ten czas jak mnie nie było:co:
-
[ALL] Dziwne stuknięcie
no to chyba już wszystko jasne:eusathink:
-
[ALL] Dziwne stuknięcie
wiesz co i właśnie rozwiałeś moje wątpliwości, bo tak samo mam ale przy wjeździe na 3cm krawężnik a wszystko mam dobre i nowe. Też jak w lewo skręcam i takie samo otarcie:thumbup1:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ma być "arktycznie" ale słonecznie i potwierdzam słowa Tomka:kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak stoisz na dworze to się nie opłaca:tongue: ja tam pod zamykaną wiatą stoję
-
[ALL B5] Pytanie odnośne rozpadnięcia sie zawieszenia
przyłączam się do tej wypowiedzi...no chyba że kolega chce se nowe auto sprawić to niech czeka:whistling: a o pękających i wyskakujących wahaczach słyszałem i dwa widziałem i działo się to po właśnie takim czekaniu:wallbash: Ateraz tym bardziej śniegi już raczej odpuściły i takich warunków już nie będzie jak miesiąc temu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
eee...tam wybrzydzasz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
noo...swięta prawda:naughty: nic tylko myju myju:ad:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
masakra jak harmonijka się poskładał...szkoda do tego crash testu tych alusQw:doh:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
normalnie ale pikno pogoda do dwodze:beach:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no Guru...to jest rankiem a nie koło 11:tongue:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wszystkim
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ArturQ...czy Ty się nie uderzyłeś w łysinkę ...i patrzcie ludziska to jest prawdziwa miłość...czuć się zdradzony ale dalej kochać ale poczytałem trochę o tych hamulcach i ładnie ten koleś "ominął system":kox:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobra Pany...idę spać i coś porezać w łóżku dobranoc:naughty:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew::polew: U mnie są w rybniku na "mojej" kopalni są dwa, nie wiem gdzie dokładnie nie byłem w nich, ale tabliczki do nich są
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no właśnie w audi to też nie jest standard nawet B7 nie miały podłokietnika no i dzień dobry w niedzielę Powiem szczerze że nie wiedziałem że łokcia nie było w standardzie Widziałem kilkanaście A4 i w każdej był, nawet uwagi na to nie zwracałem. Myślałem że to gratis dokładali poważnie Tomku...łokcie były jako opcja:wallbash: ja np musiałem sobie dorezać
-
[B5 AEB] Powrót do 1BE co potrzebuję?
parę postów było pisane 205/50/17 w dwóch postach jest "rozwiązanie Twego problemu":whistling:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No na pewno ładnie grały:naughty: No,ale tylko muszę ogarnąć te kabelki:wallbash:
-
[B5 AEB] Powrót do 1BE co potrzebuję?
ja sezon 2011 jeździłem na -70 i 215/40/17 ten sezon będzie -80 ale felga i oponka będzie inna 225/40/18 więc będzie niżej ale wyżej:thumbup1: ale jak zwróciłeś uwagę...ładną ma ładną
-
[B5 AEB] Powrót do 1BE co potrzebuję?
a to w takowej sytuacji myślę, że będzie okej. Potem wklej foto jak będzie to wyglądało:thumbup1:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a tam ze świerklan tam gdzie mieszkalem do kuzynka jest 4.5 km więc...