Treść opublikowana przez Enduro Grybów
-
Jakie ładne felgi do a4 b7?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/7057-galeria-felg-a4-czyli-pokazcie-swoje-fele/page-31 Mat1000 ma takie na b7 a ja poniżej na b6. kuknij sobie.
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
widzę kolega lubi czasem powoli a czasem expres.☺ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
Jeździsz 7 lat a nie widzisz różnicy w "krosach" a enduro...z czego to wywnioskowałeś?bo napisałem ze jeżdze na krosach a mam WR 450f? odpowiedź nie dotyczyła różnicy miedzy yz a wr i sx a exc. nazwalem ogólnikowo. a o moją wiedzę dotyczącą róznic sie nie martw, znam każdą. jeździłem też na ful krosach one również sie nie nadaja do naszego stylu jazdy i terenu. predzej na tor.
-
Strefa motocyklistów
kolego tez też jestem z malopolski mieszkam nie daleko Krynicy. wiec jezdzimy przede wszystkim po górskich szlakach, potokach i ostrych podjazdach. i powiem ci zebys nie kupował zadnej malej pojemnosci. siadaj na 450f lub exc 450 500 lub 530 z dobrym tłumikiem. te motocykle maja dobry dół a to sie niezwykle często przydaje. w góre trzeba buta dawać a jak cie podrzuci lub wzolni w jakis inny sposób to taką pojemnoscia sie wybierasz a dowsow albo zdechnie albo wykopie dziore przy okazji zasypując kolegów kamieniami. 250 4T zaczniesz zrzucać bieg i stoisz. nie pchaj sie w male pojemnosci bo po dniu bedziesz mosiał sprzedać. na krosach jeżdze 7lat tydzien w tydzień . wcześniej były CBR-ki . Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
kup JT i będziesz zadowolony Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
nie wiem z kąd jestes a tym samym w jakim terenie chcesz sie poruszać ale z doswiadczenia wiem ze 250 w 4sów jest za slady w gory. ma mały moment obrotowy i na wiekszych podjazdach trzeba trzymac na obrotach jak 2sowa. polecał bym ci wr 450f lub jakiegos exc. jesli chcesz jeździć po piaskach lub torze to 2T moze sie okazać lepszy.
-
Czy warto zalewać do pełna?
podchodze do tematu w ten sam sposób. wskaźnik podchodzi do żyda , leje do pełna. nie lubie jeździć na rezerwie.
-
Bardzo mocne drgania wydechu na wolnych obrotach + gryzące spaliny
podobno komputer pokazał by bład gdyby nawet na ułamek sekundy nie było połaczenia Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa Śmiechu
skoro stare to juz go nie ma.
-
Strefa Śmiechu
Więc pozdrowienia z Grybowa
-
Strefa Śmiechu
KN Tak KN jestem z tego samego powiatu (KNS). co by miała oznaczać twója odp.? kolego wrzuciłeś zdjęcia w strefie śmiechu a to przecież PORAWDA JEST. podpisuje sie pod tym.
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka mojego mi o tyle szkoda ze Tata go kupił nowego u szwabów. 88 rok s 51 elektronik. wiec jeździł w naszej rodzinie od nowości. ale czlowiek byl młoty ,chciał cos nowszego szybszego i głupi sprzedałem . praktycznie z simsona siadlem na CBR 1000f. dobrze ze Bóg czuwał.
-
Strefa Śmiechu
Wysłałem to kumplowi bo akurat w zeszly weekend remontowalismy jego simsona. Prawie sie posikałem ze śmiechu jak ja żałuję ze sprzedałem swojego.?
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Bardzo mocne drgania wydechu na wolnych obrotach + gryzące spaliny
pierdziele ile życia trzeba poświęcić ile kasy włożyć a to dalej d*pa. masakra Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa Śmiechu
renowka wzieta w leasing Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Kratki grilla Chrom jak w filmiku
jestem za Marcinem z daleka od chromu a w szczególności takich dokładek u nas wszystko robimy na czarno. takie sie nam podoba choc zwolenników chromu też nie brakuje. ale to w większości na vw. przemysł te błyskotki
-
zamiennik lotki klapy avant
kolego lotke z b7 trzeba dosunąc do swiatełka stop i zobaczysz trzeba szlifnąc 2 górne rogi o grubosc swiatełka zeby doszła do 0. ale po zamontowaniu juz sie nie da wysunąc stopu bo lotka bedzie trzymać nie da sie przyciąć do konta 90 bo przecioł bys całkiem.
-
Dokładka zderzaka przód nie coupra
Koledzy wie ktoś jak to sie nazywa lub gdzie to mozna kupic? wyglada mi to na taką grubą gumę. kolega ma to pod zderzakiem w leonie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Dupowóz S4 b6
to prawda na ogół słabe auto trzeba deptac zeby jechało kiedy mocne wystarczy kiciac po gazie i zrobi to samo.☺
-
Dupowóz S4 b6
Wiem o co chodzi Tata ma s500 tam jest to samo, kładziesz noge na gazie predkosc rosnie ale uczucie słabe. z tym spakaniem to mnie zaskoczyłes. myślałem że powiesz kolo 18 pierwszym moim autem bylo 80 b4 2.6 v6 quattro i powiem ci ze zimą jak czasem sie dupe zażuciło i jazda na krótkich odcinkach to spokojnie spakała 22l na 100km. siekaw bylem czy np. kolo 3litrowej bmw 265km przechodzi bez trudu? malo jest filmów z porównanuami. ta bmka to tylko przykład. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Dupowóz S4 b6
zadowolony z osiągów? sprawdzales z jakimis furami? nie jezdzilem audi z tym silnikiem ale jak Bóg da moze sie uda kiedys zmienic. i jakie jest prawdziwe srednie spalenie? kilka oytan ale z góry dzięki za odpowiedzi.
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
wzucisz jakieś zdjecia srodka?