Treść opublikowana przez Polko_V
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
ja wrescie tez doszlem do tego i kat poszedl w piz*u no...raczej srodek i tylko pucha zostala tak jak wyzej opisywal kolega wszystkim polecam ten zabieg wart tego czasu straconego od okolo 2 tys autko dostalo drugiej mlodosci pozdrawiam :gwizdanie:
-
Jak wyglądają drogi w czasie zimy w Waszym mieście?
a wodzislawiu slaskim znalazlem taka ulice co zamiast zasypywac ja lub juz nie mowie zalatac ja to w wielkosc dziur poukladali kostke brukowa
-
Jak wyglądają drogi w czasie zimy w Waszym mieście?
o ja pierdu ja mam 17" 215/40 i bym se chyba zyly cial tak jak "Grzesiekkbc" napisal...ja tez nie mam na 10km tyle dziur co tam na 2m ;(
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
a podaj linka do tych dystansiQw??
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
powiem tak...mam po FL i juz na wstepie widac ze ksztalt obodowy jak i trojkata mocujacego sie rozni a najbardiej ksztalt szkla ...poliftowy FL ma ksztalt bardziej klinowaty i przed bardziej proste mialem nie male walki z kupnem bo sprzedajacy nie mial zielonego pojecia o co chodzi wg niego wszystkie mialy takia same i tak jak piszecie prawe lustro bd na rowni lub lekko wystawalo za obrys . Ale zabieg ten jak dla mnie ma same plusy ...lepsza widocznosc i lepszy wyglad. pozdrawiam
-
[ALL B5] A4 tymona
masz racje "Olaf" :gwizdanie:... ciekawe jak by wygladala moja symfonia po wyciagnieciu przez "tymonaA4"[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 22:06_________________________________________________a co do lampek... no raczej nie moj gust ale tutaj wg. mnie pasuja
-
[ALL B5] A4 tymona
heheh...no rzeczywiscie cala
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
no wiem ze na zatrzaski i mowisz ze na kleju do szyb normalnie o to mi chodzilo nie Ci to Bog wynagrodzi w hektolitrach ropy
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
..."dropsone" powiedz mi tylko jak zes wszczepil ta krotka listewke chromu w trojkaciku "w szybce" bo uszczeliki na fotkach nie widzialem ?? Bo tez mam kupiony ori chrom do mojego aVanta i zastanawiam sie jak go wszczepic?? Jak masz jakis patant to podziel sie
-
[B5 AFN] Zwykły Avant
ładnie...no ciekaw jestem gdzie by sie ta wskazowka zatrzymala
-
[ALL B5] A4 tymona
tymonA4 ...pokazales jak radio wyciagasz to tera pozaz jak konsola srodkowa wyglada
-
[B5 AFN] Zwykły Avant
ja robilem wszystko na plasko oczko i dalo rade . no wiesz...kazdy robi jak mu wygodniej . A co do tej sruby to ja poszlem troche po innej linii :gwizdanie:...w komplecie wahaczy dostalem wszystkie sruby co sie chociaz nawet przy demontazu poluznia , wiec ja odkrecilem srube od sanek ta bardzo dluga i dwie od takiego aluminiowego dekielka i wlozylem pret w otwor w sankach i poprostu naciaglem sanki ku dole i bez zadnego odginania pozdrawiam
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
odnosnie skrzypienia rolety co drży gora i dol ...a ja pojechalem do castoramy Qpilem pasek samoprzylepnego filcu...tak cos podobnego co sie daje pod nogi od mebli ...tylko ze w tasiemce, okleilem te 2 "kikuty" co trzymaja rolete i nakleilem na te 2 miejsca gdzie sie ja zachacza i problem z glowy juz jezdze tak drugi rok i caly czas gra mi:gwizdanie: cisza. pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czyli co dużo mi wpiernicza oleju? no wiesz TomQ...moj tata ma audi 80 1.9 tdi 90 Qcy i jak leje ponad 3/4 to przed wymiana ma nieco ponad 1/4, ale on ma naQlane...uwazaj bo Cie 418...lub teraz 419000 wiec cos masz chyba nie tak. A Ty ile masz napykane??
-
[B5 AFN] Zwykły Avant
dokladnie nie dokrecaj srub na uniesionym kole bo w ten sposob jak osadzisz go na kolach to juz podaremno skrecasz gumy w wahaczach ...ja wymienialem w tym miesiacu i wyszlo mnie to 1870 tzn komplecik lemfondera gumy lozyska klucze 2x16 plasko-oczko i 2x18 tyz pł-ocz i zbieznosc bo reszte narzedzi mialem . A ten kto wymyslil tyle miejsca na wyciagniecie tych dolnych dluuuuugich srub w dolnych tylnych to powinien miec jajca na zywca zardzewiałą brzytwa golone . Jak moge do radzic w dokrecaniu wahaczy na stale to odmierz sobie odleglosc jak bedzie AUDI jeszcze stalo na Qlkach od gornego krańca tarczy do nadkola...podłóż lewarek pod tarcze i dzwigaj na ta odleglosc i dokrecaj . Ja tak zrobilem i gra i buczy. Oczywiscie ja mialem ten komfort bo na kanale :gwizdanie:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Qrcze... mi zżera po 10000...leje zawsze do 3/4 i na koniec przy wymianie jest jeszcze nieco ponad 1/2 a mam naQlane 223800... a co do tej uszczelki to tez zapomnialem raz nasmarowac ale kapnalem sie i wolalem jeszcze raz go spuscic aby nie miec problemiQw :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
no w sumie jak juz bd sie pozbywal kata to turbo tyz wyczyszcze:)..."cocoo24" mowisz ze bd znac roznice?? no to sie ciesze
-
[B5 AFN] Snake'owe Audi A4 (Gewinde AKTUALIZACJA)
ta polóweczka w tle tyz ladna taka wlasnie mam tylko ze wisniowo kolorek na perle;) i 1.8 kr gti tzw. maly wielki swap :gwizdanie: a audiczka ładniutka i ten kolorek....
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
witam tak sie zastanawiam ile wytrzyma "ori" lemfonder made in germany bo wlasnie wymienilem calutki nowy komplet 8 wahaczy 2 laczniki i 2 galki lemfondera moze ktos mial lub ma takie cos ?? [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 20:58_________________________________________________...a na dziurach przy skrecie to gorny wahacz bynajmniej ja tak mialem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ooo...i to sa wypowiedzi :> no to chyba na tego motula zmienie dzieki za info
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dzieQje za info pozdrawiam a co do oleju to se juz poradze
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
no tak spelnia taka norme , tylko czy jest dobry pod wplywem smarnym... pisze ze ten shell to pelny syntetyk no ale wiecie niby olej olejowi nie rowny wiec nie wiem...bo za 1000km bd mial wymiane olei filtrow itd;) [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 21:25_________________________________________________a co do tego spotu w Rybniku to o ktorej jest?? bo byl sie wybral
-
[B6 AWX] Wytrzymałość sprzęgła
ja narazie mam 222824 :> i narazie jeszcze ori a chwyta tak od polowy wiec mysle ze cos sie jeszcze tam pokula u mnie sa objawy ze jak nocke postoi to ciezej wchodza 1 i 2 a potem jest wszystko git. Jak myslicie...wina oleju ze by trzebabylo wmienic?? Jesli tak to jaki polecacie??
-
Kosz
normalnie jak to czytalem to pytanie o hierarchii silnikow, to przyszla mi jedna tylko mysl...ukrzyzujcie mnie o co ci kaman czlowieQ??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
witam ...a co sadzicie o shell helix ultra extra 5w-30 bo taki leje do a4 na pompowtryskach i jesli jest zly to jaki bd dobry ?? pozdrawiam