Treść opublikowana przez prezesik18
-
Sterownik centralnego
Mam to i jest ok: http://allegro.pl/alarm-audi-80-100-a2-a3-a4-a6-a8-tt-i5199519585.html Scyzoryki solidnie wykonane
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Tak, to jedyny problem. wtyczki też musisz mieć od manetek poliftowych
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Nie musisz zmieniać manetek. Taśma poliftowa po wyłamaniu chyba 2 zatrzasków normalnie daje się zamontować na manetkach. W poliftowych manetkach jest inna kostka od części wycieraczek + mała 3 pinowa kostka od kierunkowskazów. Bez lutowania się nie obejdzie.
-
Problem z centralnym zamkiem i oświetleniem wewnętrznym.
Najpierw zdemontuj zamek i go sprawdź.
-
Gaśnie zaraz po odpaleniu lub podczas jazdy i nie można zapalić ponownie.
Przepustnica może się już nie nadaje?
-
Problem z centralnym zamkiem i oświetleniem wewnętrznym.
Powinna gasnać w momencie włączenia zapłonu. Jak na moje to wina mikrostyka w zamku, cały czas podaje info że drzwi są otwarte dlatego lampka we wewnątrz nie chce zgasnąć, przy włączonym zapłonie i otwartych drzwiach lampka powinna się świecić non stop, do czasu zamknięcia drzwi. W przypadku gdy drzwi są otworzone, zapłon wyłączony to lampka powinna zgasnąć po jakiejś minucie (zabezpieczenie przed rozładowaniem aku)
-
Audi A4 B5 Avant Q Czy podejdą jakie oponki dobrać do tego POMOCY!
Do tego koła 7.5j et45 i opony 225/45 raczej już dystansu nie dasz bo może obcierać.
-
Kołobrzeskie A4 .........
cześć
-
Audi A4 B5 Avant Q Czy podejdą jakie oponki dobrać do tego POMOCY!
Felgi podejdą bez problemu. Po dołożeniu dystansu byłyby spasowane ładnie z nadkolem. Co do opon: http://tyrestretch.com/8.0-205-40-R17/8.0-205-40-R17-Nankang/ http://tyrestretch.com/8.0-205-45-R17/8.0-205-45-R17-Goodrich/ http://tyrestretch.com/8.0-215-45-R17/8.0-215-45-R17-Nexen/ Nie wiem jakie masz zawieszenie, ale jeśli ori to nie ładowałbym opon o niskim profilu.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zły link do zdjęcia.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Znalazłem już info
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Nadal pali sie.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja na serwis gazu jezdze do Neptuna. Stroili mi zawsze podczasz jazdy z podpietymi lapkami, czyli nie bylo lipy. Ze swojej strony moge ich polecic. Zadzwon i dopytaj, moze stroja za pomoca sondy AFR
-
Odma
Najlepiej będzie jak zrzucisz kolektor i przy okazji wyczyścisz przepustnicę. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/63467-b5-adr-czyszczenie-przepustnicy/
-
Regeneracja odbłyśników
Ile płaciłeś i gdzie robiłeś?
-
[ALL B5] Montaż 2 dodatkowych wskaźników - ładowanie + temperatura oleju
Po pierwsze zrobiłeś niezły odkop, a po drugie te informacje można znaleźć w wątku o wymianie na licznik z fisem. Kabelek od czujnika temp.oleju jest biały z niebieskim paskiem. Jego początek jest przy czujniku temperatury, natomiast kończy się w puszcze komputera tam gdzie są wszystkie złącza wiązki. Z tego co pamiętam czarna wtyczka, 10pinowa, a sam przewód znajduję się na 4pinie wtyczki - sprawdź wyjmujac wtyczkę i patrząc czy w drugiej części wtyczki na tym samym pinie jest poprowadzony dalej przewód, jeśli nie ma to trzeba poprowadzić do licznika do tej 4 pinowej wtyczki. Patrząc na wtyczkę licznika 4 pinową, to dolny (ostatni) pin jest do podłączenia czujnika (tego przewodu który musisz przeciągnąć). Nie musisz mieć oryginalnej wtyczki, można zastować wtyczki z PC
- Przewód/rurka odmy
-
Wybór sterownika centralnego zamka.
Mam go od jakiś 3 tygodni. Pilot ładny, nie zacina się scyzoryk, miejsce na pastylke immo jest. Serwis jest bardzo dobry w tej firmie. Przez nieumięjętne podłączenie domykania szyb uwaliłem centralkę, naprawili mi ją za darmo. Zasięgu pilota dalej niż na 10m nie sprawdzałem. W sumie to tylko zakładasz ten alarm, docinasz grot do scyzoryka ( ja płaciłem 38zł), przekładasz pastylkę immo ze starego kluczyka i gotowy scyzoryk
-
Wybór sterownika centralnego zamka.
Ja mam taki alarm: http://allegro.pl/alarm-audi-80-100-a2-a3-a4-a6-a8-tt-i4798042609.html
-
Montaż uniwersalnego komputera pokładowego
Jak ja zmieniałem manetkę to nigdzie tej rozpiski nie było a wyświetlacz mam dokładnie taki jaki potrzeba, napiszę emaila do nich czy powiedzą mi jak przerobić kolor. W sumie pewnie sporo jest do zrobienia bo za przerobienie prawie 37zł, a za przeróbkę na zielony zaledwie 17zł. Sprzęt do takich zabaw posiadam, także czysta przyjemnosc zrobić to samemu
-
Montaż uniwersalnego komputera pokładowego
W nowej manetce jest inna wtyczka od wycieraczek(ta duża) + mała wtyczka 3pin od kierunkowskazów + wtyczka od FISa. Tą dużą wtyczkę musisz mieć nową z tego co pamiętam i do niej dolutowujesz przewody. Zamiast tej małej wtyczki 3pin możesz zastosować małe wtyczki od PC(od podłączania przycisków ON/reset/ diód led do płyty głównej). Wtyczkę od sterowania FISem miałem, także nic nie musiałem kombinować. W takim razie też muszę przerobić kolor podświetlenia wyświetlacza. Powinienem nawet mieć gdzieś zdjęcia tych przewodów jak popodłączane były.
-
Montaż uniwersalnego komputera pokładowego
Siema, kupuj śmiało manetkę sterowania FISem, powiem Ci co i jak podpiąć bo od dawna mam tak u siebie zrobione Montaż ładny, estetyczny, aczkolwiek uważam że ten wyświetlacz nie komponuje się z resztą licznika Właściwie to jaki on ma kolor? czerwone podświetlenie? Ori czy przerabiany?
-
Podgrzewane fotele rezanie
To ile Ty masz przyciskow? Wyjmij schowek ktory zajmuje 4miejsca.
-
Ceny paliwa marzec 2026
koszalin ON 3,99zł lpg 1,99zł pb95 4,25zł
-
Mata podgrzewająco- masująca na fotel kierowcy
To tylko i wyłącznie mata do podgrzewania siedzenia.