Treść opublikowana przez prezesik18
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
Ładne auto w mało spotykanym kolorze Próbowałeś może ten UKP wcisnąć do licznika? W miejsce przystosowane do wyświetlacza temp zewnętrznej i wybranego biegu autom. skrzyni biegów. Faktycznie po podłączeniu pokazuje wszystkie funkcje tak jak jest to opisane na stronie producenta? Masz napisany zasięg na PB i LPG osobno? Już kiedyś nad tym myślałem, gdyby dałoby radę wyrezać go w liczniku, a przyciski do sterowania nim wyprowadzić gdzieś na zewnątrz
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Na ul Kołobrzeskiej w Świdwinie widziany zielony sedan B5 ZSD 12**5 z klubowymi ramkami
-
[B5 1.9 AHU] Będzię german ? ;)
Straszna koza na tym zawieszeniu Czy mi się wydaje czy przednie felgi jakby za bardzo wystawały poza obrys auta? Zmieniaj lampy przód na polifty i dopiero ładuj ksenon. Zamiast się bawić w ringi do licznika mogłeś od razu kupić licznik z fisem i dodatkowymi zegarami Powodzenia
-
Odpowietrzenie skrzyni korbowej
A co ma jakość oleju do tego, ze cieknie przez dziurę w plastikowej rurze ? Kiepskiej jakości olej ma dużą odparowalność.
-
Odpowietrzenie skrzyni korbowej
Całego oleju nie wywali Ale jak ktoś długi czas jeździ z rozwalona odmą to są ślady po oleju na bloku silnika.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Świtała regulujesz po to aby odpowiednio oświetlały drogę. Ustawia się ich wysokość świecenia aby oświetlały drogę na odpowiednią odległość oraz aby oświetlały odpowiednią część drogi - pas jezdni oraz pobocze.
-
Odpowietrzenie skrzyni korbowej
To zależy od stanu silnika i jakości oleju. Jak jest silnik już zużyty i olej kiepski to wtedy te zjawisko się nasila (opary oleju) to wtedy mogą pojawić się "wycieki".
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Tyłki też można podgrzać
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Garaż w atrium, przy wyjeździe do ronda (i też stacji paliw 123).
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja będę A6 C5 Obczaimy ten nowy nabytek
-
Co wymienić przy okazji
Jak masz taki przebieg to rób kompletny rozrząd wraz z pompą wody, wszystkie napinacze, paski.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Grata to ja mam Ostatnie spoty to same B5 przyjeżdżają
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
czego się wstydzisz?
-
Co wymienić przy okazji
Można zmienić rozrząd jeżeli wiele do wymiany nie zostało
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
To wpadaj o 18.00 z pewnością jeszcze będziemy A jeżeli nie wszyscy to ja jeszcze będę to obczaję twoje nowe mody
-
Co to jest?
Zawór filtra z węglem aktywnym.
-
Centralny zamek i akumulator, problem
Sprawdzałeś czy to na pewno centralny zamek pobiera prąd? Podłącz multimetr z jednej strony do akumulatora, a z drugiej do klemy która była do aku podłączona. Sprawdź jaki jest pobór prądu - ilość mA, a następnie wypinaj po kolei bezpieczniki i sprawdź czy zmienia coś się. Jeżeli znajdziesz ten bezpiecznik po wyjęciu którego prąd poboru spada, to sprawdź za co ten bezpiecznik odpowiada Potem to już tylko sprawdzić gdzie leży dokładnie przyczyna. Ja u siebie mam dokładany alarm, i prąd poboru podczas zamkniętego auta wynosi 15-20mA.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jak wpadniesz o 18.00 to pewnie jeszcze będziemy
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jutro o 17.00 jest spot na podziemnym parkingu w atrium (miejsce koło wyjazdu z parkingu do stacji 123). Zapraszam
-
Kołobrzeskie A4 .........
Zawsze możesz wpaść do Koszalina na spota Chodź nas też tam jest niewielu
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Nie miałem okazji jechać tam:wink: A ile km trasa?
-
Car audio do B5 dla laika
Który kabel jest który sprawdzisz bez problemu multimetrem. A jeżeli chodzi o przedłóżenie kabla to samo skręcenie i zaizolowanie to jest druciarstwo. Dobrze by było gdybyś przed zaizolowaniem porządnie polutował.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
No to robimy spota w środę o 17.00. Ja jestem na pewno, kolega mirek s tez pisał że będzie
-
Wysokie spalanie gaz 20L+ 5 litrow benzyny/100km APU
Interfejs do lpg kupisz u viakena za około 40zł, oprogramowanie do twojej instalki znajdziesz na stronie producenta KME. Będziesz miał wgląd do parametrów i będzie mógł zrobić logi podczas jazdy i się okaże - czy reduktor siada. Spadające ciśnienie na reduktorze jest przyczyną przeżucania z lpg na pb.
-
Honorowe krwiodawstwo
Ja też mam grupę AB RH+ i bez problemu biorą krew. Gratuluje wyniku