Treść opublikowana przez prezesik18
-
Ubywanie płynu chłodniczego
Odpowietrza się popuszczając opaskę na jednym z 2 wężów idących do podszybia(a konkretnie do nagrzewnicy) i delikatnie wysuwając wąż aby odsłonić w nim dziurkę. Trzymać wąż aż do momentu kiedy zacznie z niego lecieć ciurkiem płyn chłodniczy, wtedy go wsunąć i dokręcić.
-
Pomoc przy zamkach i stacyjce Audi A4 B5 '97
sedan/kombi nie ma różnicy, z drzwi wyjmujesz same wkładki(po otwarciu drzwi wyjmujesz gumową zaślepkę, torxem lub imbusem popuszczasz śrubkę i wyciągasz wkładkę). Jeśli chodzi o stacyjkę to nie jestem pewien czy była różnica przedlift/polift - podejrzewam że nie, ludzie zmieniają kolumny kierownicy w przedliftach na poliftowe żeby mieć duży wieloklin na montaż kierownicy, to stacyjkę starą muszę przełożyć. Masz auto z 1997r, czyli na 99% immo w liczniku. Czyli takie transpondery Cię interesują: http://allegro.pl/transponder-crypto-48-id48-tp08-t6-vw-audi-fiat-i5689418168.html z wkładką bagażnika pewnie jest różnica, ale w sumie mało kto używa tam zamka.
-
Pomoc przy zamkach i stacyjce Audi A4 B5 '97
Musisz kupić wkładkę z drzwi i stacyjkę z kluczykiem, wymienić to. W zależności od ilości kluczyków ile posiadasz, kupić tyle nowych transponderów, zamontować je w kluczykach. Interfejs vag kkl, program vag K+can commander, wyciągnąć pin do immobilizera i przeprowadzić dopisanie nowych kluczyków do immo.
-
215/45 czy 215/50?
215/45
-
215/45 czy 215/50?
Jak masz jeszcze te stare opony nałożone, to przymierz te koła na auto. Sprawdzisz wtedy jak wielka szpara jest między nadkolem a oponą. Różnica w średnicy opon 215/45 a 215/50 wynosi 21mm. Czyli zakładając opony o profilu 50, auto podniesie Ci się o 1cm, szpara między oponą a nadkolem zmniejszy Ci się też o 1cm, oczywiście względem opon o profilu 45. Co do mieszania opon o różnych szerokościach i profilach na dwóch osiach to bezsens. Łatwiej będzie kiedyś Ci sprzedać koła mając 4x takie same opony.
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
o f*ck, co za Janusz
-
zepsuty głośnik. co robić? naprawiać? kupić nowe ?
To wymień na używkę ten głośnik co niedomaga, dorzuć w tylną półkę ori głośniki i będzie grało jako tako.
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
ładna sztuka
-
zepsuty głośnik. co robić? naprawiać? kupić nowe ?
Wygłuszenia.
-
dzwina sprawa z ABS
Kiedyś miałem podobny epizod. Sam jakoś przeszedł
-
Cieknący olej z czujnika ciśnienia oleju
Jesteś pewny że to z czujnika daje olej? Może Ci się chłodnicza oleju poluzowała lub oring na niej poszedł. Jest ona nad filtrem oleju.
-
felgi z allegro 17 cali
w dodatku te drugie mają opcje wyboru średnicy otworu centrującego, spytaj sprzedającego jeśli wybierzesz z otworem 57,1mm to czy będą plastikowe pierścienie centrujące założone.
-
Przełącznik pod kolumną kierownicy.
ukryty wyłącznik pompki paliwa? ale to byłoby zbyt banalne. Najlepiej ściągnij osłonę i sprawdź po kablach dokąd idą.
-
Przełącznik pod kolumną kierownicy.
Zrób zdjęcie. U mnie nie ma żadnego przełącznika, chyba że Ci chodzi o wajchę dzięki której można regulować pozycje kierownicy.
-
problemy z bp pomocy
Jak masz vaga to sprawdź wskazania z temperatury czujnika cieczy chłodzącej g2/g62, może oszukuje ecu i zalewa auto od razu po odpaleniu.
-
problemy z bp pomocy
Rozumiem że pojeździsz na gazie. Zostawiasz auto, po jakimś czasie idziesz je odpalić. Przez te kilka sekund silnik Ci kuleje itp. Sprawdzałeś instalkę lpg? Może reduktor przepuszcze lpg do cylindrów, a auto zanim się tego pozbędzie to trochę trwa.
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Do normalnego przemieszczania daję radę, nie ma co się zastanawiać
-
Nagaro Blue by Bzyku :)
Kupujesz kompletny zderzak z polifta + ślizgi (od przedlifta nie pasują)
-
Nagaro Blue by Bzyku :)
ładny kolorek, fajne skóry
-
Do czego ta wtyczka POMOCY
Masz lpg? możliwe że do diagnostyki.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
na bazie timera ne555 jest zrobiony emulator czujnik ciśnienia i temp oleju. Wskaźnik temp oleju i tak nie będzie działał. Kilka stron temu kolega wstawił pdf`a ze schematem tego modułu, oraz jak uruchomić wskaźnik temp oleju. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/5854-efekt-wymiany-licznika-na-fis/page-639 post nr 12773
-
Problem z centralnym zamkiem i oświetleniem wewnętrznym.
Bo nie będzie Ci to działać jeśli jest nieszczelność w układzie.
-
tablica-rejestracyjna.pl
W przypadku aut które mam w domu są w bazie, ale to żadne dane osobowe, tylko auta więc nie widzę problemu.
-
Elektryka kabinowa poszukiwanie
Napisz w dziale kupna części, z pewnością odezwą się handlarze i się z nimi dogadasz, oni tylko tam zaglądają.
-
B5 [AVG] Byyy LuTy
ta-technics ponoć twardzszy od mts. mts ma strasznie miękki tył, to jest jego największa wada