Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. prezesik18 odpowiedział(a) na zajko temat w Audi A4 B5
    Mam to i jest ok: http://allegro.pl/alarm-audi-80-100-a2-a3-a4-a6-a8-tt-i5199519585.html Scyzoryki solidnie wykonane
  2. Tak, to jedyny problem. wtyczki też musisz mieć od manetek poliftowych
  3. Nie musisz zmieniać manetek. Taśma poliftowa po wyłamaniu chyba 2 zatrzasków normalnie daje się zamontować na manetkach. W poliftowych manetkach jest inna kostka od części wycieraczek + mała 3 pinowa kostka od kierunkowskazów. Bez lutowania się nie obejdzie.
  4. Najpierw zdemontuj zamek i go sprawdź.
  5. Powinna gasnać w momencie włączenia zapłonu. Jak na moje to wina mikrostyka w zamku, cały czas podaje info że drzwi są otwarte dlatego lampka we wewnątrz nie chce zgasnąć, przy włączonym zapłonie i otwartych drzwiach lampka powinna się świecić non stop, do czasu zamknięcia drzwi. W przypadku gdy drzwi są otworzone, zapłon wyłączony to lampka powinna zgasnąć po jakiejś minucie (zabezpieczenie przed rozładowaniem aku)
  6. Do tego koła 7.5j et45 i opony 225/45 raczej już dystansu nie dasz bo może obcierać.
  7. Felgi podejdą bez problemu. Po dołożeniu dystansu byłyby spasowane ładnie z nadkolem. Co do opon: http://tyrestretch.com/8.0-205-40-R17/8.0-205-40-R17-Nankang/ http://tyrestretch.com/8.0-205-45-R17/8.0-205-45-R17-Goodrich/ http://tyrestretch.com/8.0-215-45-R17/8.0-215-45-R17-Nexen/ Nie wiem jakie masz zawieszenie, ale jeśli ori to nie ładowałbym opon o niskim profilu.
  8. Zły link do zdjęcia.
  9. Znalazłem już info
  10. Nadal pali sie.
  11. Ja na serwis gazu jezdze do Neptuna. Stroili mi zawsze podczasz jazdy z podpietymi lapkami, czyli nie bylo lipy. Ze swojej strony moge ich polecic. Zadzwon i dopytaj, moze stroja za pomoca sondy AFR
  12. prezesik18 odpowiedział(a) na daras76 temat w 1.8
    Najlepiej będzie jak zrzucisz kolektor i przy okazji wyczyścisz przepustnicę. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/63467-b5-adr-czyszczenie-przepustnicy/
  13. Ile płaciłeś i gdzie robiłeś?
  14. Po pierwsze zrobiłeś niezły odkop, a po drugie te informacje można znaleźć w wątku o wymianie na licznik z fisem. Kabelek od czujnika temp.oleju jest biały z niebieskim paskiem. Jego początek jest przy czujniku temperatury, natomiast kończy się w puszcze komputera tam gdzie są wszystkie złącza wiązki. Z tego co pamiętam czarna wtyczka, 10pinowa, a sam przewód znajduję się na 4pinie wtyczki - sprawdź wyjmujac wtyczkę i patrząc czy w drugiej części wtyczki na tym samym pinie jest poprowadzony dalej przewód, jeśli nie ma to trzeba poprowadzić do licznika do tej 4 pinowej wtyczki. Patrząc na wtyczkę licznika 4 pinową, to dolny (ostatni) pin jest do podłączenia czujnika (tego przewodu który musisz przeciągnąć). Nie musisz mieć oryginalnej wtyczki, można zastować wtyczki z PC
  15. prezesik18 odpowiedział(a) na Matejus_93 temat w Audi A4 B5
    tak
  16. prezesik18 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Mam go od jakiś 3 tygodni. Pilot ładny, nie zacina się scyzoryk, miejsce na pastylke immo jest. Serwis jest bardzo dobry w tej firmie. Przez nieumięjętne podłączenie domykania szyb uwaliłem centralkę, naprawili mi ją za darmo. Zasięgu pilota dalej niż na 10m nie sprawdzałem. W sumie to tylko zakładasz ten alarm, docinasz grot do scyzoryka ( ja płaciłem 38zł), przekładasz pastylkę immo ze starego kluczyka i gotowy scyzoryk
  17. prezesik18 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja mam taki alarm: http://allegro.pl/alarm-audi-80-100-a2-a3-a4-a6-a8-tt-i4798042609.html
  18. Jak ja zmieniałem manetkę to nigdzie tej rozpiski nie było a wyświetlacz mam dokładnie taki jaki potrzeba, napiszę emaila do nich czy powiedzą mi jak przerobić kolor. W sumie pewnie sporo jest do zrobienia bo za przerobienie prawie 37zł, a za przeróbkę na zielony zaledwie 17zł. Sprzęt do takich zabaw posiadam, także czysta przyjemnosc zrobić to samemu
  19. W nowej manetce jest inna wtyczka od wycieraczek(ta duża) + mała wtyczka 3pin od kierunkowskazów + wtyczka od FISa. Tą dużą wtyczkę musisz mieć nową z tego co pamiętam i do niej dolutowujesz przewody. Zamiast tej małej wtyczki 3pin możesz zastosować małe wtyczki od PC(od podłączania przycisków ON/reset/ diód led do płyty głównej). Wtyczkę od sterowania FISem miałem, także nic nie musiałem kombinować. W takim razie też muszę przerobić kolor podświetlenia wyświetlacza. Powinienem nawet mieć gdzieś zdjęcia tych przewodów jak popodłączane były.
  20. Siema, kupuj śmiało manetkę sterowania FISem, powiem Ci co i jak podpiąć bo od dawna mam tak u siebie zrobione Montaż ładny, estetyczny, aczkolwiek uważam że ten wyświetlacz nie komponuje się z resztą licznika Właściwie to jaki on ma kolor? czerwone podświetlenie? Ori czy przerabiany?
  21. To ile Ty masz przyciskow? Wyjmij schowek ktory zajmuje 4miejsca.
  22. koszalin ON 3,99zł lpg 1,99zł pb95 4,25zł
  23. To tylko i wyłącznie mata do podgrzewania siedzenia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.