Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. Będzie jeszcze większa kosa w przyszłym sezonie [emoji1]
  2. Ja również korzystam z yanosika, głównie po to aby być powiadamianym o kontrolach i radarach. Mam go na telefonie Kazam5 który spoko sobie radzi z tą apką. Mam też najnowszą automape ale telefon słabo sobie z nią radzi.
  3. Tak, to musiałem być ja
  4. Lecialem mijalismy sie?
  5. Ja do października zamieszkuję Kołobrzeg
  6. Ja również mogę ich polecić. To jest ich stronka: http://www.neptun-autogaz.pl/ napisać email i czekać na odpowiedź
  7. Bo juz w sumie dobry rok nic tu się nie dzieje :/
  8. Srebrna b6 avant na blachach PZL z klubowymi ramkami z przodu widziana wczoraj w Kołobrzegu. Pozdrawiam
  9. Nie widzialen takiej na spotach
  10. Spoko luzik Milo było pomóc i poznać
  11. a klubowe ramki z przodu i tyłu były
  12. Pozdro dla kierownika A4 B5 przedlifta w avancie w kolorze jasnym zielonym na blachach SCZ wyczajonym 2 dni temu w Kołobrzegu
  13. Z zawieszeniem coś nie gra, amory wylało, mało powietrza w oponach i leży auto jak leży Ja już od 1,5msc w kg stacjonuje i tak trochę bujam czasem po mieście to klubowej żadnej spotkać nie mogę pzdr
  14. Ja do passata regenerowalem na kupieckiej w Koszalinie, jakoś 0,5 roku minęło i zero problemu, jak wyjmiesz przekładnie i zawieziesz to Ci gościa da od razu zregenerowana.
  15. Podeslijcie mi zdjęcia swoich wygluszonych drzwi, interesuje mnie wygluszenie w miejscu gdzie jest te piankowe żółte (chyba wzmocnienie).
  16. Jednak dorwałeś wiązkę z przedlifta?
  17. Coś tam tłuczącego w bagażnik wpadło
  18. Hehe, panorama robiona telefonem była Słabo wyszło foto, ale flokowane dekory robią robotę.
  19. już założyłem widziałeś mnie wtedy jak wracałem od kumpla z montażu, nie wiedziałem że bohaterów tak poryte. Powiem tak, dolną rozpórkę już miałem, a po założeniu górnej jazda jeszcze lepsza ---------- Post dopisany 27-05-2014 at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 00:13 ----------
  20. hmm, a zagłębiałeś się w temat jak dużo trzeba przerabiać instalacje z polifta, żeby ją zgrać z przedliftem?
  21. ja dziś oddawałem, w sumie już 7200ml
  22. Czyli jakie to są mniej więcej koszta? Ja ostatnio oddawałem do flokowania, koszt 100zł + 30zł kurier
  23. Listwy w alkantarze sam robiles czy komuś zleciles?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.