Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Enduro Grybów

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Enduro Grybów

  1. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/7057-galeria-felg-a4-czyli-pokazcie-swoje-fele/page-31 Mat1000 ma takie na b7 a ja poniżej na b6. kuknij sobie.
  2. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  3. widzę kolega lubi czasem powoli a czasem expres.☺ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  4. Jeździsz 7 lat a nie widzisz różnicy w "krosach" a enduro...z czego to wywnioskowałeś?bo napisałem ze jeżdze na krosach a mam WR 450f? odpowiedź nie dotyczyła różnicy miedzy yz a wr i sx a exc. nazwalem ogólnikowo. a o moją wiedzę dotyczącą róznic sie nie martw, znam każdą. jeździłem też na ful krosach one również sie nie nadaja do naszego stylu jazdy i terenu. predzej na tor.
  5. kolego tez też jestem z malopolski mieszkam nie daleko Krynicy. wiec jezdzimy przede wszystkim po górskich szlakach, potokach i ostrych podjazdach. i powiem ci zebys nie kupował zadnej malej pojemnosci. siadaj na 450f lub exc 450 500 lub 530 z dobrym tłumikiem. te motocykle maja dobry dół a to sie niezwykle często przydaje. w góre trzeba buta dawać a jak cie podrzuci lub wzolni w jakis inny sposób to taką pojemnoscia sie wybierasz a dowsow albo zdechnie albo wykopie dziore przy okazji zasypując kolegów kamieniami. 250 4T zaczniesz zrzucać bieg i stoisz. nie pchaj sie w male pojemnosci bo po dniu bedziesz mosiał sprzedać. na krosach jeżdze 7lat tydzien w tydzień . wcześniej były CBR-ki . Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  6. kup JT i będziesz zadowolony Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. nie wiem z kąd jestes a tym samym w jakim terenie chcesz sie poruszać ale z doswiadczenia wiem ze 250 w 4sów jest za slady w gory. ma mały moment obrotowy i na wiekszych podjazdach trzeba trzymac na obrotach jak 2sowa. polecał bym ci wr 450f lub jakiegos exc. jesli chcesz jeździć po piaskach lub torze to 2T moze sie okazać lepszy.
  8. podchodze do tematu w ten sam sposób. wskaźnik podchodzi do żyda , leje do pełna. nie lubie jeździć na rezerwie.
  9. podobno komputer pokazał by bład gdyby nawet na ułamek sekundy nie było połaczenia Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  10. skoro stare to juz go nie ma.
  11. Więc pozdrowienia z Grybowa
  12. KN Tak KN jestem z tego samego powiatu (KNS). co by miała oznaczać twója odp.? kolego wrzuciłeś zdjęcia w strefie śmiechu a to przecież PORAWDA JEST. podpisuje sie pod tym.
  13. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka mojego mi o tyle szkoda ze Tata go kupił nowego u szwabów. 88 rok s 51 elektronik. wiec jeździł w naszej rodzinie od nowości. ale czlowiek byl młoty ,chciał cos nowszego szybszego i głupi sprzedałem . praktycznie z simsona siadlem na CBR 1000f. dobrze ze Bóg czuwał.
  14. Wysłałem to kumplowi bo akurat w zeszly weekend remontowalismy jego simsona. Prawie sie posikałem ze śmiechu jak ja żałuję ze sprzedałem swojego.?
  15. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  16. pierdziele ile życia trzeba poświęcić ile kasy włożyć a to dalej d*pa. masakra Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  17. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  18. renowka wzieta w leasing Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  19. jestem za Marcinem z daleka od chromu a w szczególności takich dokładek u nas wszystko robimy na czarno. takie sie nam podoba choc zwolenników chromu też nie brakuje. ale to w większości na vw. przemysł te błyskotki
  20. kolego lotke z b7 trzeba dosunąc do swiatełka stop i zobaczysz trzeba szlifnąc 2 górne rogi o grubosc swiatełka zeby doszła do 0. ale po zamontowaniu juz sie nie da wysunąc stopu bo lotka bedzie trzymać nie da sie przyciąć do konta 90 bo przecioł bys całkiem.
  21. Koledzy wie ktoś jak to sie nazywa lub gdzie to mozna kupic? wyglada mi to na taką grubą gumę. kolega ma to pod zderzakiem w leonie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  22. to prawda na ogół słabe auto trzeba deptac zeby jechało kiedy mocne wystarczy kiciac po gazie i zrobi to samo.☺
  23. Wiem o co chodzi Tata ma s500 tam jest to samo, kładziesz noge na gazie predkosc rosnie ale uczucie słabe. z tym spakaniem to mnie zaskoczyłes. myślałem że powiesz kolo 18 pierwszym moim autem bylo 80 b4 2.6 v6 quattro i powiem ci ze zimą jak czasem sie dupe zażuciło i jazda na krótkich odcinkach to spokojnie spakała 22l na 100km. siekaw bylem czy np. kolo 3litrowej bmw 265km przechodzi bez trudu? malo jest filmów z porównanuami. ta bmka to tylko przykład. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  24. zadowolony z osiągów? sprawdzales z jakimis furami? nie jezdzilem audi z tym silnikiem ale jak Bóg da moze sie uda kiedys zmienic. i jakie jest prawdziwe srednie spalenie? kilka oytan ale z góry dzięki za odpowiedzi.
  25. wzucisz jakieś zdjecia srodka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.