Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ja bym się w ogóle nie zastanawiał i montował 16cm. O niebo lepsza jakość nawet na zwykłym radiu niż te 13cm. Mi się spalił prawy przód i tył i na pewno coś ładnego i większego se sprawie:decayed:
  2. Koledzy...a sprawdzcie tą gumkę, gdzie wchodzi do środka linka od podnoszenia maski (ja np. mialem ją pękniętą...chyba ze starości:eusathink:wymieniłemi mam spokuój) lub spod puszki ecu...też ktoś kiedyś o tym pisał
  3. curva Pucek, trzabyło godać bych Ci moi sprzedoł, bo mom taki w "downej" chałpie a nie po allegro:wallbash:
  4. dziś też już popracowałem więc teraz druga część relaXu...forum:thumbup1:
  5. Qrcze nic się nie działo przez ten czas jak mnie nie było:co:
  6. no to chyba już wszystko jasne:eusathink:
  7. wiesz co i właśnie rozwiałeś moje wątpliwości, bo tak samo mam ale przy wjeździe na 3cm krawężnik a wszystko mam dobre i nowe. Też jak w lewo skręcam i takie samo otarcie:thumbup1:
  8. ma być "arktycznie" ale słonecznie i potwierdzam słowa Tomka:kox:
  9. jak stoisz na dworze to się nie opłaca:tongue: ja tam pod zamykaną wiatą stoję
  10. przyłączam się do tej wypowiedzi...no chyba że kolega chce se nowe auto sprawić to niech czeka:whistling: a o pękających i wyskakujących wahaczach słyszałem i dwa widziałem i działo się to po właśnie takim czekaniu:wallbash: Ateraz tym bardziej śniegi już raczej odpuściły i takich warunków już nie będzie jak miesiąc temu
  11. eee...tam wybrzydzasz
  12. noo...swięta prawda:naughty: nic tylko myju myju:ad:
  13. masakra jak harmonijka się poskładał...szkoda do tego crash testu tych alusQw:doh:
  14. normalnie ale pikno pogoda do dwodze:beach:
  15. no Guru...to jest rankiem a nie koło 11:tongue:
  16. wszystkim
  17. ArturQ...czy Ty się nie uderzyłeś w łysinkę ...i patrzcie ludziska to jest prawdziwa miłość...czuć się zdradzony ale dalej kochać ale poczytałem trochę o tych hamulcach i ładnie ten koleś "ominął system":kox:
  18. dobra Pany...idę spać i coś porezać w łóżku dobranoc:naughty:
  19. :polew::polew: U mnie są w rybniku na "mojej" kopalni są dwa, nie wiem gdzie dokładnie nie byłem w nich, ale tabliczki do nich są
  20. no właśnie w audi to też nie jest standard nawet B7 nie miały podłokietnika no i dzień dobry w niedzielę Powiem szczerze że nie wiedziałem że łokcia nie było w standardzie Widziałem kilkanaście A4 i w każdej był, nawet uwagi na to nie zwracałem. Myślałem że to gratis dokładali poważnie Tomku...łokcie były jako opcja:wallbash: ja np musiałem sobie dorezać
  21. parę postów było pisane 205/50/17 w dwóch postach jest "rozwiązanie Twego problemu":whistling:
  22. No na pewno ładnie grały:naughty: No,ale tylko muszę ogarnąć te kabelki:wallbash:
  23. ja sezon 2011 jeździłem na -70 i 215/40/17 ten sezon będzie -80 ale felga i oponka będzie inna 225/40/18 więc będzie niżej ale wyżej:thumbup1: ale jak zwróciłeś uwagę...ładną ma ładną
  24. a to w takowej sytuacji myślę, że będzie okej. Potem wklej foto jak będzie to wyglądało:thumbup1:
  25. a tam ze świerklan tam gdzie mieszkalem do kuzynka jest 4.5 km więc...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.