Treść opublikowana przez prezesik18
-
Bez przerwy cykający przekaźnik
Ja bym zaczął od sprawdzenia przewodów masowych.
-
A4 B5 Montaż Webasto, co i jak.
ja pyknę parę zdjęć jak mam zamontowane w 1.8 i też dodam coś od siebie
-
Pin licznika
http://chomikuj.pl/soulmaster3m/VAG+AUDI+VW+itd/Wymiana+FIS
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zapytaj jeszcze raz, tym razem po polsku to Ci odpowiem.
-
Elektrycznie składane lusterka skladane po zamknieciu samochodu.
Wszystko opisane jest tu: https://a4-klub.pl/index.php?/topic/188292-skladane-lusterka-z-pilota-to-dziala/
-
Korekta licznika
Jeśli masz ten licznik co niżej to ciężko przebieg w nim ruszyć: a że w profilu masz wpisane że masz auto z 1997r, to powinieneś mieć licznik taki: a ten licznik ogarniesz zwykłym kablem KKL
-
Ściąga mocno na lewo po wymianie opon
Może głupie pytanie, ciśnienie sprawdzone w oponach?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak coś pika pod maską to może jakiś emulator immo, sprawdź skąd to, jak wygląda. może wina tego że aku był odpięty. Albo to przepustnica się adaptuje. Włącz zapłon na minutę i dopiero odpal.
-
Wymiana głośników przód
Jeśli chodzi o głośniki w przednie drzwi w rozmiarze 130mm to nic nie jest warte dokładania gotówki niz kupienie ori używek. Kolega powiedział Ci w czym głównie problem tkwi w tych głośnikach. Żeby zagrało coś lepiej od ori 130mm, musiałbyś wygłuszyć drzwi, wrzucić wzmaka i głośniki za 2-3stówki o średnicy 165mm, dlatego jeśli nie masz wielkich wymagań to zostań przy ori lub odłóż kilka stówek.
-
Webasto gdzie wpiąć
Powiedz mi czy nie masz teraz problemów z odpalaniem na PB? Mi się wydaje że chyba dłużej kręci zanim odpali, tak jakby mu paliwa trochę brakowało. Pompka paliwa u Ciebie działa po włączeniu zapłonu czy dopiero przy odpalaniu? Ja również już mam zamontowanie webasto, wpięte jak na schemacie niżej: Niestety na ten moment nie spełnia one swojej podstawowej funkcji - ogrzewanie wnętrza (muszę wpiąć się z reduktorem lpg i webasto szeregowo w "mały obieg" a nie równolegle).
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzięki za odpowiedź.Nie chciałbym ciąć ori wiązki, czy jest możliwość zrobienia przejściówki? Na szrocie gdzie czasami bywam, są trzy audiczki przedlifty więc kostek jest od koloru do wyboru Jest możliwość - znajdź licznik przedliftowy z rozwalonym FISem - z licznika potrzebujesz wylutować gniazda wtyczek. Znajdź też auto które ma licznik po pierwszym lifcie (zegarek z cyferkami) i upierdziel wtyczki licznika z przewodami(tak ok 20cm). Potem już tylko zabawa z lutownicą.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wszystkie 3 kostki są inne, do zmiany. Co i jak trzeba przepiąć opisałem w pliku pdf który wrzuciłem kilka stron wcześniej w tym temacie.
-
Webasto gdzie wpiąć
To piec masz wpięty równolegle do odpływu PB z listwy? Ja właśnie wróciłem z garażu pomierzyłem wszystkie przewody. Znalazłem też niemiecką instrukcję montażu do mojego BW50. Jeśli chodzi o zasilanie w PB, to wpinam piecyk szeregowo do przewodu powrotnego benzyny, także będą zbędne mi trójniki,a no i odziwo u mnie przewód od PB ma 8mm średnicy wewnętrznej.
-
Webasto gdzie wpiąć
Średnice tego króćca zgadzają się z przewodem który jest w naszych 1.8? Sam na dniach będę montował webasto i nie zdecydowałem się jeszcze jak się wepnę w układ chłodzenia z racji tego że mam lpg. Webasto będę montował z lewej strony za zderzakiem, mniej więcej pod zbiorniczkiem od wspomagania, z racji tego że będzie to właściwie pod reduktorem, zdecyduję się na wpięcie webasto w szeregu z reduktorem (webasto przed reduktorem). Nie jestem do końca przekonany czy to będzie dobra opcja, ale to najwyżej się przerobi Przewód odpływowy z listwy to ten zaznaczony?
-
Licznik z pełnym fisem(1995 rok)
Nie, dokupujesz dużą czarną kostkę, podpinasz do niej kable od manetki i przewody od czujnika temp zewnętrznej(z climatronica), sygnał spalania i coś chyba jeszcze). Manetkę kupujesz tylko prawą część (pod warunkiem że jest z przedlifta), lub kpl poliftowe - wtedy musisz mieć wtyczkę od manetki wycieraczek bo się różni od przedliftowej.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Sowno kojarzę że też jest kawałek za Koszalinem Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja mam miernik ciśnienia oleju jak coś, ale na spota dziś nie dam rady podjechać.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ciężko mi się określić na ten moment
-
Kołobrzeskie A4 .........
słucham propozycji co do godziny
-
Kołobrzeskie A4 .........
Jestem za
-
Kołobrzeskie A4 .........
Uuuuu, to innym razem Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Kołobrzeskie A4 .........
Nie ma ktoś silniczka szyby kierowcy? Ja jutro w kg będę koło 14.00 się kręcił Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Nieznany przycisk na konsoli A4 B5 1.8T.
W przedlifcie tak masz. W poliftach grzanie tylnej szyby włącza się w klimatronicu.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Człowieku, cały temat jest o tym. Zmmieniasz kierownicę,poduszkę,taśmę airbag,obudowę kolumny kierowniczej i redukcje wieloklinu.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Musisz przejrzeć kilkanaście stron wstecz